İçeriğe Yönlendir

Chevrolet Epica? Ya Da Sizin Önerileriniz?

Ahmet Çankaya

Recommended Posts

Ersen Tapan

Nasıl bir arabaymış bu böyle,ilk defa senden duydum :)

Öyleydi ilk zamanlarda ; daha çıkmadan sıraya girmişti millet..

Yorum bağlantısı

Öyleydi ilk zamanlarda ; daha çıkmadan sıraya girmişti millet..

Demekki murat gibi adamları çokmuş o zaman :biggrin:

Yorum bağlantısı

Acayip bir patlama olmuştu ÖTV indirimi ile. Forumların 2009 mesajlarına bakarsan millet yırtınıyordu faydalanabilmek için. 1.7 VCDi 130hp motoru 1.6 olsaydı da getirselerdi keşke, 0-100 9.4 sn.

Peki şimdi cruze nin durumu nedir murat ?

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman
(düzenlendi)

Benzinli otomatik Cruze vereceklerdi, ellerinde kalmış bir tane. Cruze'un 2009'da yeni çıktığı zamanı hatırlıyorum, hiçbir bayide hiçbir yerde bulunmuyordu çok sıra vardı. Millet ne torpiller sokuyordu siparişte araya sızabilmek için...

Hatta gazeteye bile çıkmıştı milletvekili tanıdıklardan torpil istenen otomobil diye. Sonra tabi çok yaktığını gördüler 2.0 dizeli koydular onun da vergi dilimi yüksek geldi. Avrupa'da satışta olan 1.7 VCDi 130hp motorla getirseler yine vergi dilimi yüksek kalıyor...

Hasstroloji lann, sen esas nerden sallıyorsun bunu millet ne torpiller sokmuşmuş, bende arabayı 2009'da aldım, heryerde Cruze reklamı vardı, bende gittim Opel bayilerine, gittiğime, gideceğime bin pişman oldum, lanet olsun araba ile ilgilendik diye 2 ay telefonum susmadı, durmadan arıyorlardı, gelin size şu fiyat oldu bu oldu aracınız hemen yarın teslim, yok ben vazgeçtim, başka araba alacağım diyince bir sürü neden diye sorular soruyorlardı.. Satmak için ellerinden geleni yapmaya çalıştılar, bir peşkeş çekmedikleri kalmıştı...

tarihinde İ.G&#246ksel Yaman tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Murat'a 3 gün arabamı versem varya, forumu naylon forumuna çevirmezse bende Sani değilim ulen :rofl:

Yorum bağlantısı

Hasstroloji lann, sen esas nerden sallıyorsun bunu millet ne torpiller sokmuşmuş, bende arabayı 2009'da aldım, heryerde Cruze reklamı vardı, bende gittim Opel bayilerine, gittiğime, gideceğime bin pişman oldum, lanet olsun araba ile ilgilendik diye 2 ay telefonum susmadı, durmadan arıyorlardı, gelin size şu fiyat oldu bu oldu aracınız hemen yarın teslim, yok ben vazgeçtim, başka araba alacağım diyince bir sürü neden diye sorular soruyorlardı.. Satmak için ellerinden geleni yapmaya çalıştılar, bir peşkeş çekmedikleri kalmıştı...

Murat al işte ilteber in yazdıklarına ne diyeceksin çok merak ediyorum :D

Murat'a 3 gün arabamı versem varya, forumu naylon forumuna çevirmezse bende Sani değilim ulen :rofl:

Sıraya girermisin sani şuan avea dayız. :D

2009'da bu yoğunluk 5 ay sürdü. Haziran ortası en yoğun dönemdi çok iyi hatırlıyorum, ÖSS'ye girecektim.

Vatandaş uyanana kadar sürdü dersek dahamı iyi olur :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sen nayloncu değilken ben nayloncuydum :)

2 yıl görmediğim babamın geldiğine sevinmedim de onun gelmediğine ağlayıp aylarca konuşmadım babamla, küçükken babamdan çok seviyordum :D

E hangi ara kafanı vurdun bi yere de uzakdoğu'ya yöneldin Murat?

Sani bu sözler savaşta söylenmez :D :D :D

Savaşı Murat'la ilk görüştüğümüzde çıkartacağım ben :D

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Hala uzakdoğu diyorsun abi ya :D O değil yeni i30 çok güzel olmuş...

Haaah, ondan satın al, hepten bölünelim.

Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

Arkadaşlar fikrimi söylüyorum.Epika harika bir araba.Mondeo demişsiniz ancak Epikanın sürüş keyfini harika buldum...Şiddetle tavsiye ederim ama ne yazıkki bu araba ikinci elde hak ettiği yeri bulamadı bir türlü.... :rolleyes:

Yorum bağlantısı

Savaşı Murat'la ilk görüştüğümüzde çıkartacağım ben :D

Naylon mu yoksa leen savaşlarımı :D

Haaah, ondan satın al, hepten bölünelim.

Aman alma murat :biggrin: ben hep seni aveo ile hatırlıyorum.ikincisine bünyem müsade etmez :D

Yorum bağlantısı

Bundan sonra safkan İngiliz istiyorum...

38804910150371086239295.jpg

O zaman marka verme :) en azından biz seni aveo cu olarak bilmek isteriz. :biggrin:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Naylon mu yoksa leen savaşlarımı :D

Aman alma murat :biggrin: ben hep seni aveo ile hatırlıyorum.ikincisine bünyem müsade etmez :D

Fun kısmına yetişmedin mi sen ya?

Arayı kapatabiliriz hemen :D

Murat, bize biraz Fun'ın koltuğuna oturduğunda aldığın hazzı anlatır mısın? Gaza basışında, simülasyon gibi gidişinde neler hissettiğini.

Yorum bağlantısı

Fun kısmına yetişmedin mi sen ya?

Arayı kapatabiliriz hemen :D

Murat, bize biraz Fun'ın koltuğuna oturduğunda aldığın hazzı anlatır mısın? Gaza basışında, simülasyon gibi gidişinde neler hissettiğini.

Bilirim ama eski defteri kapattık :biggrin:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Anlatsam da herkes anlayamaz, mesela go-kart etkinliğinde ilk 5'e girenlerin anlayabilenler olduğunu farkettim.

Bize bi ön anlatım yapsan? Hakan abi'n bu hissi hiç yaşayamamış mesela?

Yorum bağlantısı

Anlatsam da herkes anlayamaz, mesela go-kart etkinliğinde ilk 5'e girenlerin anlayabilenler olduğunu farkettim.

Hatırlıyorum sondan kaçıncı olmuştun :)

Yorum bağlantısı

Bize bi ön anlatım yapsan? Hakan abi'n bu hissi hiç yaşayamamış mesela?

Yok yok zahmet buyurmasın :D naylon savaşları başlasın :D

Dur açacağım, uyuyan devi uyandıracağım :D

Ben kaçıyorum :moto:

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Sonlarda sen vardın abi. Senin yüzünden 7 turum falan boşa gitti bir çekilmedin önümden. Geçiyordum geçiyordum yine karşıma çıkıyordun. Hüseyin hoca 32.00 ben 32.01 beşinci olarak bitirdim. Çağlar Abi ve Gökhan Abi(has Fun'cı) vardı önümüzde. Önüm tamamen açık tek bir tur bile bitirmedim! Kaç kere emniyet kemerimi takın dedim takmadılar aradan saldılar beni çünkü, aralık bırakmadılar hep önümde biri yavaşlattı beni.

Bunun için Fast and Furious'tan alıntı yapacağım: "1 sn veya 1mil (böyleydi galiba), kazanan kazanmıştır, gerisi önemli değil"

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Çekilseler, çekilmiyorlar ki, geçecek yer yok daracık yer. Benim önüme de hep İlteber abi, Hakan abi gibi en kötüleri geldi... :biggrin:

Oooo, Hakan, bu savaşta söylenmez :D

Yorum bağlantısı
Ahmet Çankaya

Arkadaşlar fikrimi söylüyorum.Epika harika bir araba.Mondeo demişsiniz ancak Epikanın sürüş keyfini harika buldum...Şiddetle tavsiye ederim ama ne yazıkki bu araba ikinci elde hak ettiği yeri bulamadı bir türlü.... :rolleyes:

şahin bey aracın seriliği nasıl? örneğin mondeo III ün hızlanması az ancak hızını alınca gemi gibi....

yakıt tüketimi konusunda ve 50 bin km. ler civarında her yerinden ses gelir yorumları yapılmış bazı yerlerde..

sanırım bir sürede olsa kullanma imkanınız oldu. dikkatinizi çeken bir şey oldumu?

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

Yine C neyse de 3 aslında focustan geniş değil. Mondeo'nun aks mesafesi (insignia, passat ve epica dahil) E serisinin dengi.

arka diz mesafesi öyle dar ki. adamlar tek kapı coupe den bozmuşlar gibi. bi ara kapının önünde e36 ile focus duruyordu :p dıştan hangisi heybetli diye desem yine fanatizm denilecek :p

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Fiestanın sedanı Türkiyede pazara çıkarsalar heleki espli felan ne olur ne kadar satar merak ediyorum :rolleyes:

Yorum bağlantısı

Fiestanın sedanı Türkiyede pazara çıkarsalar heleki espli felan ne olur ne kadar satar merak ediyorum :rolleyes:

Focus un satışları ciddi şekilde etkilenir bence

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Kıbrıs'ta pickup ve kamyonet tipi bile var :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...