İçeriğe Yönlendir

Modifiye'De Sınır Tanımam :)

Servet Aydın

Recommended Posts

Servet Aydın

Bir gün el arabasınıda led yaparsan gerçekten şaşırmicam Servet abi... :D

Dayım vakti zamanında el arabasının önüne volvo yazmış. Ben led yapmışım çokmu :biggrin:

Doğumgünündeki replikti abi o :)

Varmı hazırda araba ? Yoksa hangisini alacağını göreyim, malzeme hazırlıyayım :yes:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Cem Işık

Varmı hazırda araba ? Yoksa hangisini alacağını göreyim, malzeme hazırlıyayım :yes:

Yok abi araba bulunca sana sorarım,rahat oynayabileceğimizi alırız..

Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Genelde buralarda rahatsız derler :)

Çok cocuk sevindi bu oyuncak sayesinde. Hele kullanıca gözlerinin parlaması, paha biçilemez.

Onun disinda cocugun havasindanda gecilmez :). Dusunun motor inip kalkmis,tum agir bakimlari yapilmis, yeni nesil led aydinlatnali extrasi olan full bi araca biniyor :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Mehmet CVR buldumda epey pahalı değmez o kadar para vermeye bence ( 2400 tl )

Bu tarz bişeler bakınalım.

gerçekten çok fazla imiş focus arıyom abi gören duyan bilen haber versin

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

Bakınıyorum. Bulunca haberleşiriz.

tamam abi haber beklicem bende arıyorum

Yorum bağlantısı
Fatih Çalıkuşu

Tebrik ediyorum Servet Abi,benimde en çok istediğim Mekatronik okumak ama mümkün değil :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi şayet oğluma bundan alırsam (Almayı hiç düşünmüyorum apartmandan dolayı) İlk yapacağım iş akü takviyesi ve ışıklandırma olacak.

Seni tebrik ediyorum süper bir çalışma olmuş. Ellerine sağlık abi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Şahin

Servet abi çocukları da modifiyeci etmiş oldun. senin çocuklar ileride modifiyeci olurlarsa "len olum ben çocukken bir akülü arabam vardı onu bile modifiye ettirmiştim. sen ne diyon modifiye bizim genlerimizde var. ama genlerimiz modifiye değil korkmaya gerek yok." diyebilirler haberin olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Naci Özkan

Abi şayet oğluma bundan alırsam (Almayı hiç düşünmüyorum apartmandan dolayı) İlk yapacağım iş akü takviyesi ve ışıklandırma olacak.

şimdiden yüksek hacime alıştırma abi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Tebrik ediyorum Servet Abi,benimde en çok istediğim Mekatronik okumak ama mümkün değil :)

Okumanın yaşı yok. Bak hala okuyorum. Biraz geri kalsam bittim ;)

:bravo:

Çocuk olup, binesim geldi yahu :)

Sen tırt teybini kurcalasana :D

Al evde binsin. Benim kızlar küçükken dışarda kullanım yeri olmadığından evde kullandılar epeyce ( o zamanlar ev 230 m.kare idi :) at koşardı içerde )

Yorum bağlantısı
Emin Önal

Sen tırt teybini kurcalasana :D

Benimkinden duman çıkmadı abi, kurcalanacak biryeri yok :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Al evde binsin. Benim kızlar küçükken dışarda kullanım yeri olmadığından evde kullandılar epeyce ( o zamanlar ev 230 m.kare idi :) at koşardı içerde )

Abi aslında bizim evin önü çok müsait. Ama o arabayı indirip çıkarmak çok çok zor. Ancak ben indirip çıkarabilirim. Hatta Anneannesi kaç sefer almaya niyetlendiler. Evde binceği o kadar çok araç varki. Alt komşuya yeterince rahatsızlık veriyoruz :( Gördükçe özür diliyor ve helallik alıyorum. :(

şimdiden yüksek hacime alıştırma abi :D

Alışsın kardeşim. Babası gibi gücü ayaklarında hissetsin :D

Baksana milletin kızına. :D Onlar nasıl biniyor. Benim oğlumun neyi eksik :)( Arabası )

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Baksana milletin kızına. :D Onlar nasıl biniyor. Benim oğlumun neyi eksik :)( Arabası )

Kızlar karting de akıllara ziyan araç kullanıyor. Çok fena çook..

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Kızlar karting de akıllara ziyan araç kullanıyor. Çok fena çook..

Abi benimki kartingi çok istiyor ama daha yaşı ufak. 4 bitmedi daha. İnşallah Diyarbakırda göreceksiniz bizimki şimdilerde bisiklet ve scoteru çok fena kullanıyor ben ondan çok korkuyorum. Hergün kaç defa fena halde düşüyor U dönüşlerini bir görsen :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Eğer eli ayağı yetiyorsa ve aracın hızı kısıtlanıyorsa sakin vakitlerde bindir derim. Ben öyle yaptım. Şimdi zehir gibi direksiyonları var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Eğer eli ayağı yetiyorsa ve aracın hızı kısıtlanıyorsa sakin vakitlerde bindir derim. Ben öyle yaptım. Şimdi zehir gibi direksiyonları var.

Abi Maraş'ta karting hep müsait :) Ancak araçlar standart. Ben bile direksiyonunu çok zor çeviriyorum :)

Alışveriş mağazalarında akülü arabalara bindiriyorum.

Yorum bağlantısı
Lokman Ceritlioğlu

Delidir ne yapsa yeridir, seni seviyorum Servet. ;)

ellerine kollarına sağlık.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

:crazy:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Servet abi'mi sivmiiyen ölsüüün :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...