İçeriğe Yönlendir

2008 Sonrası Honda CRV İle İlgili Bilgi Lazım...

Sami Aktaş

Recommended Posts

Sami Aktaş

2008-2012 arası Honda CRV hakkında bilgisi olan herkesin yorumlarını rica ediyorum...

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Testlerde, Rav4 ten sonra yol tutuşu iyi diyorlar, kokpit biraz minibüsvari, sanırım daha çok amerikalı zevkine göre tasarlanmış. Vsa standart olmalı.

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Testlerde, Rav4 ten sonra yol tutuşu iyi diyorlar, kokpit biraz minibüsvari, sanırım daha çok amerikalı zevkine göre tasarlanmış. Vsa standart olmalı.

Konfor, yol sesi hakkında ne dersin?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

2004-6 larla aynı motor (155psi ) i-vtec kullanılıyor. 5 ileri şanzuman şehir dışında yakıt ekonomisinde çok iyi. Şehir içi 12-15 litre ile geziliyor. Vites'in orta konsola taşınması ve manual vites değişimine olanak sağlanması iyi. esp, yokuş kalkış, 10 yastık standart.

En önemli husus ; Düzgün monte edilmemiş-kalibre edilmemiş lpg en fazla 5000 km'de O2 sensörünü kömür ediyor. 550 tl civarında fiyatı var. Sensör hata verdiği anda aracın gitmesi yakması alt-üst oluyor.

Yorum bağlantısı

Benim yazacaklarımı servet abi yazmış :)

Bari tam fiyatını yazayım :p oksijen sensörünün.

582.

Lpg takılı ise yada takılacaksa.

20,000 de bir subap ayarı yaptıraksanız.

Eğer lpg ile işiniz olmazsa.

100,000de bir subap ayarınız var.

Yorum bağlantısı

Bi şirket aracı var 220,000'de...

10,000 km civarında lpg takıldı.

Tek şoför kullanıyor genelde ankara izmir ankara istanbul gidip gelir...

bakımlar tam ve asla sıkıştırmaz. 20,000 de bir subap ayarı ki, zaten subap ayarı yapıldığında genelde üst kapak contası zarar görür oda değişir.

Hala subaplardan ses yok :)

Düzgün sıkıştırmadan kullanılılrsa güzel km yapıyor.

Sıkıştırırsa 180i bile görmez dediğin gibi ;)

Yorum bağlantısı

İyiymiş Hakan. Benim crv 180.k 'ya dayandı. Değiştirme vakti geldi diye düşünüyordum.

Bakarız fiyatlarına :)

Sen düzgün kullanıyorsan çokta dert etme abi :)

Hımm sensörü iptal edecek bir yöntem lazım o zaman... :)

arızalandığında zaten değiştirmesseniz , fazlasıyla yakıt olarak geri döner :)

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

sensörü orjinal almaya gerek var mı ki :p bosch olur ford olur soketi keser takarız :p

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

sensörü orjinal almaya gerek var mı ki :p bosch olur ford olur soketi keser takarız :p

Crv bunu yemiyor

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Altta cevabı

Crv bunu yemiyor

Yorum bağlantısı
Sami Aktaş

Cevaplarınız için teşekkür ederim...

Etrafta; satılık, cam tavanlı CRV gören duyan olursa; haber verirse sevinirim...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...