İçeriğe Yönlendir

Peugeot 206 Alınır mı?

Yasin Şimşek

Recommended Posts

Mustafa Kestel
(düzenlendi)
Diesel polo bulunursa o paralara içi geniş gibi geldi :)

+1 :good1: O yıllarda çıkan Polo'lar hacim olarak rakiplerine göre daha büyük, TDI motor kalitelidir ve malzeme kalitesi de 206'dan falan çok daha üstündür.

Saygılarımla.

tarihinde Mustafa Kestel tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Dizel şartsa ; Getz , Rio , Corsa bakılabilir. Özellikle Rio fiyat / performans puanı iyi bir araç.

Sanıyorum biraz da modeli yüksek olsun istiyorsunuz. Benzin , Benzin / LPG düşünürseniz alternatifler daha da çoğalabilir. Yakıt vs. elbette önemli ama , yaptıracaksanız kasko , bakım ve yedek parça fiyatları , az sorun çıkartması da önemli.

rio ya hiç bakmadım ve düşünmedim ama olabilir

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

rio ya hiç bakmadım ve düşünmedim ama olabilir

Rio , gayet ekonomik ve seri bir bir araç. Bu konuda sizi epey şaşırtır. :) Malzeme kalitesi biraz kötüdür , daha doğrusu Focustan kötüdür. Ses sistemi iyidir , konfor B segment için iyi denebilir. Genişlikte keza segmentine nazaran iyi.

2007 modellerine bir göz gezdirin isterseniz. HB ve sedan kasası vardır. Sedanın bagajı da fena değil.

Rio'nun belirtiğim modellerinde ABS opsiyondu. ABS li modellere baksanız daha iyi olur.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Aydın

benim ilk aracım 206 idi 2000 model 1 ay bindim :s tam bilmiyorum iyimidir ama ilk arabam ve zar zor almama rağmen kullanamadım yakıtı güzeldi ama dedikleri gibi bagaj ve iç hacim dar ona göre değerlendirmek gerekiyor

neden focus düşünmüyorsunuz ?

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Rio , gayet ekonomik ve seri bir bir araç. Bu konuda sizi epey şaşırtır. :) Malzeme kalitesi biraz kötüdür , daha doğrusu Focustan kötüdür. Ses sistemi iyidir , konfor B segment için iyi denebilir. Genişlikte keza segmentine nazaran iyi.

2007 modellerine bir göz gezdirin isterseniz. HB ve sedan kasası vardır. Sedanın bagajı da fena değil.

Rio'nun belirtiğim modellerinde ABS opsiyondu. ABS li modellere baksanız daha iyi olur.

Önerilerinizi dikkate alacağım :) HB modellerini beğendim

+1 :good1: O yıllarda çıkan Polo'lar hacim olarak rakiplerine göre daha büyük, TDI motor kalitelidir ve malzeme kalitesi de 206'dan falan çok daha üstündür.

Saygılarımla.

polo yuda göz önünde bulunduracağım.. teşekkür ederim :)

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Şöför koltuğu genellikle geride durmaz ortalarda seviyede.Evine müdür mü bırakıyor? :p

Ben 306'da babamdan çektimde biliyorum. :D

Yok, dün görevli olarak bir yere gitmemiz gerekti, gidene kadar posam çıktı arkada. :D

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

benim ilk aracım 206 idi 2000 model 1 ay bindim :s tam bilmiyorum iyimidir ama ilk arabam ve zar zor almama rağmen kullanamadım yakıtı güzeldi ama dedikleri gibi bagaj ve iç hacim dar ona göre değerlendirmek gerekiyor

neden focus düşünmüyorsunuz ?

Dizel düşünüyorum lpg li arabalarıda sevmiyorum park sorunuda artıyor büyükşehirde yoksa o arabanın keyifini hiç birinden alamam ,sürmesi çok zevkli ve güven verici bir arabaydı..

Yorum bağlantısı
Abdülkerim Demir

mesai arkadaşımda vardı bir tane benzinli otomatik

iç mekanı geniş, hızlanması orta ve malzemesi kaliteli gelmişti bana.

207 lerede bir göz atın derim. onlar göze daha iyi hitap ediyor gibi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

Focustan sonra tatmin etmez ama şartlar gerektiriyorsa, bildik bir araç ise alınabilir. Diz mesafesi ve sessizlik olarak fazla birşey beklemeyin. Ama sadece 206 değil o sınıfta hemen her model aşağı yukarı aynıdır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çağlar abinin 2006 model dizeli ben aldım.Yakıtı adeta kokluyor.Arka süspansiyon tıkırtısı diğer fransızlar gibi bundada var.Bence tam şehir içi aracı.

sakin giderim, tüketim de önemli deniyorsa keyifli , yumuşak karakterli bir araba, yoğun trafikte yormuyor, fiestaya göre sessiz, yollarda makas atılmadıkça mantıklı derim.

vesile ile, punto dan sonra kullanılırsa, direksiyon ağır gelir :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

sakin giderim, tüketim de önemli deniyorsa keyifli , yumuşak karakterli bir araba, yoğun trafikte yormuyor, fiestaya göre sessiz, yollarda makas atılmadıkça mantıklı derim.

vesile ile, punto dan sonra kullanılırsa, direksiyon ağır gelir :D

Yorumunuz için teşekkür ederim..206 dan vazgeçtim diyebilirim..Tüketim önemli fakat güven hisside önemli tabikide küçük bir araba düşünüyorum ne alacağıma gelirse daha kesin bir karar verebilmiş değilim.. :)

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

model yılı ve rakam olarak bu bütçede diesel Polo yoktur

99 yada 2000 modeldi galiba kırmızı sedan tüp hiç takılmamış ilk sahibinden değişen ve boya yok km çok az arabayı daha görmedim yarın bakmaya gideceğim 1.4 motor bu arada sizce çok sorun açarmı başıma? yakıt ve yol tutuş nasıldır 12.500 istiyor illaki dizel olacak diye bir şartım yok ama dizel olsa iyi olur düşüncesindeyim

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

Sedan 206ların tipini sevmiyorum pekte tutulmadı herhalde.

yanlış anlaşıldım galiba polo dan bahsediyordum :)

Yorum bağlantısı
Yasin Şimşek

12500 e polo 99 model? fazla? motor yağ yakmaya başlamış mı bakmalı

evet 12.250 tl ye 99 yada 2000 modeldi hatırlamıyorum arabayı daha görmedim ilk sahibinden km si çok az diyordu ama kaç olduğunu sormadım

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...