İçeriğe Yönlendir

Ankara Kan Araniyor

Sabri Güngör

Recommended Posts

Sabri Güngör

Sevdiğim bir arkadaşıma A Negatif trombosit aranıyor ulaşılacak tel05326068279 Mutlu Yılmaz

Arkadaşlar hayati mevzu ilgilenirseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Sabri abi geçmiş olsun arkadaşına. Görenler yazacaktır ancak Ankara'daki A Rh - kan grubuna sahip üyelerimizin bazıları aşağıda. Telefonla ulaşabilirsen.

hZO4E.png

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Oktay Toker'in telefonu bende yok ama emmide falan vardır. Mustafa Yaman Bartın'daydı, henüz dönmemiş olabilir abi.

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Trombosit sıkıntılı. Umuyorum istenilen tedavi ile düzelecektir kan verilecek kişi...

Yorum bağlantısı
Ahmet Buğrak Gözel

Sabri abi kan grubum A rh - ama inan orada olup yardımcı olmak isterdim büyük geçmiş olsun..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Biraz önce Sabri ustam ile görüştük.Kanım tutuyor ama daha öncede kan grubu konusu altındada yazmıştım rahatsızlık nedeniyle kan veremiyorum zamanında babam için vermiştim kabul etmediler.Çok üzgünüm umarım en kısa sürede kan ihtiyacı karşılanır.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Sabri abi kan grubum A rh - ama inan orada olup yardımcı olmak isterdim büyük geçmiş olsun..

Teşekkür ederim sağol Arkadaşım

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Tahir İlter

Tahir sana borcum çoğalıyor, Allah razı olsun :flowers:

Abi olur mu borç falan lütfen.Keşke daha fazla yardımcı olabilsem :flowers:

Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Oktay Toker'in telefonu bende yok ama emmide falan vardır. Mustafa Yaman Bartın'daydı, henüz dönmemiş olabilir abi.

Zafer sağol Kardeşim Allah razı olsun. Erkan işimizi çözdü Allah eksikliğinizi göstermesin :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

abi A rh(-) ender bulunan bir kan gurubu, benim kızımda A rh(-). geçenlerde üniversitede kan bağışında bulunmuş ardından da tansiyonu düşmüş bayılmış. dün doktora götürdük, tabii doğal olarak kan sayımı düşük çıktı, ilaca başlamak zorunda kaldık...

Allah yardımcınız olsun...

Allah Kızımıza şifa versin kardeşim, bu kan gurubu hakikatten sıkıntılı ancak biz böyle kenetlenmişken bize zor diye birşey yok :bravo:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Erkan bende bir yandan araştırıyordum Sabri ustam senin hallettiğini söyledi.Ekstra bir durumda haberim olsun.Allah razı olsun.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Erkan bende bir yandan araştırıyordum Sabri ustam senin hallettiğini söyledi.Ekstra bir durumda haberim olsun.Allah razı olsun.

Mehmet Bey sizden de Allah razı olsun eksik olmayın :flowers:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar
(düzenlendi)

Arkadaşlar şu an tekrar kana ihtiyaç vardır.Kan grubu uyanlar lütfen benimle irtibata geçsinler.

0532 206 39 69

tarihinde Mehmet Pınar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sabri Güngör

Geçmiş olsun. İhtiyaç halinde buradayım. :flowers:

Hocam dün sizi aradım telefon kapalı

Yorum bağlantısı
Gündüz Can Yılmaz

Ben de numaramı verdim Mehmet beye, inşallah bir aksilik olmaz ama herhangi bir aksilik olursa kardeşimin kanı uyuyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Pınar

Gündüz kardeşim aradı saolsun.Acil bir durumda yardımcı olucak işallah.Şu an beklemedeyiz.İhtiyaç olursa hastaneye koştururuz.Yeterki hastamız iyileşsin.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

Hocam dün sizi aradım telefon kapalı

Telefonumun şarjı bitmişti dün.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...