İçeriğe Yönlendir

Araç Vergi Dairesinde 2005 Gözüküyormuş?

Samet Yarın

Recommended Posts

Samet Yarın

Merhaba yeni aldığım 2008 focus titanyum aracımın plakasını yenilemek için trafik subeye gittim basvurumu yaptım plakam basıldı istedigim plakayı aldım bu arada 35 SY neyse sonra ruhsatı almaya gittigimde memur sorun cıktı aracın vergi dairesinde 2005 gözükmektedir dedi elimde eski ruhsat yeni plaka var :( vergi dairesine gidip düzeltmelerini isteyecegim yani biraz ugrasacagım...

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

ruhsatla gidip düzeltilir heralde. de yeni ruhsatı almadan yeni plakayı nasıl bastırdın :D

Yorum bağlantısı
Ahmet Kiriş

2008 olarak düzeltirler de, yaş farkından bugüne kadar eksik tahsil ettikleri MTV'yi kimden isterler bilmiyorum. Burayı atlamayın üzerinize kalmasın.

Yorum bağlantısı
Samet Yarın

Sorun yapmayın ,illaki düzeltirler.. :)

bende öyle düsünüyorum ama ugrasacagım suan aracada binemiyorum

ruhsatla gidip düzeltilir heralde. de yeni ruhsatı almadan yeni plakayı nasıl bastırdın :D

valla mustafam al sat yapmayalı cok oldu sistem degismiş plakayı bi evrakla dısarda bastırdım plakayla geri gittim ruhsatı almaya 4 sa sonra bu sorunu söyledi memur

2008 olarak düzeltirler de, yaş farkından bugüne kadar eksik tahsil ettikleri MTV'yi kimden isterler bilmiyorum. Burayı atlamayın üzerinize kalmasın.

yaron ilk işim aldıgım kişiyi arayıp ocakta nekadar taksit yatırdıgını ögrenmek olacak ama üzerime kalmayacaktır aracı 21 inde aldım öncesindeki hersey ona aittir zaten vergi dairesindeki sorumsuz kişinin suçu bakalım ne olucak

Yorum bağlantısı
Anıl Kandemir

Hangi arabanın MTV sini isteyeceklerki ?

Yorum bağlantısı
Nuri Tanır

geçmiş olsun diyelim :( lüzumsuz bir sıkıntı :( neyse neticede düzelecek ve sizde dilerim iyigünlerde aracınızı kullanırsınız :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Gündüz Can Yılmaz

Ahmet beyin dediği kısım önemli, mutlaka bir fark isteyecekler, pasif kalırsanız uğraşmamak adına direk size yansıtmaya çalışacaklardır.

Yorum bağlantısı
Samet Yarın

geçmiş olsun diyelim :( lüzumsuz bir sıkıntı :( neyse neticede düzelecek ve sizde dilerim iyigünlerde aracınızı kullanırsınız :)

tesekkürler bugün gidip baskıyı kurunca hemen hallettiler

Ahmet beyin dediği kısım önemli, mutlaka bir fark isteyecekler, pasif kalırsanız uğraşmamak adına direk size yansıtmaya çalışacaklardır.

vergiler 2008 modelden yatmış onla ilgilide bir sıkıntı yok zaten düzeltildi sükür

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...