İçeriğe Yönlendir

Kolçak,Şerit,Far Karartma Ve Led Uygulamalarım

Selman Sürücü

Recommended Posts

Selman Sürücü

teşekkür ederim ama canımı çıkarttı ya akşama kadar :)

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Deymiş bence. :) Bir de şu kapı çıtalarına el attın mı tamamdır.

Yorum bağlantısı
Selman Sürücü

kapı çıtalarımın nesi var ki yaa ben onları boyattım zaten sıyaha :)

Yorum bağlantısı
Selman Sürücü

valla ben bu çıtaları sevmiyorum ki inceler daha hoş duruyo gibi geldi gözüme :)

Yorum bağlantısı
Selman Sürücü

Bu da sabah çekmiş olduğum resimler

f57taw.jpg

szigwp.jpg

valla adnan abi senin gaz vermen le yaptık ama benimde hoşuma gitti yani :D

sis lambalarının çerçevelerini de yaptıyorum yakında o fiestada ki gibi :)

Yorum bağlantısı
Selman Sürücü

:D teşekkür ederim abi ne diyelim artık Virüs olarak adlandırıldığını bilmiyodum :D

ama bencede çok harika oldu maşallah :nazar:

bi de ledlerim nasıl olmuş :)

denişik bir angel uygulaması gibi yapmaya çalıştım yakından resmini çekemedim xenon gibi duruyo :)

Yorum bağlantısı
Selman Sürücü
:D yapmaa abi yaa resimleri o kadar ince ince ekledim nasıl halojen ampul sanarsın :D hiç halajone benziyomu ki bembeyazz yanıyo bembeyazz :)
Yorum bağlantısı
Selman Sürücü

Biliyorum biliyorum satıyorum da onlardan da imkani yokkk böyle renk vermez onlar :)

Yorum bağlantısı
Gürhan Onaylı

Güzel olmuş Selman uğraşlarına değmiş far ampulu markası ne gece aydınlatması nasıl

Yorum bağlantısı

Benim düşüncelerimin uygulanmış hallerini gördükce dogru şeyle düşündüğüme seviniyorum.Gayet güzel olmuş.Elinize cebinize sağlık. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Adnan sen gel bi hele. :fiuw::tongue:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Selman Sürücü

gece aydınlatmasında da bir sıkıntı yok zaten yakında xenon takarım da biraz daha bekleyeyim hepsi üst üste olmasın :) ampullerin markası Osram olması lazım.

teşekkür ederiiiim uğraşlarıma değmiş olması güzel valla :)

Yorum bağlantısı
Selman Sürücü

Benim düşüncelerimin uygulanmış hallerini gördükce dogru şeyle düşündüğüme seviniyorum.Gayet güzel olmuş.Elinize cebinize sağlık. :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

Adnan sen gel bi hele. :fiuw::tongue:

:) valla düşünce sizin mi bilmem amaaa bu uygulamanın mimarı önce Adnan abi sonra ben :)

cep kısmına da gelince bana maliyeti fazla birşey değil zaten ama en çok parayı boyacıya verdim o da pek iyi boyamadı ama inşallah kavlama yapmaz iş kendi elinden gelirse ucuz fakat birine yaptırmaya kalksan emin olun şu iş en az 150-200 tl lik iş yani kii zaten insanlar aşağısında bu kadar uğraşmazzlar

Yorum bağlantısı
Selman Sürücü

Mat siyah mı yaptınız?

endüstiriyel siyah olarak boyattık hafif parlak hafif mat :)

Yorum bağlantısı

Aklını mı okudum abi :D

Neyse benimkileri de turuncuya boyarsın. :tongue2:

Eh işte birazcıgını okumuşsun.Pembiş olsun mu?

Yorum bağlantısı
Burak Kesen

Aga farların on numara olmuş harbiden hayran kaldım. :bravo: Bende de aynından varda ön panjurdaki kırmızı şeritte çok ayrı hava katmış onu nasıl yaptın boyamı bant flnmı? Allah kaza bela vermesin inş güle güle kullan...

Yorum bağlantısı
Cihangir Erçetin

farlar çok güzel olmuş...şeritler ise krom olsa belki daha iyi durabilir...eline sağlık yinede farlar süper oluyor...

Yorum bağlantısı
Selman Sürücü

Aga farların on numara olmuş harbiden hayran kaldım. :bravo: Bende de aynından varda ön panjurdaki kırmızı şeritte çok ayrı hava katmış onu nasıl yaptın boyamı bant flnmı? Allah kaza bela vermesin inş güle güle kullan...

ön panjur şerit ten yapıldı bu şeriti size söyle tarif edeyim altında çift taraflı bantı var bu tarz işler için satılıyor zaten hatta bunların krom olanları felan da var metresi 1-2 tl birşey ama gerçekten değişik bir hava katıyor

allah razı olsun

farlar çok güzel olmuş...şeritler ise krom olsa belki daha iyi durabilir...eline sağlık yinede farlar süper oluyor...

ben baştan öyle yapıyordum fakat o kromlar boya için bantlandığında bantı kaldırırken krom da kalktı ve altından sarı bir tabaka çıktı bende krom folyodan yama yapıyordum ki tam o sırada Adnan Gökdemir abimiz devreye girdi ve olaya müdahele etti sonuç ortada :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...