İçeriğe Yönlendir

Yeni Megane'lar Geldiiii

Sani Gerşon

Recommended Posts

Sani Gerşon

Linkte de durumu görebilirsiniz.

GT Line'ın tamponlarına hasta oldum diyebilirim :)

http://otomobil.milliyet.com.tr/yeni-megane-ailesi-turkiye-de-/yenimodel/haberdetay/18.06.2012/1555279/default.htm

Bu arada yeni efsane diyebileceğimiz 1.6dci 130hp 320nm tork'lu motor da satışa sunuldu. Yurtdışında çok övgüler aldı yeni motor.

indir.jpg

indir3.jpg

7xc0u.jpg

7xbzt.jpg

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)

Evet farkındayız gt line ın içide çok güzelde 60.000 tl renoult a vermek çoğu kişiye koyar diye düşünüyorum. :biggrin: ama şahsen ben 9.8 lik 0-100 ü olan bir dizele o kadar verilebilir derim.

Düzenleme; tabi 130 hp ve 320 torktan ben değerler açıklanmadan önce 9.00 gibi birşeyler bekliyordum ama, arabanın ekonomik yakıt değerleride düşünüldüğünde, bu da gayet iyi yani.

tarihinde Uğraş Özyurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

60bin hayatta vermem. Fiyatta harbiden uçtular.

BMW veya VW değiller sonuçta.

Ama 50bin e koysalar en full'unu, peynir ekmek diyorum ve susuyorum :)

Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt
(düzenlendi)

Bu arada, bu kadar iddealı bir motor olan bir araba bütün araba review sitelerinden neden 5 üstünden 3-3.5 not alırki, motordan çok iyi puanlar alıyor, tüketimden, performanstan ama, yol tutuştan,kullanım zevkinden, iç malzeme kalitesinden , kötü notlar almış, Bu arabayla bayağı bir ilgilendimde Sani, fiyatının yüksekliği artı olumsuz puanlar yüzünden beklemekten vazgeçtim, fransa fiyatını görünce burada bu civarlara olacağını tahmin etmiştim...

Düzenleme ;Nerdeyse nayloncu olacaktım yani.... Yalnız motor çok güzel 2 turbolu 160 hp olanı nezaman kaç liraya gelir acaba, çok kışkırtıcı bence :yes:

tarihinde Uğraş Özyurt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Bu arada, bu kadar iddealı bir motor olan bir araba bütün araba review sitelerinden neden 5 üstünden 3-3.5 not alırki, motordan çok iyi puanlar alıyor, tüketimden, performanstan ama, yol tutuştan,kullanım zevkinden, iç malzeme kalitesinden , kötü notlar almış, Bu arabayla bayağı bir ilgilendimde Sani, fiyatının yüksekliği artı olumsuz puanlar yüzünden beklemekten vazgeçtim, fransa fiyatını görünce burada bu civarlara olacağını tahmin etmiştim...

Düzenleme ;Nerdeyse nayloncu olacaktım yani.... Yalnız motor çok güzel 2 turbolu 160 hp olanı nezaman kaç liraya gelir acaba, çok kışkırtıcı bence :yes:

Valla Jetta kullandım, inan megane'ın yol tutuşu daha iyi.

İç malzeme ithallerde iyi, yerlileri bilemiyorum.

Puanı niye kırmışlar bilemedim, var mı review?

Alttakine hastayım, aklım fena gidiyorda sen midemi bulandırdın Sani..

Ne gibi abi? O kadar mı çirkinim :p Kıyak Ahmet'e mi benziyorum yoksa? :vroom:

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Ne gibi abi? O kadar mı çirkinim :p Kıyak Ahmet'e mi benziyorum yoksa? :vroom:

edc bozuk dedin araçtan soğuttun, senin suçun. BU arada elimde ne fotolar bir görsen. Ahmet daha da sana dokanamaz :fiuw:

Yorum bağlantısı
Hasan Tahsin Şipit

Hasan kedi merdiveni :):) :) :) :) :)

Hımmm. :p Bizim arka bahçede var. :p Lazımsa göndereyim. :p

Yorum bağlantısı
Murat Dere

rönodan n'olur ki? Tekrar söylüyorum fransız ne zaman araba yapmış? (Benim bu fransız düşmanlığım bitmeyecek sanırım) Dün yenildiler ben çok sevindim. :crazy:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Yılmaz Ertek

60bin hayatta vermem. Fiyatta harbiden uçtular.

BMW veya VW değiller sonuçta.

Ama 50bin e koysalar en full'unu, peynir ekmek diyorum ve susuyorum :)

bu fiyatlara alışmamız gerekecek sanırım. fordun sitesinde focusa tüm paketleri eklediğinizde indirimli peşin fiyatı 70bin çıkıyor.

geçen ay megane için fiyat sorduğumda(ki tanıdık bir bayidir, hep iyi fiyat almışımdır) liste fiyatı 62bin iken 57bin fiyat verdiler.

yeni kasa, yeni motor çok rahat 60binleri görür diyorum.

efsane olacak dediğiniz motorun otomatik versiyonu da olacak mı ?

Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Lineaya bile 45.000 fiyat çekiyorlar. 1 sene önce 29.000 tl idi. Ne kadar arttı sıfır araç fiyatları ya.

Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

naylon spec. :D 1.6 130hp imiş :D ya arkadaş ben 1 senedir focusu bu şekilde kullanıyorum zaten ;)

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

edc bozuk dedin araçtan soğuttun, senin suçun. BU arada elimde ne fotolar bir görsen. Ahmet daha da sana dokanamaz :fiuw:

Abi 1.6'lar için varolan edc tork yüzünden izin vermiyor. Vrolan edc'ler 250tork a dayanabiliyor. Ancak EDC'yi üreten firmanın bir ürünü daha var, o da 450'lik. Muhtemelen onu kullanacaklar.

:jedi:

Karadeniz, Bartın, yol uygulaması diyorum susuyorum. :seytan:

260px-Marijuana.jpg

eeeöööeee Sani, Ahmet'e laf deme tepene çıkarım kangoyla

Aa, balkonumda var bunlardan. Bir de hint'li bir arkadaşım kereviz mi ne getirdi, onların olgunlaşmasını bekliyorum şimdi :fiuw:

bu fiyatlara alışmamız gerekecek sanırım. fordun sitesinde focusa tüm paketleri eklediğinizde indirimli peşin fiyatı 70bin çıkıyor.

geçen ay megane için fiyat sorduğumda(ki tanıdık bir bayidir, hep iyi fiyat almışımdır) liste fiyatı 62bin iken 57bin fiyat verdiler.

yeni kasa, yeni motor çok rahat 60binleri görür diyorum.

efsane olacak dediğiniz motorun otomatik versiyonu da olacak mı ?

Olacak, sene sonuna veya 2013 haziran'ına bekleniyor.

Olmaz çünkü EDC'nin 130hp güç ve 320nm torka dayanır dayanmasınada Renaultun başına iş açar o yüzden uzak duracaktır bence :)

Yukarıda yazmıştım, 450tork'luk EDC ile gelecekler muhtemelen.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

İddia ediyorum Aveo'nun daha yüksek üretim kalitesi var. O pedallar ne öyle...

Murat bari burda deme öyle :biggrin:

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Murat bari burda deme öyle :biggrin:

Sopalık sopalık.

Haydar nerede?

O bir fenomen. :D

Yorum bağlantısı

Sopalık sopalık.

Haydar nerede?

Haydar yerine aveo de anında gelsin :biggrin:

O bir fenomen. :D

Aveo görünce murat'ı gördüm oluyorum artık :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

İlk kez bir station arabayı beğendim de :D

Herkes aynısını diyor.

Şirketler bile filosuna almaya başladı :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...