İçeriğe Yönlendir

Sigorta Haftası

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Servet Aydın

Sigortacıların İstiklal caddesindeki yürüyüşünü düşünüyorum da, sağda solda duran araçları çize çize gidiyorlarmış :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sigortacıların İstiklal caddesindeki yürüyüşünü düşünüyorum da, sağda solda duran araçları çize çize gidiyorlarmış :biggrin:

Sigortasız ise, yaparlar :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Dere

Yaşasın sigortalar! Memet Emmi için üç kere: YAŞA! YAŞA! YAŞA! :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Hayırlı uğurlu bir hafta dileriz. Sigortacılık çook eski bir gelenek. Eski ordadoğuda millet "ağa" ya her Nevruzda belirli bir para verirmiş. Eğer kıtlık sel olursa bu para verenlerin yıllık giderini "ağa" karşılarmış..

http://en.wikipedia.org/wiki/Insurance

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hayırlı uğurlu bir hafta dileriz. Sigortacılık çook eski bir gelenek. Eski ordadoğuda millet "ağa" ya her Nevruzda belirli bir para verirmiş. Eğer kıtlık sel olursa bu para verenlerin yıllık giderini "ağa" karşılarmış..

http://en.wikipedia.org/wiki/Insurance

Ne yazıkki çok eski bir meslek olmasına karşılık, 2000 yılına kadar hiç bir gelişme gösterememiş..

2000 yılından günümüze gösterdiği geşilmeyi düşününce de hayret ediyorum...

Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Mehmet abi ne yaptın yaa :( şimdi öğretmenler ayaklanacak bizim 1 günümüz varken sizin nasıl haftanız oluyormuş diye nasıl başa çıkıcaz :D :D :D

hayırlı uğurlu olsun :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mehmet abi ne yaptın yaa :( şimdi öğretmenler ayaklanacak bizim 1 günümüz varken sizin nasıl haftanız oluyormuş diye nasıl başa çıkıcaz :D :D :D

hayırlı uğurlu olsun :D

Polislerin de haftası var... Bence öğretmenler haklı..

Sigortacıların bile haftası varken neden öğretmenlerin tek günü var... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Neden sigortalılar haftası yok ? Bizim de haftamız olsun , canımızın istediğine vuralım , otobanda yavaş gideni arkadan itelim... Kaskomuz karşılasın ama bozulmasın. :D

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Neden sigortalılar haftası yok ? Bizim de haftamız olsun , canımızın istediğine vuralım , otobanda yavaş gideni arkadan itelim... Kaskomuz karşılasın ama bozulmasın. :D

Hıhı... Başka arzun var mı ?

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Hıhı... Başka arzun var mı ?

Yok abi , bunu hallet kafi. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Bu hafta sigorta haftasıymış.. http://www.tsrsb.org...sigorta-haftasi

Kutlayın bakim haftamızı.. :)

Not: çiçek göndermeyin, poliçe bitim tarihlerini gönderin yeter, biz çiçeğimizi kendimiz alırız :D

Mehmet Abi haftanız kutlu olsun. Bunu daha önce söyleseydin. Fatih Ada'ya hediye alacaktık. Tüh görüyormusun hediyede alamadık. Artık bir sonraki güne.

Öğretmenler gününde öğretmenlere hediye alınıyormuşta. Kıskanmış bizden istedi ben de bizim günde hediye istiyorum demişti :)

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Koptum :rofl:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Fatih Ada

Olum bak git :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

rep rep rep :dance3: toplu halde vurun, brunch yaparız tükkanda :rofl:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

rep rep rep :dance3: toplu halde vurun, brunch yaparız tükkanda :rofl:

Babama böyle bir günden bahsettiğimi düşünsene abi. :hahahoho:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Az önce hesaplarımı kontrol ediyordum...

Hesabıma bir havale geldiğini gördüm, kimmiş diye açıklamasına baktım...

Açıklama şu şekildeydi.. : 11:18-BAYUR ÇAĞLAR /108XXXXX-SIGORTA HAFTASI KUTLU OLSUN

:D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Az önce hesaplarımı kontrol ediyordum...

Hesabıma bir havale geldiğini gördüm, kimmiş diye açıklamasına baktım...

Açıklama şu şekildeydi.. : 11:18-BAYUR ÇAĞLAR /108XXXXX-SIGORTA HAFTASI KUTLU OLSUN

:D

Rövanş derim ben buna, ben de bakmıştım senden gelen havaledeki açıklamaya: AKŞAM YEMEĞİ ÖDEMESİ

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Rövanş derim ben buna, ben de bakmıştım senden gelen havaledeki açıklamaya: AKŞAM YEMEĞİ ÖDEMESİ

Hehe.. Hatırladım... Rakam bir araba parasıydı :D Açıklama: yemek bedeli.. :D

Ben bunları gören maliyecinin yüz ifadesini merak ediyorum :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu arada hiç "Rus Karı Parası" yazan dekont gördünüz mü :D :D :D

Sen gördün mü :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Sence :D

Bence görmüşsündür.. .

Yüz ifaden nasıldı :D

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

Bankacılık sistemini de geyiğe alet ettiniz ya :D Bari açıklama kısmına iki nokta üstüste ve p koyun :p

Noktalama işareti kabul etmiyor açıklama kısmı :D ama olsa iyi olurdu :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Noktalama işareti kabul etmiyor açıklama kısmı :D ama olsa iyi olurdu :D

Evet ben denemiştim.. iki nokta üst üsteyi almıyor :D

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...