İçeriğe Yönlendir

Babalar Günümüz Kutlu Olsun

Mehmet Kaya

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Tüm babaların ve baba adaylarının babalar günü kutlu olsun. Baba çınar ağacı gibidir. Meyve vermesede gölgesi yeter. Onun varlığını hissetmek insana güç veriyormuş.

Babaları fani dünyaya göç etmiş forumdaşlarımızın babalarının mekanı cennet olsun.

• Beğen 7
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Tüm babaların bu kutsal günü kutlu olsun tebrik ederim. Allah bizede nasip etsin.

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tüm babaların bu kutsal günü kutlu olsun tebrik ederim. Allah bizede nasip etsin.

Amin. Çok güzel bir duygu. Sıpam şu an yanımda ben bir yandan yazıyorum bir yandan onunla boğuşuyorum :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ahmet Buğrak Gözel

Baba olan ve olmak üzere olan tüm arkadaşların babalar günü kutlu olsun...

Amin. Çok güzel bir duygu. Sıpam şu an yanımda ben bir yandan yazıyorum bir yandan onunla boğuşuyorum :)

Allah hiç bir zaman ayırmasın... :nazar: :nazar: :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Tüm babaların babalar günü kutlu olsun,

Bende sıpama banyoda bol köpüklü bir kese attım, yıkadım yundum şimdi uykuya dalıyor, yarın için bol bol sözler verdim. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Baba olan ve olmak üzere olan tüm arkadaşların babalar günü kutlu olsun...

Allah hiç bir zaman ayırmasın... :nazar: :nazar: :nazar:

Amin cümlemizinkini.

İnsanlara en güzel dua rabbim sana evlat acısı göstermesinmiş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Babam yanımda kalır... 86 yaşında, tam manasıyla olmasa da bakıma muhtaç..

Ama diyebilirim ki.. Allah başımızdan eksik etmesin..

bilirim ki, duaları kabul olan biridir ve yine bilirim ki.. Bizler için çok dua eder...

Babamın ve tüm babaların babalar günü kutlu olsun...

• Beğen 8
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Tüm babaların babalar günü kutlu olsun,

Bende sıpama banyoda bol köpüklü bir kese attım, yıkadım yundum şimdi uykuya dalıyor, yarın için bol bol sözler verdim. :)

Burda bir yanlışlık var. Çocuklar günü değil babalar günü :D Yenge destekli bir çok söz almanız gerekirdi. Gerçi bizim kaderimiz bu. Erkeklerin sadece babalar günü var onda da halimize bakın :D

Allah düşmanıma vermesin, dünyada cehennem olsa gerek.

Amcamda gördüm. Acının nasıl bir acı olduğu gördüm :(

Babam yanımda kalır... 86 yaşında, tam manasıyla olmasa da bakıma muhtaç..

Ama diyebilirim ki.. Allah başımızdan eksik etmesin..

bilirim ki, duaları kabul olan biridir ve yine bilirim ki.. Bizler için çok dua eder...

Babamın ve tüm babaların babalar günü kutlu olsun...

Abi benimde ikinci annem sayılır babaannem. Onun dualarıyla bir çok beladan kurtulduğumu düşünürüm. Kalbini kırsam başıma gelenleri gördükten sonra.

Onların duaları ve bedduları kesin yerini bulur. Kalplerini kırmadan gönüllerini hoş etmek lazım.

Allah başımızdan eksik etmesin.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Burda bir yanlışlık var. Çocuklar günü değil babalar günü :D Yenge destekli bir çok söz almanız gerekirdi. Gerçi bizim kaderimiz bu. Erkeklerin sadece babalar günü var onda da halimize bakın :D

Hocam, anneler gibi vıcık vıcık olamıyoruz da ondan, ağır ve gizli gizli sevdiğimiz için olsa gerek.

Sözler çoğu boş oluyor, hep imkansız şeyleri istiyorlar, yarın için verdiğimiz bakarız sözlerinden birisi ormana gitmek ve ayı vini diye bir mahlukatı ziyaret etmek.

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Buğrak Gözel

Ahmet bey dediğiniz gibi aynen bazen 10 gün çok iyimser oluyor...

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Allah anasında babasından uzak görev yapmak, çalışmak zorunda olnlara yardım etsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

"Anlatılmaz, yaşanır."

Dedikleri duygulardan birisi baba olmak.

Herkesin tatmasını, hakkını vermesini ve kıymetinin de bilinmesini dilerim.

Evlatlarınızı uzaktan değil, yakından sevin ve yaşı kaç olursa olsun bunu ona hissettirin, emin olun ki ödülü eşsiz olacaktır.

Babalar gününüz kutlu olsun.

Abi çok güzel anlatmışsın.

Yorum bağlantısı
Erkut Uysal

Tüm babaların babalar günü kutlu olsun... Allah öncelikle kendi babamı sonra tüm evlatların babalarını başlarından eksik etmesin... :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

"Anlatılmaz, yaşanır."

Dedikleri duygulardan birisi baba olmak.

Herkesin tatmasını, hakkını vermesini ve kıymetinin de bilinmesini dilerim.

Evlatlarınızı uzaktan değil, yakından sevin ve yaşı kaç olursa olsun bunu ona hissettirin, emin olun ki ödülü eşsiz olacaktır.

Babalar gününüz kutlu olsun.

Çocuk küçükse sakal biraz sıkıntı yapıyor. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Dikkat etmek lazım abi :) benimki bazen diyor baba dikkat et sakalın çiziyor :) (4 yaşını 8 temmuzda bitiriyor)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Benim sıpada 4,5 yaşında, birde sarı yanakları pancar gibi oluyor hemen. :)

Akşam vakti.seviyim diye traş oluyorum

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Abi bizimki öpmek yerine ben saçlarını okşarım yere yatarım o koltuk minderlerini getiri üzerime atar boğuşur dururuz ben müdahale etmem fazla ben müdehal ettimmi ağlıyor sıkıntıya gelemiyor :D Ben onunla çarşı pazar gezeriz. Mesela geçen salı arkadaşlar Antebe yemeğe gidelim dedi. Çocuk bendeydi annesi toplantıdaydı mesaj attık biz antebe gidiyoruz yemeğe dedim aldım gittim :) Hiç yanımdan ayırmam :) FAvorimiz sanayi :) ben çay içmeye oğlan meyve suyu içmeye gideriz :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Şimdi de bizde yeni moda Bauhaus a gitmek, gidiyoruz matkaplar el aletlerine bakıyor eve geliyoruz.

Beraber iş yapıyoruz, duvar deliyoruz, o da duvar deliyor.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Yenge çılğına dönüyor :D

Bizimkide el aletlerine çok meraklı. Her işi yanında yaparım. Laptobu bile yanında sökerim :) Kendi de kendi laptobunu söker.. Erkek evlat böyle birşey galiba. :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Evet geçenlerde şarjlı matkabı almış, iş yapıyorum diye bütün duvarları delmeye kalkmış, alçı duvarları oyuk oyuk yapmış, akşam gelince Baba ben evi tamir ettim dedi, şimdi gelde kız.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Çocuk 5 yaşında :Babam bir dahi.

Çocuk 10 yaşında :Bunu babam bilmez ki.

Çocuk 15 yaşında: Bende babam kadar biliyorum.

Çocuk 20 yaşında: Babam hiç bir şey bilmiyor.

Çocuk 25 yaşında: Ben babamdan çok şey biliyorum.

Çocuk 30 yaşında: Ben bir dahiyim.

Çocuk 35 yaşında: Acaba babama bir danışsam mı?

Çocuk 40 yaşında: Babamın fikrini alayım.

Çocuk 50 yaşında: Babam haklıymış.

Çocuk 60 yaşında: Ah ah babam hayatta olsa da her dediğini yapsam....

Anneler-babalar baş üstünde taşınsa, el üstünde tutulsa da hakları ödenemez...İnsanlara bakıyorum; ciğeri iki para etmeyenlere eğilip doğrulup türlü yalakalık yapıyorlar, evde ana babaya bir güler yüzü çok görüyorlar! Hayret olacak bir şey!

Tüm babaların, babalar günü kutlu olsun. :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...