İçeriğe Yönlendir

Fiestada Bas'Ların Yükselip Alçalması (2009 -> )

Yaşar Özleyen

Recommended Posts

Yaşar Özleyen

2009 mod. fiesta trend aracım var.

cd de müzik dinlerken bas'ların yukselip alçalması çok canımı sıkıyor .basları düşürdügümde cep telefonıundan dinliyormuş gibi ses çıkıyor.

ayar menüsünden bas ayarları yarıdan itibaren bu sorun çıkyor.

diğer arçlardada bu böylemi??*

Yorum bağlantısı
Gürsoy Bayram

Yaşar bey aynı araca bende sahibim ve aynı durumdan muzdaribim, ancak anladığım kadarı ile sorun değilde ses sisteminin bir koruma mnekanizması bu sesi bozmak yerine basları kısarak dengede tutmaya çalışıyor süzücü ekipmanlar...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yaşar Özleyen

Yaşar bey aynı araca bende sahibim ve aynı durumdan muzdaribim, ancak anladığım kadarı ile sorun değilde ses sisteminin bir koruma mnekanizması bu sesi bozmak yerine basları kısarak dengede tutmaya çalışıyor süzücü ekipmanlar...

Onlar süzüldükce ben üzülüyorum.. :fiuw:

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Kesinlikle doğru tespit tamamen koruma amaçlı... :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yaşar Özleyen

Kesinlikle doğru tespit tamamen koruma amaçlı... :good1:

Kimi kimden koruyorsun yahuuuu sesi açan benim kapatanda sana ne oluyo diyesim var ..

bu bütün fiestalardamı böyle yoksa Gürsoyla benimi korumayı düşünüyor bu araba... başkalarını korumuyormu bu arabalar????

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Kimi kimden koruyorsun yahuuuu sesi açan benim kapatanda sana ne oluyo diyesim var ..

bu bütün fiestalardamı böyle yoksa Gürsoyla benimi korumayı düşünüyor bu araba... başkalarını korumuyormu bu arabalar????

En son 2011 fiesta kullandım onda da böyleydi... Demek ki hepsinde böyle...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...