İçeriğe Yönlendir

Başınızdan Geçen Komik Kazalar

Mehmet Ozyurek

Recommended Posts

Mehmet Ozyurek

Herkesin ufak tefek, komik bulduğu yada kazadan sonra düşünüp güldüğü olaylar olmuştur...

Mesela Serkan bir anısını anlattı, kendisi de gülmüş ama ben de çok güldüm :)

"Sabah arabayı otoparktan çıkarmış, inmiş camsili cama sıkmış..Ön cama bastıra bastıra silerken araba geri geri gidip çardağa vurmuş..

Sizin de var mı böyle ilginç ve komik kazalarınız ?

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Harun Aydın

ben öbür aracıma park sensörü taktırmıştım geri geri bir arkadaşın garaja sokarken dit dit dit ses cıkarıyordu normal camlar filmli bende didididi (: demesini bekliyordum ama duvara vurmamla diiittttt demesi bir oldu (:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Hızlımıydın Harun niye gecikmiş senin didit... :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Ben çocuktum, 1956 model Audi Dkw miz vardı. Birgün babam at arabası sollamaya çıktı ş.içinde fakat at arabası ile başabaş kaldık. Biz hızlanıyoruz o hızlanıyor. Atın ayakları kaymaya başladı, babam adama bağırıyor avazı çıktığı kadar (çünkü karşıdan araba geliyor) adam da babama. Meğer bizim arka tampon at arabasının arka tekerleğinin göbeğine takılmış. Biz hızlandıkça garibim at da hızlanıyor :) Az daha at yatak saracaktı.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Az önce aracı duvardan aşağıya inen su tahliye borusuna dokundurdum. Aracı durduramadım :D

Hissetmedim. Ama inip tampona bakınca oradaki boya lekesini gördüm :)

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Harun Aydın

Hızlımıydın Harun niye gecikmiş senin didit... :D

yok abi ya ertesi gün değiştirdi usta biyerlerini sorunluymuş ben ne bileyim dididi etcek diye bekliyordum diiitt le çıtırtı aynı anda oldu çokta yavaş yavaş giriyordum yer var diye

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

geçen ler de otopark ta geri geri gelirken binanın kolonu görmedim park sensoru vurduktan sonra sesi çıkmıstı :D :D :D arka tampon kaput olmustu :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi senin yokmu başından geçen birşey :p

Yooo, ne olabilir ki :D

Ben çocuktum, 1956 model Audi Dkw miz vardı. Birgün babam at arabası sollamaya çıktı ş.içinde fakat at arabası ile başabaş kaldık. Biz hızlanıyoruz o hızlanıyor. Atın ayakları kaymaya başladı, babam adama bağırıyor avazı çıktığı kadar (çünkü karşıdan araba geliyor) adam da babama. Meğer bizim arka tampon at arabasının arka tekerleğinin göbeğine takılmış. Biz hızlandıkça garibim at da hızlanıyor :) Az daha at yatak saracaktı.

Çok ilginç bir durum.. kimsenin aklına gelmezdi :D

Az önce aracı duvardan aşağıya inen su tahliye borusuna dokundurdum.

Araba kendi mi yürüdü.. sen içinde miydin ?

geçen ler de otopark ta geri geri gelirken binanın kolonu görmedim park sensoru vurduktan sonra sesi çıkmıstı :D :D :D arka tampon kaput olmustu :D

Hımm çok fazla güvenmemek gerekli demekki...

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Emmi, sadece Serkan Abi'nin mi varmış öyle anısı? :fiuw:

Ne bilim len.. olanlar dökülüyor işte :D

Senin de vardır kesin... Hadi anlat utanma.. ayıp bişey değil bu :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

yok Mehmet abi ben biraz hızlıydım park sensöründe sorun yoktu :D

gene bir gün otoparkta yağmur yağmıstı seytanlık ya :D yerler jilet gibi beton :D ufak el frenine çekince gene yaslıyoduk kolonlara :D :D sözde heyecan yaşayacaktık ama :D :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Evren Erakçora

:rofl:

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

yok mehmet abi ben biraz hızlıydı park sensöründe sorun yoktu :D

gene bi gün otopark ta yağmur yağmıstı seytanlık ya :D yerler jilet gibi beton :D ufak el frenine çekince gene yaslıyoduk kolonlara :D :D sözde heyecan yaşayacaktık ama :D :D

Sen sürünüyorsun :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim değil de çok sevdiğim bir abimin anısı var. :fiuw:

Bu abimiz bağ bahçe işlerini sever. Bir bahçesi var arada bir gider.

Bir gün yine gitmiş bahçeye. Arabayı koyduğu yere bakmış, etrafındaki ağaçları, çalıları görmüş, bunlar bu arabayı çizer, ben keseyim şunları demiş.

Gitmiş, malzemeleri almış, başlamış kesmeye.

İşi bitince, demiş ki, hah iyi oldu, artık çizilmez araba.

Sonra dönmüş arkasına bir bakmış araba yok.

El frenini çekmediği için, araba kendiliğinden gitmiş, arkadaki çalıların içine girmiş.

Her tarafı derin olmasa da çizik içinde kalmış arabanın. :D

Ehtiyarlığın sonuçları. :p

Kesin Servet'tir :D

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Araba kendi mi yürüdü.. sen içinde miydin ?

Yok yok düzeltme yaptım zaten. Durduramadım :) Oraya parketmeye son anda karar verdim ve keskin dönüş yaptım :) İnincede güldüm. Az daha ben aracın önünü düzeltecektim diye.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

yok abi ya ertesi gün değiştirdi usta biyerlerini sorunluymuş ben ne bileyim dididi etcek diye bekliyordum diiitt le çıtırtı aynı anda oldu çokta yavaş yavaş giriyordum yer var diye

Bende o dit sesine güvenerek gidenlerdenim. Ama yavaş giderim. Bir arkadaşın aracının önüne park edeceğim ben yaklaşıyorum ama ses yok iyice yaklaştım hala ses yok. Sonra durdum. Baktım tampon tampona kalmışız vurmamışım şükür. Sonra servise gittim hoparlörü patlamış. Değiştirdim. Sonra farkettim ki. Araç geri vitese takınca dit diye başta ötüyormuş :)

Süperdi :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

bi arkadaşımın babası 88 yılında, 78 model ford kamyonla rampa çıkıyomuş. tabi o zamanlar motorlar güçlü değil. tonajına basmışlar kamyona. kamyon takviye 1le zor çıkıyomuş rampayı. derken bi at arabası belirmiş. arkadaşın babasından (giderken) ateş istemiş. ateşi alıp sonra kamyonu geçip gitmiş. çok gülmüştüm :D :D

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Kesin Servet'tir :D

Yalançının....Farmville ile uğraşa uğraşa güneş başa geçiyor, el freni çekilmiyor, araç viteste bırakılmıyor, ondan sonrada çalı çırpı arasından araç toplanıyor :biggrin:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Yalançının....Farmville ile uğraşa uğraşa güneş başa geçiyor, el freni çekilmiyor, araç viteste bırakılmıyor, ondan sonrada çalı çırpı arasından araç toplanıyor :biggrin:

Ne varmış sanki... Aha Serkan da yapmış aynı şeyi :D

Tamam arkadaşlar yukarıdaki Ahmet Kıyak'ın yazdığı olay pazar günü benim başımdan geçti.. itiraf ediyorum.. :D

Bahçeye gittim, her zaman park ettiğim bir yere girdim.. Girerken, etraftaki ağaçların büyüdüğünü gördüm ve girip çıkarken ben bu arabayı çizerim burada dedim..

İndim arabadan, Bagajdan testere bıçak falan aldım, bagajı kapattım..

Gittim, yolun kenarındaki yola doğru büyüyen çalıları ağaçları falan kestim.. Baktım şöyle bi.. güzel oldu dedim, artık çizilmez araba..

Döndüm geriye, baktım araba yerinde yok.. :)

El frenini çekmemişim, vites boşta.. Araba geri geri kuru ağaçlara çalılara sürte sürte, çalıların içine girmiş.. İki taraf da boydan boya çizilmiş..

Çizikler çok derin değil, pasta ile büyük ihtimal bir nebze düzelir.. Ama izi kalacaktır...

Sonuç olarak diyeceğim şudur ki...

Boşa beklemeyin, el frenini çekin vitese takın gibi klasik şeyler söylemeyeceğim..

Gri araba almayın kardeşim.. Sinir oluyorum.. Yaprak çarpsa çiziliyor...

Gözünü seveyim beyazın.. 10 yıl kullandığım focusta ve mondeoda bunun kadar çizik yoktu...

• Beğen 9
Yorum bağlantısı
Ergin Ertuğrul

Geçen cuma günü başıma geldi, Bir tanıdığın mekanında vale çok sıkışmıştı yardım ediyordum. Gece 1 e doğru bizim focusun 1 e 1 aynısı comfort paket otomatik bir araç geldi. Araca bindim geri vitese taktım ( Bizim araç zannetmişim herhalde park sensörü ötecek diye bekledim) ses çıkmadı. Gaza dokunmamla küüt diye bir ses çıktı. Meğer ben arabaya binince arkama bir araba daha çekmişler,bindiğim araçta da park sensörü yokmuş :D Sadece arkadaki aracın plakalığı kırıldı.

O anki korkudanmıdır bilmem bizim aracın lastiğindenmidir bilmiyorum diğer araca göre daha hantal olduğuna karar verdim :D

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Hangisini anlatayım bilmemki... Ama ömrümde unutamadığım iki anım var...

Bir gece ankara abidin paşa kaşif hoca sokakta eski burunlu 2,5 luk traktörümle (fordumla)depe lambası açık bir şekilde geziyordum.Yolun kenarında kaputu açılmış bir ticari vardı.Tabi arabanın başın dada eli ayağı düzgün bir adam.El kaldırdı, abi arabayı çalıştıramadım müşterimi evinden alıp hava limanına yetiştirecem bir el atında vurduralım dedi.Bizde yardım edecez ya garibana o arabaya bindi biz ittirdik arabayı çalıştırdı, sağolun abilerim dedi ve gitti.Traktörümüze bindik tam hareket ediyordukki Merkezden şöyle bir anons Abidin Paşa Kaşif Hoca sokak içerisi Çalıntı ticari plakası veriyorum istasyonlar not alsın... :blink::kafa:

Neyseki saime kadın ışıklarda yakaladık ve sora koyu bir sohbet yaptık kendisiyle.... :seytan:

• Beğen 14
Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

Sen sürünüyorsun :D

mehmet abi bu el freni yüzünden neler geldi başıma bi bilseniz kahkalarla gülerdin :D :D bunlar bir kaçı ama uslanmadık :D :D

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Hangisini anlatayım bilmemki... Ama ömrümde unutamadığım iki anım var...

Bir gece ankara abidin paşa kaşif hoca sokakta eski burunlu 2,5 luk traktörümle (fordumla)depe lambası açık bir şekilde geziyordum.Yolun kenarında kaputu açılmış bir ticari vardı.Tabi arabanın başın dada eli ayağı düzgün bir adam.El kaldırdı, abi arabayı çalıştıramadım müşterimi evinden alıp hava limanına yetiştirecem bir el atında vurduralım dedi.Bizde yardım edecez ya garibana o arabaya bindi biz ittirdik arabayı çalıştırdı, sağolun abilerim dedi ve gitti.Traktörümüze bindik tam hareket ediyordukki Merkezden şöyle bir anons Abidin Paşa Kaşif Hoca sokak içerisi Çalıntı ticari plakası veriyorum istasyonlar not alsın... :blink::kafa:

Neyseki saime kadın ışıklarda yakaladık ve sora koyu bir sohbet yaptık kendisiyle.... :seytan:

Senin de sohbetine doyum olmaz vallahi :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...