İçeriğe Yönlendir

Punto Evo Alınır Mı?

Fedai Özoğlu

Recommended Posts

Fedai Özoğlu

Aracı ben almayı düşünüyorum. 1.4 Fira Dynamic Evo 2011 daha bir kaç binde. Rengi gri sanki sedefli gibi.

Fiyatı 26500 ne dersiniz.

Donanımı. Yagmur+Far sensörü, dijital klima, mp3 çalar 4 cam otomatiği, hız sabitleyici, kararan dikiz aynası yani donanım baya iyi içide kırmızı renk tavsiye edermisiniz. Hiç bilmediğim bir araç.

Yorum bağlantısı
Burak Değer

Punto evo çok güzel araba olarak görüyorum fiat alsanız parça sıkıntısı çekmezsiniz ama ne kadar güvenli orasını bilemem ....

Yorum bağlantısı

Benzinlinin yakıtı ne durumda ? Bu devirde ekonomi önemli yoksa araç güzel bir donanıma sahip.

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

araç manuel

otomatik değilse alınır..

otomatikse uzak durun derim..

otomatiklerde trafikte şanzıman ısınıyor ve kalkışa izin verilmiyor diye bir arıza yazıyor. 15 dakika kadar bekleyip yola devam edebiliyorsunuz.

Araç manuel start stopsuz.

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Kardeşim dediğim birinde var bu araçtan. Bir kaç kez kullandım, hoş zevkli araç. Ben sevdim yani :)

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Benzinlinin yakıtı ne durumda ? Bu devirde ekonomi önemli yoksa araç güzel bir donanıma sahip.

Yol bilgisayarında 7.2 yazıyor.

Ayrıca fiyat bana özel.

Yorum bağlantısı
Hikmet Demirtaş

Ağabeyimin oğluna sıfır almıştık, , Çok büyük bir sıkıntısı olmadı. Performans olarak, biraz zayıf olduğunu söylüyordu... tabiii o genç birisi çok atak bir araba istiyor olabilir.

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

Fiyatı donanıma göre çok uygun geliyor. Aracı kullandım düz 1.4 ne kadar performans olursa o kadar işte.

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

yakıttan şikayetçi olunmassa alınır tabi, fiyat iyi gibi :yes: peki yakıttan şikayetçi olunursa tüplenebiliniyor mu?

Yorum bağlantısı
Engin Ünal
(düzenlendi)

Böyle olacaksa ben almam :D tarihinde Engin Ünal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Önder Özcan

benzinli 1,4 fire motor 77 hp olması lazım. 3250 devirde 115 nm tork,1040 kg ağırlık.

aynı motorlu 1160 kg ağırlığındaki linea,kullanıcılarını memnun etmiyordu.pek çok arkadaşım motorun zayıflığından yakınıyordu.ama kullanıp o şekilde değerlendirmek gerek.

önemli olan sizin araçtan ne beklediğiniz.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Şimdiye kadar herkes alınmaz der denmiş ama sonuç alınır çıktı gibi.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Alınır tabiki ama dizel zorlama şansınız varsa dizel derim.

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

26-27000 TL gibi rakamlara 2008 Grande Punto 1.3 90 ps Multijet 6 ileri manuel şanzuman alınabilir.

ABS - ASR - ESP - Hill holder vs. güvenlik paketi ile hemde.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
(düzenlendi)

Alınmaz :)

Ha haa :D

Bu konu karışır arkadaş. :tongue:

tarihinde Onur Yeşil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

yakıttan şikayetçi olunmassa alınır tabi, fiyat iyi gibi :yes: peki yakıttan şikayetçi olunursa tüplenebiliniyor mu?

Evet düplenir.

Alınmaz :)

Nedenini açıklar mısın?

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Şaka yaptım canım :) zevk-imkan meselesi elbette, fazla birşey beklemeyceksen, 10 sene gibi kullanma niyetin yoksa, hızlı gitmiyorsan sorun yok, elbette alınır.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Aracı ben almayı düşünüyorum. 1.4 Fira Dynamic Evo 2011 daha bir kaç binde. Rengi gri sanki sedefli gibi.

Fiyatı 26500 ne dersiniz.

Donanımı. Yagmur+Far sensörü, dijital klima, mp3 çalar 4 cam otomatiği, hız sabitleyici, kararan dikiz aynası yani donanım baya iyi içide kırmızı renk tavsiye edermisiniz. Hiç bilmediğim bir araç.

Donanım ve renk olarak çok iyi ama uzun yıllar problemsiz kullanabilirmisiniz bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
Fedai Özoğlu

SIfırı ne kadar?

Sıfırı 36.000 TL . Kendisi kampanyalı almış geçen aralıkta 31.700 TL ye.

Zaman dilimini tam hatırlamıyorum ama sanki öyle bir şey dedi.

Yorum bağlantısı
Sevgin Yılmaz

Komşumda vardı 2008 grande punto performansından şikayetçiydi.Tipi hakkaten güzel bir araba ama.Keşke dizelini alabilseniz derim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...