İçeriğe Yönlendir

Km Saati Işıklandırma

Murat Korumaz

Recommended Posts

Murat Korumaz

bu da bır ebay urunu olup montajı cok basittir montaj vıdeoları youtubede felan da var ama gerkde yok gıbı hazır kıt gelıyor 4 parca halınde aydınlarması gelen parcaların ıcınde yanı ıcden aydınlanıyor orjınal ısıklara ıhtıyac duymuyor eskı sıyah gostergelerı cıkarıyoruz yanlız dıkkat 0 noktasında ıbreyı tutan ınce parcaları kaybetmeyın sakın orjın anpullerı sokuyoruz sadece vıtes gostergesı ve km yı gosteren sayaclarınkı kalacak cunkı gonderılen kıtle gelen ıkı ampul var bu ampuller eskı araba sıgortalarına benzıyor tas sıgorta dedıklerı benım gostergedekı ampuller bundan cıkmadı sanırım 2000 ın alt modellerınde kulanılmıs onlarıda vıtes ve km sayacı ıcın koymuslar ama ben uyduramadıgım ıcın orjınlerını gerı taktım yerıne elektırık tesısatı hazır zaten sadece yapmanız gereken orjınal ampul cıkıslarından bırından elektırık almak bukadar

IMG-20101123-00022 (Mobile).jpg

IMG-20101123-00023 (Mobile).jpg

IMG-20101123-00025 (Mobile).jpg

bu arada 4 kademe renk ayarı var bu en ust sevıyesı mavı yanıyor en dusuk yesıle yakın ve yukseltıkce renk mavıye donuyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Korumaz

hepsının aynı renk olmasından kastınız nedır aceba?

Yorum bağlantısı
Murat Korumaz

yukarda bahsettigim tas sigortaya benzeyen ısıkların olmadıgını yazdım abd ye yanlıs anlamıslar gonderıyoruz dedıler bır takım daha gonderdıler yanı su anda elımde 1 adet fazla kıt var (nerde bı bakmam lazım ama) ilgilenenlere

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 8 ay sonra...
Bülent Özel

yukarda bahsettigim tas sigortaya benzeyen ısıkların olmadıgını yazdım abd ye yanlıs anlamıslar gonderıyoruz dedıler bır takım daha gonderdıler yanı su anda elımde 1 adet fazla kıt var (nerde bı bakmam lazım ama) ilgilenenlere

bende yenı ford aldım bazı guzellıkler yapmak ıstıyorum satarsanız sevınırım

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Mil gösteriyor değil mi bu? Km ikinci planda, içte küçücük kalmış.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...