İçeriğe Yönlendir

Yazın Lpg İle Uzun Yol Yapma

Aydın Bengü

Recommended Posts

A. Ertan Akçakmak

birincisi ülkemiz yolları (otobanlar hariç-otoban da bir yerde bitiyor zaten) sürekli160+ hızlarda müsait değil :)

ikincisi yollarda heryerde radar var zaten,sizin 120 yi bile geçmenize izin vermezler.1 kere geçersiniz,crzayı ödersiniz,sonra 90-100 arası devam edersiniz. :)

taktırın gitsin lpg yi

valla bu radar konusunun açılması iyi oldu. geniş vakitte görüş almak isterim çünkü bi ara cezalar da bayaa canımı yakmıştı. ama öyle de çok hızlı kullanmıyorum ama föküzüm gidince ben de gidiyorum.

Yorum bağlantısı
Cavit Çırakoğlu

yorumlarınız için sağolun.aslında motorun ti-vct olması ne demek bilmediğinden cevaplayamayacağım :) ama benzinli focus araba. uzun süre 160km/h derken hani otobanda öyle gittiğim için zaten şehirlerarasında bu hızda gitmek ülkemizin yolları açısından pek mümkün değil. böylece yorumlarınızdan lpg taktırmamın pek de problem çıkarmayacağını anladım.içimdeki kurt da intihar etti, kurtulduk. çok teşekkür ederim. bi de izmir'den bir usta söyleseniz ne iyi olurdu yahu?

Az sonra Ustaeller yazan birisi mutlaka çıkar. :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

yorumlarınız için sağolun.aslında motorun ti-vct olması ne demek bilmediğinden cevaplayamayacağım :) ama benzinli focus araba. uzun süre 160km/h derken hani otobanda öyle gittiğim için zaten şehirlerarasında bu hızda gitmek ülkemizin yolları açısından pek mümkün değil. böylece yorumlarınızdan lpg taktırmamın pek de problem çıkarmayacağını anladım.içimdeki kurt da intihar etti, kurtulduk. çok teşekkür ederim. bi de izmir'den bir usta söyleseniz ne iyi olurdu yahu?

Araç kaç beygir olanı? Oradan da bilinir. 100 beygir ise ti-cvt değil.

Bence taktırın gitsin. Lpg taktırınca zaten tasarruf etmeye başlayacaksınız, ayrıaca daha da az basınca tasarruf miktarınız artar.

Yorum bağlantısı
A. Ertan Akçakmak

Araç kaç beygir olanı? Oradan da bilinir. 100 beygir ise ti-cvt değil.

Bence taktırın gitsin. Lpg taktırınca zaten tasarruf etmeye başlayacaksınız, ayrıaca daha da az basınca tasarruf miktarınız artar.

115 hp aracım. ama zaten ti-cvt olamayacağını belirtmişsiniz. kararımı taktırma yönünde verdim, forum sayesinde. bi de ustamı buldum mu, gerisi paraya bakar. onu da forumca kredi çeker hallederiz :)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

115 hp aracım. ama zaten ti-cvt olamayacağını belirtmişsiniz. kararımı taktırma yönünde verdim, forum sayesinde. bi de ustamı buldum mu, gerisi paraya bakar. onu da forumca kredi çeker hallederiz :)

115 hp hakkında bilgim yok.

Kredi işini ise cumartesi şenlikte halledin derim,

Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

ford ka ile geçtiğimiz hafta sonu 1100 km yol yaptım bunun 60 km civarını benzin ile yaptım gidiş ve geliş 500' er km ve gittiğim yerdede 100km gezdim yollarda ihtiyac molası ve gaz alımı dışında durmadım. en son Boludan İstanbula kadar hiç mola vermeden geldim, bir sıkıtıntı hararet gibi dert çıkarmadı şükür ..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...