İçeriğe Yönlendir

Sony Ericsson Xperia Ray

Ahmet Özdemir

Recommended Posts

Mahmut Yıldız

Ben bir ara xperia mini pro alacaktım vazgeçtim. Ufak olduğu için tercih etmiştim.

Yorum bağlantısı
Yusuf Yurttaş
(düzenlendi)

Ben de Xperia Arc var. Acayip memnunum telefondan. Zaten Xperia Ray'in içeriği de özellikleri de iyi ve ayriyeten Android harika. İnşallah ihtiyaç duymazsın da ama benim işim servise düştü. Telefonu değiştirdiler. İyi yani servisi. Son sözüm de arttık herkes de aynı telefonlar var(iphone, samsung vb.). Farklı bir telefon kullanmak güzel bence.

tarihinde Yusuf Yurttaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Özdemir

Ben de Xperia Arc var. Acayip memnunum telefondan. Zaten Xperia Ray'in içeriği de özellikleri de iyi ve ayriyeten Android harika. İnşallah ihtiyaç duymazsın da ama benim işim servise düştü. Telefonu değiştirdiler. İyi yani servisi. Son sözüm de arttık herkes de aynı telefonlar var(iphone, samsung vb.). Farklı bir telefon kullanmak güzel bence.

Evet katılıyorum. Nasıl bir zamanlar insanların elinden Nokia düşmezdi. Şimdi de aynı durum iphone ve samsung için geçerli. Ama benim için popülerliği önemli değil. Özellik ve fiyat kıyaslamasında, alınabilecek iyi bir telefon olarak görüp, forumada sorayım dedim. Teşekkürler yorumunuz için.
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Evet katılıyorum. Nasıl bir zamanlar insanların elinden Nokia düşmezdi. Şimdi de aynı durum iphone ve samsung için geçerli. Ama benim için popülerliği önemli değil. Özellik ve fiyat kıyaslamasında, alınabilecek iyi bir telefon olarak görüp, forumada sorayım dedim. Teşekkürler yorumunuz için.

Neden populer olduklarını düşündünüz mü peki?

Yorum bağlantısı
Yusuf Yurttaş

Muhakkak o telefonlar da çok iyi. Hepsi de iyi markaların, olsa hayır demem ama işte herkes de var :) Ben kötü manasında demedim. Sadece kendi tercihimi söylemiştim.

Yorum bağlantısı
Ahmet Özdemir

Birşeyin popüler olması onun mükemmel olduğu anlamına gelmiyor kesinlikle.
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Birşeyin popüler olması onun mükemmel olduğu anlamına gelmiyor kesinlikle.

Populer telefon kendini kanıtlamış özellik ve malzemesi ile piyasada tutunmuş telefondur.. Mükemmelliğini tartışacak değilim..

reklam ile populer olmuş bir ürün (sadece telefon için söylemiyorum) eğer kof ise tüketici tarafından anında dışlanır ve kısa sürede silinir gider..

Yorum bağlantısı
Ahmet Özdemir

Ben başlıkta belirtilen telefon hakkında bilgi alabilmek amacı ile konu açıyorum, ama konu yine raydan çıkıp başka tarafa sapıyor.

Popüler miş neden öyleymiş bilmem neymiş....

Konuyu saptırmasak benim derdim meşhur bir telefona para yatırmak değil, sadece işime yarayan iyi bir telefon alabilmek.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...