İçeriğe Yönlendir

Çektiklerim :)

Muhammet Arslan

Recommended Posts

Muhammet Arslan

Yeni yeni başlayan fotoğraf merakım sonucunda ortaya çıkan birkaç kare.

Makine: Fujifilm HS20 EXR. Kompakt, DSLR-Like sınıfından bir alet.

ChrVb.jpg

WLBkq.jpg

Pk0Q0.jpg

z9feg.jpg

qjzSP.jpg

woIS8.jpg

xKloB.jpg

VSl5Z.jpg

yuvB7.jpg

j2kkU.jpg

BbvG0.jpg

fGjVG.jpg

Kbgkk.jpg

fbnPI.jpg

• Beğen 11
Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Güzel kareler. :) eos450d var. :p Kıymetini bilmiyorum. :p Birgün dağa bayıra vuracağım kendimi. :p

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Fotoğraf çekim kalitesine bakan kim, her kez manzaralara dalmış :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
İlhan Kayım

Hepside çok güzel.Hele ki yukarıdan aşağı 5 nci resim çok hoşuma gitti. :bravo:

Yorum bağlantısı
Muhammet Arslan

:bravo: :bravo: :bravo:

Teşekkürler.

Güzel kareler. :) eos450d var. :p Kıymetini bilmiyorum. :p Birgün dağa bayıra vuracağım kendimi. :p

Ben de DSLR alacaktım aslında, lakin sağlam bir satıcıya denk geldim, sattı bana bunu :D

Bakalım, inşallah ilerde bir tane de ben alabilirim.

Manzaraları canlı görmenizi isterim, yolunuz düşerse buyrun :flowers:

Hepside çok güzel.Hele ki yukarıdan aşağı 5 nci resim çok hoşuma gitti. :bravo:

Biraz tematik bir fotoğraf oldu o, diğerleri daha spot, odaksal.

Ben de en çok onu beğeniyorum.

Tebrikler..Hepsi çok güzel.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Şu pozlardan bir kareyi bile çekebilmek için gelirim bir gün...

Muhteşem pozlar..

Yorum bağlantısı
Muhammet Arslan

Şu pozlardan bir kareyi bile çekebilmek için gelirim bir gün...

Muhteşem pozlar..

Heyecanlandım şimdi :biggrin: Ağırlamaktan onur duyarım abi.

Yorum bağlantısı
Muhammet Arslan

Allah çektirsin :rofl:

Amin :)

Vallahi gitmiş gelmiş gibi oldum :bravo: emeğinize sağlık.

Daha görmediğiniz çok şey var, bir parmak bal bu :)

çok güzel objektifinize sağlık

Sağolun.

Muhammet gözüne, gönlüne sağlık,

Yeniden boyutlandırmaya rağmen kompozisyon, renk, netlik ve keskinlik açısından başarılı kareler. Ufak tefek kadraj hataları dışında çok güzeller.

:bravo: :bravo: :bravo:

Daha yeniyiz bu konuda, ufak ufak öğrenmeye çalışıyoruz bakalım.

Bilgilerinizle bize ışık tutarsanız seviniriz. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı

Bu konuyu Serkan Bey (Toker) görmeli. Aklında olan bir makineydi. Muhammet Bey, makineyi tanıdıkça sizden, detaylı bir tanıtım bekliyoruz. Bu arada fotoğraflar çok güzel. Asil duran bir köpek var. Tüylerinin renginden, verdiği poza kadar dört dörtlük çıkmış.

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Çok güzel kareler yakalamışsınız.Emeğinize sağlık.Bende Canon 600D almayı düşünüyorum bakalım....

Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Bunların büyük halini bir yere koysanız bizde alsak masaüstüne koysak ne güzel olurdu :)

Emeğinize sağlık harika kareler....

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

elinize sağlık, güzel kareler.

bu konuda Mustafadan ders alacağım. ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Şahane kareler yakalamışsınız.. Yorumları okuyunca makinanın çekimine baktım yoksa manzaraa aldı götürdü beni.. :biggrin:

Tebrikler.. :bravo:

Yorum bağlantısı
Muhammet Arslan

3D Belgesel gibiydi, elinize sağlık..

Bunların büyük halini bir yere koysanız bizde alsak masaüstüne koysak ne güzel olurdu :)

Emeğinize sağlık harika kareler....

Benim bu işte öğrendiğim tek şey var.

Hep acemi (senin tabirinle yeni) kalmayı başarabildiğin zaman en iyi sonuçlara ulaşıyorsun.

Her daim aynı merak ve azimle kalman dileğiyle.

Dost selamlarımla...

elinize sağlık, güzel kareler.

bu konuda Mustafadan ders alacağım. ;)

Şahane kareler yakalamışsınız.. Yorumları okuyunca makinanın çekimine baktım yoksa manzaraa aldı götürdü beni.. :biggrin:

Tebrikler.. :bravo:

Cesaretlendirici ve destekleyici yazılarınız için teşekkürler. Çekmemiz için çok harika manzaralar sunan bir doğal yaşantı var burada, en büyük avantaj o şüphesiz. Bunlar herkesin görebildiği manzaralar. İyi fotoğrafçı olmak için herkesin göremediğini görmeyi, ya da en azından sıradan gördükleri şeyleri onlardan farklı açıdan görmeyi öğrenmeliyim sanırım.

Mandaları görünce , küçükken ıslak çimen üzerinde manda kuyruğundan tutup, çimende yaptığım dağ kızağını hatırladım..Tebessümle hatırlıyorum, çünkü sonu iyi bitmemişti :rolleyes:

Manzaralar çok güzel..Yedigöller aklıma geldi :bravo:

Burada o hayvanlar oldukça önemli. Orman ürünleri açısından zengin bir yer. Araç giremeyen yerlerden taşınması gereken tomrukları (kesilmiş büyük ağaç gövdeleri) araçlara kadar bunlar çekiyor.

Bu konuyu Serkan Bey (Toker) görmeli. Aklında olan bir makineydi. Muhammet Bey, makineyi tanıdıkça sizden, detaylı bir tanıtım bekliyoruz. Bu arada fotoğraflar çok güzel. Asil duran bir köpek var. Tüylerinin renginden, verdiği poza kadar dört dörtlük çıkmış.

Saygılarımla.

Detaylı tanıtım ya da karşılaştırma yapacak kadar bilgi ve deneyimim yok. Anca dilerse makineyi bir sürelik kullanması için göndereyim, o bizim için değerlendirsin. Biz de öğrenelim.

Çok güzel kareler yakalamışsınız.Emeğinize sağlık.Bende Canon 600D almayı düşünüyorum bakalım....

Ben de onu düşünüyordum aslında, biraz pahalı geldi. Bekleyip onu alayım diye düşündüm ama insanın içinde heyecan varken yapmalı bu tür şeyleri. Alayım bir an önce bir makine dedim.

3. resmi çekip,nereye kaçtınız merak ettim :D

Arabanın içerisinden çektim onu, az kalsın ezilmiş bir mondeo sahibi oluyordum :D :D

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Güzel çekimler olmuş.Tebrikler.Yenice'den kareler anladığım kadarıyla devamını bekliyoruz.Millet doğa görsün belkim güzel bir toplantı yapılır yaylada.Mangalın zevki çıksın :biggrin:

Yorum bağlantısı
Muhammet Arslan

Güzel çekimler olmuş.Tebrikler.Yenice'den kareler anladığım kadarıyla devamını bekliyoruz.Millet doğa görsün belkim güzel bir toplantı yapılır yaylada.Mangalın zevki çıksın :biggrin:

Geleneksel :biggrin: Karabük buluşmalarının 2.'sini Yenice'de yapmaya niyetimiz var ama bakalım. :rolleyes: :rolleyes:

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bu aralar zor ama bebek beklediğimiz için geldiğimde güzel bir mangal yakalım.Güzelde resimledik mi millet kokusuna gelir onun :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Abdülkerim Demir

yok üstad. manzaralara hayran bırakan bu kalitede çekilmiş olmaları.

ayrıca 3. resimdeki canlılar hangi cinsten?

bizim buralardakilere benzemiyor da.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Muhammet Arslan

yok üstad. manzaralara hayran bırakan bu kalitede çekilmiş olmaları.

ayrıca 3. resimdeki canlılar hangi cinsten?

bizim buralardakilere benzemiyor da.

Buralarda genelde halk arasında "kömüş" olarak anılırlar. Orman ürünlerinin taşınmasında önemli görev üstlen(diril)iyorlar.

Geniş bilgi isterseniz http://web.ogm.gov.tr/Haberler/HaberGoruntule.aspx?List=b5227992%2D7788%2D41c4%2D8a38%2D24e745c3108e&ID=8386 bağlantısındaki bilgilere göz atabilirsiniz.

Fiyatlarının 6-7 bin TL olduğunu duydum bu arada :D

İlginize teşekkürler.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...