İçeriğe Yönlendir

Motorinde Indirim

Bülent Şahin-2

Recommended Posts

Bülent Şahin-2
(düzenlendi)

Arkadaşlar bu geceden geçerli olmak üzere motorinde 7 kuruş indirim yapılacaktır...

tarihinde Bülent Şahin-2 tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez
(düzenlendi)

Allah sonumuzu hayır etsin, çok fena tırsıyorum. :tirs:

tarihinde Hüseyin Sönmez tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Tırsma keyfini sür :)

yaş itibari ile geçmişten gelen acı tecrübelerin yok sanırım, zira kaşıkla verilip kepçe ile alınmayı öğrendiğimizden dolayı zevkini süremiyoruz. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Osman Dabanlı

İşte bu çok güzel oldu.. :) Son 100km kalmıştı ışığın yanmasına... :) Umarım birkaç gün bu indirim kalır. Bende depoyu fulleyebilirim. :)

Yorum bağlantısı
Bülent Şahin-2

geleceği düşünerek bu günün keyfini kaçırmayalım ;) indirim olmuş mis gibi....

Yorum bağlantısı
Cüneyt Işıkkent

sonu kötü olucak ama herzamanki gibi günü kurtarma adına sevindirici bir haber

Yorum bağlantısı
Turkay Enez

İşler ters işlemeye başladı. Tamam indirim oldu diyip depoyu dolduruyorum. Ben doldurduktan sonra yine indirim oluyor...

Yorum bağlantısı
Emre Kaya

mesajları okuyunca ülkemin haline acıdım... öyle bir kazık yemişiz ki şimdi iyi bir şey olduğunda dahi sevinemiyoruz...

Yorum bağlantısı
Tuğrul Ersoy

dizel 3.40, benzinin 3.90 olması gerekiyormuş geçen yıllardaki varil fiyatlarına göre, şu an full ve bazı bilinmedik firmalarda bu fiyatlardan satılıyor.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Karabük'te bile LPG 2.2 TL olmuş, çok iyi hatırlıyorum 2 yıl önce okula ilk gidişimde dönmek için 2.3 TL'den doldurmuştum.

Güzel...

Yani başka bir açıyla bakarsak LPG 2 yıldır aynı fiyatta...

artık azar azar alıcam, zarar ediyoruz. :)

Ben Hep 50tl'lik alıyorum, zarar etmemek için :) Yani hakikaten güldüğümüz fıkra'nın kahramanları olduk :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Yazık bize, neyse nasılsa ekonomi süper, baksanıza imf ye biz kredi verir haldeyiz, harikayız harika, şahaneyim şahaneee :D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Yazık bize, neyse nasılsa ekonomi süper, baksanıza imf ye biz kredi verir haldeyiz, harikayız harika, şahaneyim şahaneee :D

Zamanında yalvar yakar başımız öne eğik borç para istediğimiz dönemleride gördük.. Arada bir fark var gibi sanki, ya da bu bir oyun bizde bu oyunun içinde figüranlarız..

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Zamanında yalvar yakar başımız öne eğik borç para istediğimiz dönemleride gördük.. Arada bir fark var gibi sanki, ya da bu bir oyun bizde bu oyunun içinde figüranlarız..

Oyun içinde kısmı doğru ne yazıkki, tamamen dışa bağımlıyız, gerisi yalan.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Oyun içinde kısmı doğru ne yazıkki, tamamen dışa bağımlıyız, gerisi yalan.

Bu durum TÜİK'in değerlendirmesine göre şu şekilde ; (İthalatın, ihracatı karşılama oranı)

2008 %65.4

2009 %72,5

2010 %61,4

2011 %56

Hep kandırıyorlar bizleri :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...