İçeriğe Yönlendir

Türk Telekom & Allianz Bireysel Konut Sigortası Kampanyası

Eray Eski

Recommended Posts

Saygın Can Oğuz

bugün axadan fiyat aldım. bina teminat 70bin, eşya 50bin, değerli eşya %50 150Tl tuttu. Fena değil gibi geldi.Bunda çok düşük ama olmamasından iyi tabi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dask yaptırdın mı, deprem teminatı aldın mı ?

Ev poliçelerinde evin adresi çok önemlidir.. Tüm poliçe fiyatı adrese göre çıkar, sel riski, deprem riski, hırsızlık riski her şey göz önünde bulundurulur...

Evin hangi katta olduğu, güvenlik önlemi olup olmadığı, yapı tarzı, binanın yapım tarihi gibi bir çok etken vardır..

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

yok emmim, deprem teminatı yok. dask yaptırmalımıyım? fiyat düşer mi o zaman? bana evin tarihini filan soırmadı. sadece adres ve m2 sordu.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

yok emmim, deprem teminatı yok. dask yaptırmalımıyım? fiyat düşer mi o zaman? bana evin tarihini filan soırmadı. sadece adres ve m2 sordu.

Yukarda verdiğim detayları ve daha fazlasını sormadıysa sallama bir poliçe olmuş diyebilirim... Yada axa ekranları çok basit demekki.. :)

Deprem bölgesindesin.. bence dask yaptır ve ev poliçende de hem ev hem de eşyalar için deprem al...

Deprem riski olarak, kaçıncı derecedesin bilmiyorum ama bu sana en az 100 liraya malolur...

Yorum bağlantısı
Saygın Can Oğuz

1. derece maalesef. :)

Zaten bayan sınava çalışıyordu aynı zamanda,sigortacılık sınavı imiş, pek konsantre olamadığı için özür diledi :)

Yorum bağlantısı

Taahhüt vermeden 5.000 tl'lık bi teminata sahip oluyorsunuz...

Telefonu kapatsanız yada devretseniz dahi Adreste devam ediyor 1 yıl boyunca...

İşyerleri faydalanamıyor.

Hiç yoktan iyidir :)

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Geçe sene DASK yaptırmıştım, 160 TL falan ödedim, bu sene 185 gibi birşey dediler yaptırmadım. Esasen iyi birşey de mecburiyeti de olmayınca insana dokunuyor biraz :)

Yorum bağlantısı
Eray Eski

Taahhüt vermeden 5.000 tl'lık bi teminata sahip oluyorsunuz...

Telefonu kapatsanız yada devretseniz dahi Adreste devam ediyor 1 yıl boyunca...

İşyerleri faydalanamıyor.

Hiç yoktan iyidir :)

abi internetten arastirdim ama bu sigorta icin odememiz gereken bir ucret yok galiba. asil bunu icin sormustum. ucretsiz diye sigortayi onaylayip sonradan faturada surpriz yasamayalim....

Yorum bağlantısı
Tahir İlter
(düzenlendi)

Teminat düşük ama hiç yoktan çok iyidir..

+1

Nasılsa sabit ücret altında sömürüyorlar ne koparsak kardır mantığı ile yaptırılabilir.Allah kullandırmasın ama olurda ihtiyaç olursa 5000 lira iş görür.

tarihinde Tahir İlter tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı

abi internetten arastirdim ama bu sigorta icin odememiz gereken bir ucret yok galiba. asil bunu icin sormustum. ucretsiz diye sigortayi onaylayip sonradan faturada surpriz yasamayalim....

Yok yok ödenmiyo Eşim telekomda çalıştığı için eminim yani :)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Geçe sene DASK yaptırmıştım, 160 TL falan ödedim, bu sene 185 gibi birşey dediler yaptırmadım. Esasen iyi birşey de mecburiyeti de olmayınca insana dokunuyor biraz :)

Burada zorunlu diyor?

http://www.dask.gov.tr/200.html

Yorum bağlantısı
Eray Eski

Yok yok ödenmiyo Eşim telekomda çalıştığı için eminim yani :)

o zaman yaptiralim madem. yarin forumu doldurup sigortayi onaylicam. :)

herkese tesekkurler

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Zorunlu da, yaptırım yok...

E ne anladım? Bu ülkede cezası olmayan işi kim takarki...

Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

İnternet üzerinden başvuru kabul ediliyor mu?İlla form mu dolduracağız gidip yada telefon mu açmak lazım.

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Burada zorunlu diyor?

http://www.dask.gov.tr/200.html

Adı da öyleydi zaten zorunlu deprem sigortası :)

Zorunlu da, yaptırım yok...

Doğru biliyormuşum, emin değildim.

E ne anladım? Bu ülkede cezası olmayan işi kim takarki...

Her ülkede öyle canım, öyle deme :)

Deprem olursa beni korusun diye sigorta yaptırıyoruz işte. En büyük cezasını, yaptırmadığında deprem olursa öğreniriz zaten. Yaptırmamak 'deprem olmaz belki' diye ufak bir ihtimalin değerlendirilmesi sadece.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Deprem sigortasını yaptırırsanız ve deprem binanıza zarar verirse, tüm hasarınızı dask kısa sürede öder...

Yaptırmazsanız ve deprem olup zarar verirse, zararınızı kendiniz karşılarsınız..

Çok büyük deprem olur evler yıkılırsa devlet tokiye ev yaptırır, size uygun taksitler ile satar...

Şahsen ben, kendi evim için her yıl düzenli olarak dask ve yangın poliçelerini yaparım.. evime bir şey olursa yenisini alacak param yok ama yıllık 100-150 lirayı sigorta için ödeyebiliyorum...

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ayhan Onaran

Geçen gün aradım bu telekom un sigorta işini.Tamam dediler.Ad soyad tc numarası aldılar.Ne oldu şimdi dedim.Tamam sizi ararlar dediler.Arayan soran olmadı bir daha..Birde poliçe falan ne oldu şimdi verecek misiniz dedim.Bana numara verdi 15 gün sonra falan arayın dedi.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...