İçeriğe Yönlendir

Ruhsata Yanlış Yazılan Plaka

Misafir

Recommended Posts

8 Haziran Cuma günü randevuma emniyet müdürlüğüne noter satışımla gittim ve plaka için nakil aldım. Cuma günü işim olduğundan p.tesi günü plakamı (34 VB 8718) bastırdım ve öğleden önce ruhsatımı aldım. Dalgınlık bende ki, adıma düzenlenmiş olduğunu kontrol ettikten sonra çıktım. Halbuki aslında plakam sistemde 34 VE 8718 olarak kayda alınmış ama bana verdikleri nakil kağıdında VB yazıyordu. Bugün tekrar gittim emniyete (bahçelievler emniyet müdürlüğü) tabiki ilk başta benim yanlış okuduğumu söylediler. Halbuki kağıtta gerçekten 3-4 kişiye okutturmuştum VB yazıyordu ve sonunda onların hatası olduğunu kabul ettirdim. Beni tekrar nakil kağıdı ile bağcılara gidip plakamı bastırdım. Bu işlem için benden ekstra ücret almadılar. Basım için yine 21 TL ödedim.

Yorum bağlantısı
Oğuzhan Deniz

Benimde ruhsatta şase numaram yanlış :( 140 tl :( devletin kasası nasıl dolcak arkadaşar :angry: :angry:

Devletin kasası nasıl mı dolacak? Devlet senin verceğin 140a muhtaç değil rahat ol.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Benimde ruhsatta şase numaram yanlış :( 140 tl :( devletin kasası nasıl dolcak arkadaşar :angry: :angry:

Burak benden para almadılar. Gerçi benim ruhsatım değişmedi ama değişseydi herhalde bende "seve seve" verecektim parayı.

Yorum bağlantısı
Emin Önal

VE oldu şimdi yani plaka, doğru mu anladım ?

Boşta olmasa mecbur VB olacaktı herhalde.Yeni ruhsat bastırınca ücreti alırlardı herhalde..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...