İçeriğe Yönlendir

Memlekette Ufak Bir Kaza Yaptım

Ahmet Topcu

Recommended Posts

Önder Özcan

Saolasın airbag patlayacak bir sürat yoktu .rapor tutduk ancak suç tamamen amçada olsada durumu maddi durumu baya bir kötüydü bizde kafa kafa çarpıştık yazdık raporda kaskomuz yapacak artık

çok geçmiş olsun.yalnız kafama birşey takıldı.trafik sigortası zorunlu.amcanın trafik sigortası yok muydu.sizin kasko bozmanıza gerek kalmazdı.amcadan para çıkmazdı.trafik sigortasının tam da amacı budur zaten :unsure2: siz kasko yenilerken büyük külfete gireceksiniz şimdi.

Yorum bağlantısı
Ahmet Topcu

geçmiş olsun, eğer fotoğraf yanıltmıyorsa sizin focusun ön tampon daha önce de boyanmış gözüküyor. fotoğrafta bariz bir renk ton farklılığı var.

Evet Sadık bey geçen yıl ön tampondaki çizikler nedeniyle kaşlarla birlikde boyatmıştım ama iyi boyayamamışlardı güneş vurduğunda renk farklı bariz belli oluyodu inşallah servisde bunun gibi bir sıkıntı olmaz.

çok geçmiş olsun.yalnız kafama birşey takıldı.trafik sigortası zorunlu.amcanın trafik sigortası yok muydu.sizin kasko bozmanıza gerek kalmazdı.amcadan para çıkmazdı.trafik sigortasının tam da amacı budur zaten :unsure2: siz kasko yenilerken büyük külfete gireceksiniz şimdi.

Sağolun. Doğru söylüyosunuz ancak amçanının trafik sigortasıda yoktu hatta ruhsatı zor buldurduk muaneside yok yani arabada hiç bişi yok köyde öyle biniyomuş bizde kafa kafaya çarpıştık yazdık napalım olan oldu kasko 2000 tl ye kadar bozulmuyo 13 yıllık kaskomuz var bügün eksper gelicek bakalım ne diyeçekler.

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Sağolun. Doğru söylüyosunuz ancak amçanının trafik sigortasıda yoktu hatta ruhsatı zor buldurduk muaneside yok yani arabada hiç bişi yok köyde öyle biniyomuş bizde kafa kafaya çarpıştık yazdık

Geçmiş olsun.

Bu yazdıklarına bakarak o amca yaralanmalı veya ölümlü kazaya karışmadığına yatsın kalksın dua etsin. :angry:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Topcu

Geçmiş olsun.

Bu yazdıklarına bakarak o amca yaralanmalı veya ölümlü kazaya karışmadığına yatsın kalksın dua etsin. :angry:

Bizde öyle diyoruz Allahdan amçaya bişi olmadı ben gördüğüm gibi durdum geldi çarptı bana 30 km gibi bir hızda bu duruma geldi araba 60-70 km de düşünemiyorum.

Yorum bağlantısı
Ahmet Topcu
(düzenlendi)

Arkadaşlar size bir sorum olacak .Bugün aracıma baktım ön panel far değişmiş tamponuda boyamaya vermişler ancak 2 fark arasında çok fark var eskisi baya bir sarı çünki aksarayda 80-100 lira civarı yan sanayi farlar var ondan alıp taksam acaba fark anlaşılırmı?

bu parçaçı aksarayda gidip almayı düşünüyorum.

http://www.yedekparcaford.com/?urun-664-FOCUS-2006-2008-ON-FAR-SAG-iTHAL.html

tarihinde Ahmet Topcu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Geçmiş olsun toros 750 tl ye kapatır... :D

Yorum bağlantısı
Ahmet Topcu

aydınlatması aynı olmayacaktır kuvvetle muhtemel

Teşekkürler Çağlar bey araçda xenon far var mercekli olmadığı için zaten ışığı dağıtıyo aydınlatmadaki fark fazla anlaşılaçağını sanmıyorum far tam otururmu yada sağında solunda boşluklar kalırmı bunları merak ediyorum.Bir arkadaşım toyotasına yan sanayi far almıştı orjinal farına göre daha küçük ve yanlarda bir sürü boşluk kaldı :biggrin: :biggrin: inş bende bu tür bir sorun olmaz orj farda 220 civarı diye biliyorum.

Geçmiş olsun toros 750 tl ye kapatır... :D

Sağolun banada öyle geliyo bir çekiç bir yumruk toros tamamdır :biggrin: :biggrin:

Geçmiş olsun, Allah beterinden saklasın.

Amin abicim bu hiç bişi değil Allah büyük kaza belalardan korusun.

Yorum bağlantısı
Ahmet Topcu

Bugün tam 1 hafta oldu arabayı servise bırakalı ümraniye nuray yetkili servisinde.Dün bir bakmaya gittim heralde bitmiştir dedim sadece ön panel ve far değişmiş ne zaman çıkar dediğimde ise tampon bekliyoruz, belli değil dedi. Ne kadar yavaş bir gidişat var böyle alt üstü bir tampon takılcak. :unsure2:

aracımın fotosu;

16052012347.jpg

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...