İçeriğe Yönlendir

Bir Kaç Amatör Fotoğraf

Misafir

Recommended Posts

Makina Fujifilm Finepix s2950. Öğrenmeye pek vaktim olmadı birkaç amatör resim veriyorum.

Yaklaşık 8 metreden bir kare

DvQSN.jpg

Gül,

xLypZ.jpg

Çam,

0CwyB.jpg

Ayvalık,

Az2Et.jpg

El ile panaromik

pIrW6.jpg

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran
(düzenlendi)

Güzel fotoğraflar.Ellerinize sağlık.Panaromik olanları çok beğeniyorum.Yalnız burada el ile demişsiniz ya onu anlayamadım?

tarihinde Ayhan Onaran tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

Resim değil fotoğraf ;)

Evet hiç öyle düşünmemiştim. Fotoğraflara tıklayınca büyüyor ayrıca ayrıntı açısından.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Abi makinenin + - leri nedir düşünüyorum bundan fotoğraflarda güzel görünüyor kullanıcı olarak senin düşüncen nedir.

Yorum bağlantısı

Güzel fotoğraflar.Ellerinize sağlık.Panaromik olanları çok beğeniyorum.Yalnız burada el ile demişsiniz ya onu anlayamadım?

Ayhan bey tripod yok o yüzden el ile dedim. Sabitlemeden el yordamı ile. Hata vardır kesin.

Abi makinenin + - leri nedir düşünüyorum bundan fotoğraflarda güzel görünüyor kullanıcı olarak senin düşüncen nedir.

Makina şuan % 47 indirimde. Ben tavsiye ederim. Slr ler kadar mümkün değil olamaz tabi ama güzel bana göre. En güzel yanı 4 adet duracell ile yaklaşık 300 hatta daha çok resim çekiyor. 6 tl 4 pil. Hd video çekimi de var.

http://www.hepsiburada.com/Liste/fujifilm-finepix-s2950-140mp-30-lcd-18x-optik-dijital-fotograf-makinesi-hd-video-cekimi/productDetails.aspx?productId=ft245443&categoryId=248

Ben alalı 1 yıla yaklaştı yine inmiş fiyatı.

Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Fiyatı iyi olduğu için listemde aslında pil sıkıntı değil ben çok fazla batarya olanları sevmiyorum dikkat edilmez olmadık bir yerde biterse yarı yolda bırakıyor ama duracell pil köy bakkalında bile var artık.

Yorum bağlantısı

Fiyatı iyi olduğu için listemde aslında pil sıkıntı değil ben çok fazla batarya olanları sevmiyorum dikkat edilmez olmadık bir yerde biterse yarı yolda bırakıyor ama duracell pil köy bakkalında bile var artık.

Evet ayrıca pil ile çalışan makinalar ne kadar zaman geçerse geçsin aynı performans ta çalışıyor. Batarya ömrü diye bir sıkıntı yok, adaptör taşıma diye sıkıntı yok. Ürün zaten çantalı geliyor plastik kalitesi çok güzel. Güzel bir kullanım kitabı var. Tek yapılacak olan 4 yedek pil alıp dooğru doğaya :)

400 tl ye daha iyi makina mümkün değil bulamazsınız.

ÇAmura batırdığın portif fotodaki mi :)

Servet abi yakaladın beni :)

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Ayhan bey tripod yok o yüzden el ile dedim. Sabitlemeden el yordamı ile. Hata vardır kesin.

Tamam şimdi jeton düştü :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

İlk fotoğrafta zoom ile yaklaşmak yerine kuşa kendin makina ile yaklaşmalıydın, sonrakinde diyafram değeri düşük kalmış ve macro modu seçilmemiş...Çam ağacında ise detaylar için filtre gerekli...Panoramik olan felaket zaten, bir şey demiyorum...

Şaka şaka, gönlünü verirsen harika işler çıkacak gibi, durmak yok yola devam...Fotoğraf çok güzel bir uğraşıdır... :bravo: :bravo: :bravo:

Yorum bağlantısı

İlk fotoğrafta zoom ile yaklaşmak yerine kuşa kendin makina ile yaklaşmalıydın, sonrakinde diyafram değeri düşük kalmış ve macro modu seçilmemiş...Çam ağacında ise detaylar için filtre gerekli...Panoramik olan felaket zaten, bir şey demiyorum...

Şaka şaka, gönlünü verirsen harika işler çıkacak gibi, durmak yok yola devam...Fotoğraf çok güzel bir uğraşıdır... :bravo: :bravo: :bravo:

İlk paragrafı okudukça çöktüm. Neyseki ikinci paragraf moralimi düzeltti :)

Fotoğraf çok güzel bir uğraşı evet fakat şu an için hiçbir teknik bilgim yok. Bakalım amatörce başlayalım dedim.

Yorum bağlantısı

Resimler çok güzel.

Teşekkür ederim Adnan bey.

Ellerine sağlık İlkay abi, Foto'lar çok güzel.

Teşekkür ederim Ali hocam. Aslında makinanın çok özelliği - ayarı var ama kullanmayı bilmiyorum.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...