İçeriğe Yönlendir

Facebook Zaman Tüneli

Mehmet Pınar

Recommended Posts

Mehmet Pınar

Arkadaşlar bu zaman tüneli denen şeyden kurtuluş var mı?Bir kaç kişide bu soruna rastladım.Bu akşam biraz araştırdım ama internet üzerindeki uygulamalar bana pek güven vermedi.Bazı browserlara eklenti yükleyerek geçici çözüm üretmeye çalışmışlar ancak tam anlamıya işe yaayan yok gibi.

Daha denenmiş ve çözüme ulaşmış bir yöntem varmıdır?

Saygılarımla,

Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Çok şükür bende geçmedim ancak bir çok insan bu konudan muzdarip.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Kurtuluş yok malasef var dedikleri yöntemler sadece kullandığın bilgisayardaki ayar yaptığın browser için geçerli oluyor. Başka çözümü yok.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Aman sakın yorumlarda verilen linklere tıklamayın. Hesabınız elden gider valla.

Facebooktan bir süre sonra herkesin geçeceğine dair bir açıklama duymuştum. Herkes zaman tünelli olacak artık. :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Zaman tünelinde ne gibi bir sorun varki bu kadar geri dönmek istiyorsunuz ?

1zgxx.jpg

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Kasım Atlı

Abi zaman tüneline birkez geçtinse kurtuluş yok.. Etrafta zaman tünelinden kurtulma yöntemleri diye cirit atan program, grup ve kişilere sakın inanma..

Yorum bağlantısı
Serkan üççetin

hepberaber feyse mail bombardımanı yapıcaz kaldırın şu zaman tunelini diye başka kurtuluşu yok..sanırım.

Yorum bağlantısı
Mehmet Akif Sarı

Çok direndim çok. :) Ben hiçbir şey kabul etmediğim, hiçbir şey onaylamadığım halde zaman tüneli uygulamasını aktif hale getirmişler. Hala onaylamamı bekliyor. 26'sında mecburen geçileceğine dair bir ibare vardı. Bende face'i kapattım. :) 26'sına kapalı olarak gireceğim. Ne olacaksa artık :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Beni otomatik geçirmişler..Gıcık birşey ya.Zaten facebook a alışamadım bu hali tam beter.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

profilinize başka yerden bakın herkes zaman tünelinde şu an ... :(

Ciddi mi, denemek lazım.

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

Ben baktım, ben ve arkadaşlarım hala tünelde değiliz, :keyifli:

ben ve benim nerdeyse tüm arkadaşlarım tercih etmediğim halde zaman tüneline otomatik geçmişiz...

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Şu an yükleyeceğiniz herhangi bi uygulama, sizi otomatik olarak zaman tüneline geçirecek, bu sebeple aman diyeyim ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Facebook niye bu kadar ısrar ediyor bu zaman tünelinden. Daha memnun olan duymadım. Ama facebook bu konuda hiç bir çalışma yapmıyor ve geri adım atmıyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Şu an yükleyeceğiniz herhangi bi uygulama, sizi otomatik olarak zaman tüneline geçirecek, bu sebeple aman diyeyim ;)

Git gide video bile izlenmez hale geldi çoğu paylaşımı da göremiyorum.Sıkıntı yok nerede tırak orada bırak

Facebook niye bu kadar ısrar ediyor bu zaman tünelinden. Daha memnun olan duymadım. Ama facebook bu konuda hiç bir çalışma yapmıyor ve geri adım atmıyor.

Eskilere ulaşmak için zaman tüneli iyi aslında ama dizayn sıkıntılı her şey parça parça gibi tuhaf :nea:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Ben çok şükür geçmedim.Eşim bulaşmış.Bir kaç arkadaşım aynı şekilde sıkıntı yaşıyorlar.Facebook un bu uygulamayı kaldırılabiliyor hale getirmesi lazım.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vesile ile, hisselerini alanlar, ilk hafta, paralarının %40 nı kaybettiği marka mı? 30 yıllık karının, komple değer olarak belirlendiği? 10 sene önce hiç var olmayan bir sanal alem buluşma noktası olan mı???

sonra kriz var derler, diyeni tavana asmalı .....

Yorum bağlantısı
Hüseyin Yergin
(düzenlendi)

Ne facebook'muş arkadaş hepimizi esir etti kendine.

süpersin kullanmıyorum kullanmayıda düşünmüyorum, bence sizde kullanmayın kafanız rahat, kişisel bilgileriniz size kalsın.

Face de geçirilecek zaman bence fordclub da, ondanda sıkılırsanız kitap okunarak geçirilmeli ,diye düşünüyorum.

Oradaki farm ile ville ile sizi kandırıp zamanınızı çalıyorlar zamane dedikodu merkezi kim kimle ne yapıyor :shok: sanane :angry:

Bunların hepsi israil oyunu :tongue:

tarihinde Hüseyin Yergin tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...