İçeriğe Yönlendir

Uzak Doğu Ön Izgara

Burak Ekici

Recommended Posts

Süha Demirtaş

İyi günlerde kullanın güzel bir işlem. En güzeli de buna zaman ve emek harcamak.

Yorum bağlantısı
İhsan Candan

Çok güzel olmuş fakat bu plakaya trafik polisleri laf etmez mi acaba? Normal plakalar gibi dalgalanma ve mühür göremedim de o yüzden sordum.

Yorum bağlantısı
Burak Ekici

Kesinlikle aracimla ugrasmak kendim ugrasmak hosuma gidiyor ve yaptiklarimin sizler tarafindan begenilmeside olayin diger bir guzel yani herkese cok tesekkur ediyorum daha guzeli sizlerin olsun.

Çok güzel olmuş fakat bu plakaya trafik polisleri laf etmez mi acaba? Normal plakalar gibi dalgalanma ve mühür göremedim de o yüzden sordum.

Demek isteyen der tabi app plaka mühürsüz plaka sonucta ama bütün araclarimda app kullandim bunda da 5 aydir kullaniyorum bi sıkıntı olmadı yazarsada sıra plakaya gelene kadar yazacağı çok şey var cam filmi, egzoz falan gibi.

Yorum bağlantısı
Seyhan Bilgin
:nazar: Çok yakışmış Burak Hocam benim ızgarada geldi montajını yaptım en kısa sürede bende foto eklerim..
Yorum bağlantısı
Burak Ekici

:nazar: Çok yakışmış Burak Hocam benim ızgarada geldi montajını yaptım en kısa sürede bende foto eklerim..

hadi hayırlı olsun seyhan en kısa sürede bekliyorum fotoları.

Yorum bağlantısı
Burak Ekici

Fiestaların değerini bilin Amerikadakiler çok çok kötü

ne yönden kötü görünüs acısından bir farklılık varmı?

Yorum bağlantısı
Sami Demirpaz

Evet bende sedan fiestalardan nefret etmiştim oradayken.. Ucuz arabalar çok çirkin nedense orada :(

Yorum bağlantısı
Burak Ekici
(düzenlendi)

Çok güzel olmuş, güle güle kullanın.

Çok hoş olmuş güle güle kullanın :)

Eklentiler güzel olmuş güle güle kullanın. :nazar:

çok teşkkür ederim beğenmenize sevindim.

tarihinde Burak Ekici tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Çiçek

nerden temin edebiliriz ve fiyatı ne kadar cevabın için şimdiden teşekkürler...

Yorum bağlantısı
  • 3 hafta sonra...
Seyhan Bilgin

Bir ST ızgaralı tamponda benden ama bu siteye yüksek çözünürlüklü fotoğraf yükleyemedim .. O yüzden resimler çok küçük çıkıyor

Yorum bağlantısı
Kadir Tomas

Arkadaşlar elimde fazla spor izgaradan(sifir) var. Almak isteyen olursa 120tl karsiliginda verebilirim.

Ama suan tatildeyim 2 hafta sonra tatilden donecegim. İstanbul ici elden de teslim edebilirim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Ekici

Bir ST ızgaralı tamponda benden ama bu siteye yüksek çözünürlüklü fotoğraf yükleyemedim .. O yüzden resimler çok küçük çıkıyor

seyhan nova plaka bu ızgaralarda daha iyi duruyor bi düşün derim.

Yorum bağlantısı
Burak Ekici
bu ızgaraya nova app plaka yapmak mı yoksa orj. nova plaka değiştirmek daha iyi olur arka çünkü orj. düz plaka olucak ?

Ben ikisinide denedim app de kararkildim arkayi normal app yaptirip onu nova app yaptirabilirsin.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Arkadaşlar elimde fazla spor izgaradan(sifir) var. Almak isteyen olursa 120tl karsiliginda verebilirim.

Ama suan tatildeyim 2 hafta sonra tatilden donecegim. İstanbul ici elden de teslim edebilirim.

Resimlerde olan ızgaradan olsaydı 1 saniye düşünmezdim...

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
  • 5 hafta sonra...
Burak Ekici

Arkadaşlar farklı bir konu açmak istemedim, aracıma ön lip ekledim onuda bu konu altında paylaşıyorum.

img0504n.jpg

img0502j.jpg

Yorum bağlantısı
Burak Ekici

Arkadaşlar farklı bir konu açmak istemedim, aracıma ön lip ekledim onuda bu konu altında paylaşıyorum.

img0504n.jpg

img0502j.jpg

fotoraf3oq.jpg

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tevfik Saraçoğlu

fotoraf3oq.jpg

Maşallah lip çok yakışmış kazasız belasız kullanmalar .. :)

Yorum bağlantısı
Burak Ekici

fotorafpj.jpg

fotoraf4l.jpg

fotoraf3ep.jpg

fotoraf2b.jpg

fotoraf1c.jpg

arkadaşlar sıbak sıcak resimleri ekliyim dedim marşbiyellerde bugün eklendi buyrun.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...