İçeriğe Yönlendir

Yokohama C Drive Mı Er300 Mü

Mehmet Keleş

Recommended Posts

Mehmet Keleş

hankook lastiklerim 2 yıl 15 bin km de artık buraya kadar dedi :D acil lastik almam lazım ikisi arasında kaldım hangisini tavsiye edersiniz araç ford focus 2010 comfort hb genelde şehir içi kullanıyorum senede 1 defa uzun yola giderim bunu da belirteytim

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır
(düzenlendi)

c drive 2 :)

er300 kullanıcısı olarak c drive 2 yi öneriyorum. er300 çok güzel lastik. ancak biraz sesli.

tarihinde Mustafa Çayır tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Keleş

c drive 2 :)

er300 kullanıcısı olarak c drive 2 yi öneriyorum. er300 çok güzel lastik. ancak biraz sesli.

ses mi valla sesten yana alıştık gibi :D sağolsun hakook 2 yıldır kafa beyin bırakmadı :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

illa bu iki lastik mi diyorsunuz?

ben goodyear effiencielgrip derim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Volkan Gündüz

ben michelin pilot sport 3 aldım gayet başarılı. 205.55.16 aldım 900 tl verdim:)

Yorum bağlantısı
Guest Hasan Ekici

Yokohama birçok honda ve toyotaya fabrikada takılan, 1. sınıf bir japon lastiği. Testlerde iyi konumlara sahip. Er300'den daha yumuşak yapılı, sessiz bir lastik.Focus gibi yalıtım yoksunu bir araç için ideal. Ben a serisi kullanıyorum, c serisi daha üst sınıf bir lastik.

Yorum bağlantısı
Fatih Kasa

yokohama c drive 2 kullanmaktayım 2010 Berlingo da yol tutuş vs. gayet iyi. liste fiyatından neredeyse %20 aşağı almıştım 1-2 ay önce.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Yokohama c drive kullanın 1 kerecik başka lastiğe bakmazsınız bir daha...

Aslında bende bunu anlatmaya çalışıyorum Fatih Abi. Alışmışız Bridgestone, Michelin, Continental'lara başla lastik denemeye çekiniyoruz... Örneğin Focus'ta Yokohama harika bir performans sağlıyor, yol sesini ciddi derecede azaltıyor... Şuan aracımda Yokohama var eski lastik olmasına rağmen çok memnunum, değiştirme zamanım geldiğinde bu sefer NOKIAN'ı deneyeceğim... Türkiye'de pek bilinmeyen ama Avrupa'da çok tercih edilen bir lastiktir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Kenan Kopuz
(düzenlendi)

Ben bir ER300 kullanıcı olarak bir daha lastik alsam kesinlikle almam çok sert ses var birde sert olduğundan tutunması az o yüzden araba hemen kızaklıyor ve dolayısıyle abs devreye giriyor zaten o yüzdendirki taksici arkadaşlar bu lastiği tercih ediyor çünkü onlar çok daha km yaptıklarından onlar için önemli olan uzun ömürlü olmasıdır bir önceki lastiklerim goodyear effiencielgrip kullanıyordum daha memnumdum ben olasam goodyear effiencielgrip alırdım :)

Ayrıca Göksel arkadaşında dediği gibi benim lastikçimde NOKIAN marka lastiği çok methetti ve Focus arabasına taktık bir şikayeti yok hatta memnunum diyor..

tarihinde Kenan Kopuz tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
M.Fatih Yüce

Aslında bende bunu anlatmaya çalışıyorum Fatih Abi. Alışmışız Bridgestone, Michelin, Continental'lara başla lastik denemeye çekiniyoruz... Örneğin Focus'ta Yokohama harika bir performans sağlıyor, yol sesini ciddi derecede azaltıyor... Şuan aracımda Yokohama var eski lastik olmasına rağmen çok memnunum, değiştirme zamanım geldiğinde bu sefer NOKIAN'ı deneyeceğim... Türkiye'de pek bilinmeyen ama Avrupa'da çok tercih edilen bir lastiktir.

İlteber,

Geçenlerde balans ayarı yaptırdım. Dergah'ın bir alt sokağında sayın Boyar yollamıştı. 45 yaşlarında biri geldi ayar yaparken Yokohama uzun zamandırmı kullanıyorsun diye sordu?

Nokian alacaktım ama bunlar nasip oldu 44,000km yol yaptım ve şimdiye kadar kullandıklarım (eski michelin ci olarak)içinde en memnun olduğum lastik bu dedim. Adam aynen şunu söyledi: kaliteli ama Türkiyede tanınmayan en iyi 2 lastikten biri yokohama diğeride nokian dır.Sen zaten doğru yol u bulmuşsun aynen devam et. Milletin bilinen lastik marka tutukusuna boşver dedi...

Yorum bağlantısı
Osman Tekindemir

eğer aradığınız konfor lastiği ise ben size mıchelın prımacy hp tercih edin derim (ben aracımda kullanıyorum) ama konfor önemli değil ses yapsın önemli değil ama uzun ömürlü bir lastik olsun istiyorsanız biriston er 300 tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

İlteber,

Geçenlerde balans ayarı yaptırdım. Dergah'ın bir alt sokağında sayın Boyar yollamıştı. 45 yaşlarında biri geldi ayar yaparken Yokohama uzun zamandırmı kullanıyorsun diye sordu?

Nokian alacaktım ama bunlar nasip oldu 44,000km yol yaptım ve şimdiye kadar kullandıklarım (eski michelin ci olarak)içinde en memnun olduğum lastik bu dedim. Adam aynen şunu söyledi: kaliteli ama Türkiyede tanınmayan en iyi 2 lastikten biri yokohama diğeride nokian dır.Sen zaten doğru yol u bulmuşsun aynen devam et. Milletin bilinen lastik marka tutukusuna boşver dedi...

ilk önce senin sonra, o Abinin elinden öperim... Resmen benim burda ve birçok yerde anlattıklarıma yada anlatamadıklarıma tercüman olmuşsunuz. Zaten bu lastiklerin kalitesini bilen NOKIAN bulamazsa Yokohama alır. Benim ve senin yaptığın gibi Abicim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...