İçeriğe Yönlendir

19 Mayis Gençlik Ve Spor Bayraminiz Kutlu Olsun

Serhan Gürbüzol

Recommended Posts

Mehmet Göktürk

Hadi beyler evde oturmayın makina başında. Sokağa spor yapalım..

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

Ulu önderimiz ATATÜRK'ün gençlerimize hediye ettiği bu güzel ve anlamlı bayramımız tüm gençlere ve ülkemize kutlu ve mutlu olsun. Ulu önderimizi ve değerli silah arkadaşlarını saygı, minnet ve rahmetle anıyoruz. Mekanları Cennet olsun.

Not : Bu arada, bu güzel bayram sevgili eşimle evlilik yıldönümümüz. İyi ki varsın hayatım. :flowers::nazar:

Mutlu bayramlar.

Serhan abi bizim de evlilik yıl dönümü. Tatil oluyor millet rahat rahat gelir diye 19 Mayıs ta yapmıştık düğünü. :)

Artık benzer şekilde kutlanır zaten de şekillendirmek lazım.

Yorum bağlantısı
Akan Belen

Bir gün yine, milli bayramlarımızı gurur ve coşku içinde kutlayabileceğimiz günleri görmek dileğiyle.

Vatanımızın doğum günü olan 19 Mayıs Atatürk'ü anma, gençlik ve spor bayramımız kutlu olsun.

Dibine kadar katılıyorum.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Çalışanlar? Ben öğleden sonra gideceğim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Tamam canım çalışanlar hariç..

Ocakbaşı?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Tamam canım çalışanlar hariç..

Ocakbaşı?

Ocakbaşı varsa çalışma iptal olabilir

Yorum bağlantısı
Murat Dere

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, etnik kökeni ne olursa olsun dedeleri, babaları bu vatan için çarpışan, gazi olan, şehit olan, Türk olduğunun farkında olan ve "Türk'üm!" diyebilen herkese kutlu olsun. Cumhuriyet düşmanları ise Kurtuluş Savaşı'nda karşımızdaki düşmanlardan beter olsun, helak olsun inşallah!

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Mutlu bayramlar.

Serhan abi bizim de evlilik yıl dönümü. Tatil oluyor millet rahat rahat gelir diye 19 Mayıs ta yapmıştık düğünü. :)

Hocam size ve eşinizede bir ömür mutluluklar diliyorum. Nice yıllara..... :flowers::nazar:

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı, etnik kökeni ne olursa olsun dedeleri, babaları bu vatan için çarpışan, gazi olan, şehit olan, Türk olduğunun farkında olan ve "Türk'üm!" diyebilen herkese kutlu olsun. Cumhuriyet düşmanları ise Kurtuluş Savaşı'nda karşımızdaki düşmanlardan beter olsun, helak olsun inşallah!

Ağzına, diline sağlık hocam, ne güzel söyledin.. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

Başlığı "Atatürk'ü Anma , Gençlik ve Spor Bayramı" diye değiştirsek iyi olacak.

Yorum bağlantısı
Murat Dere

Başlığı "Atatürk'ü Anma , Gençlik ve Spor Bayramı" diye değiştirsek iyi olacak.

İyi olur tabii. "Onlar" kaldırabilir, 3'e de bölebilir ama biz kaldırmayalım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Tatil değil galiba bugün. Kargo firması 29 ekimde kapalıydı ama 19 mayıs'ta açık.

Yorum bağlantısı

Benim doğum günüm 19 Mayıs'tır diyen "büyük önderin"; bu kadar önemsediği bir günü armağan ettiği gençlerin kutlamaktan sıkıldıkları bahane edilerek ; etkinlik havasına dönüştürülen bu 19 Mayıs'ta; Asıl unututturulmak istenenin Milli mücadele ruhu olduğunu unutmayarak, bu davaya yüreğini koyarak Samsun'a ayak basan Gazi Mustafa Kemal Paşa'yı, kurtuluş mücadelesinde; O'na koşulsuz bağlılığını sunarak, Trabzon'dan Samsun'u kollayan Kazım Karabekir Paşayı, siyasi bir partinin lideri olduğu için kısır tartışmalar içine çekilen, aslında bu vatana hizmetlerinde yeri doldurulamayacak İsmet Paşayı, bu uğurda şehit olan, gazi olup hayata veda eden, kefensiz toprak altına girmek pahasına, yere düşerken; ay yıldızlı sancağı dimdik ayakta tutarak bize emanet eden kahramanlarımızı; rahmet, minnet, şükran ve dualarımızla yâdediyoruz. Ruhları Şâd, mekânları cennet olsun. Yüce Allah yurdumuzu tüm kötülüklerden korusun,

Saygılarımla.

Yorum bağlantısı
Abdülkerim Demir

bir milli bayramın kutlama mesajlarından çok siyasi karşıtlığı içeren mesajları alet ederek yazılan mesajlardan dolayı üzüldüm.

sanki herkes diğerinin kalbinden geçenleri daha iyi bilebiliyor.

Allah kimseye böyle bir yetiyi vermemişken arkadaşlarımız nasıl böyle yorumlarda bulunabiliyorlar gerçekten şaşırıyorum ve üzülüyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...