İçeriğe Yönlendir

Araç Buzdolabı Kullanan Var Mı?

Halis Parlak

Recommended Posts

Halis Parlak

Başlıkta yazdığım gibi kullananların yorumu nasıldır?

Kullanışlı oluyor mu?

Soğutmaları nasıldır?

Aküye bir zararı oluyor mu?

Kısaca tavsiye ediyor musunuz? :)

Yorum bağlantısı
Özgür İncigülcan

Hocam bence aracın içinde güzel bir yer bulabilirseniz güzel olabiliyor bizim çalıştıgım araca almıştık lastik alınca hediye ettiler patron bir türlü sevemedi sogutmuyor vs dedi ama ben taktıgımda gerçekten ama gerçekten sogutuyordu ateşlikten alıyordum elektrigi ara ara ucuyla oynuyordum gerçekten sogutuyordu.İş icabı bu tarihlerde sürekli izmirde okul dolaşıyorum ve ılk olan şeyleri bile sogutuyor ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
(düzenlendi)

Tatilde giderken bir arkadaşımdan ödünç alarak kullanmıştır. Markası yanlış hatırlamıyorsam Ezetil'di. Çakmak gözüne taktık bir süre sonra çakmak gözü felaket ısındı. Ayrıca soğutma falan hak getire, sadece içine soğuk olarak konmuş olan içeceği bir süre soğuk tutuyor. Ondan sonra soğutma falan yapamıyor. Konaklayacağımız yere vardığımızda, aracın içine bıraktık, 2 saat sonra geldiğimde kapılar uzaktan kumanda ile açılmamıştı. Aküyü sömürmüş pislik buzdolabı :D . Aracı takviyeyele çalıştırmıştım. Bundan sonra bedava verseler yine takmam.

tarihinde Ali Alp Gökçe tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Sırtıkara
(düzenlendi)

Seyahatlerde kullanıyorum, soğuğu muhafaza ediyor kesinlikle. Sıcak/ılık birşeyi soğutmada çok başarılı değil.

Park edince de süprizle karşılaşmamak için fişini çekiyorum. Genel anlamda benim işime yarıyor; en azından bizim ufaklığın sütlerinin, vitamininin bozulmasını önledi.

tarihinde Ayhan Sırtıkara tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Hocam içinde bir kompresör sistemi yok, sadece çok hafif bir soğuk veriyor o da iyi izole edilmiş bir kutunun içine soğuk birşey koyarsanız normalden fazla muhafaza ediyor.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Şafak

Kendiniz yapabilirsiniz peltier kullanarak sogutucu yapımı diye arattırı arama motorlarında

Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

2 kutu kola ve 1-2 pet şişe su koyarsanız soğuyana kadar çok beklemeniz gerekir.. En kalitelilerinden birini almıştık zamanında aldığımız gibi depoya koyduk..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ahmet Taşkın
(düzenlendi)

Soğutmuyor ama nasıl kullanılır. İçine buz atarsın bolca çalıştırırsın o zaman iş görür.

Pazar günü kamptaydık. Arkadaşın jipinde vardı. Dediğim gibi yaptı. Araçta da çift akü olduğundan baya işe yaradı.

Daha önce bizde vardı. Akünün bitmesine neden olmuştu. Tanıdık birine hediye ettik.

tarihinde Mehmetali Bilir tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Uğraş Özyurt

Başlıkta yazdığım gibi kullananların yorumu nasıldır?

Kullanışlı oluyor mu?

Soğutmaları nasıldır?

Aküye bir zararı oluyor mu?

Kısaca tavsiye ediyor musunuz? :)

Torpido soğutması yetmiyor mu :)

Yorum bağlantısı
O.Yücel Çetin

Soğutmuyor ayrıca boşu boşuna yer kaplıyor. Ben de jelleri buzlukta saklanan çanta var, yola çıkacağım zaman çantanın 4 tarafında bulunan gözlere soğuk jelleri koyuyorum, yol boyu en azından içeceklerin soğukluğunu muhafaza ediyoruz. :good1:

Çanta eşantiyon bu arada Coca Cola'dan. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak C. İlhan

Bende aracımda kullanıyorum malesef ön tarafta yer olmadığı için bagajda kullanıyorum fakat içerisine buz ilave ederseniz içecekleriniz uzun süre soğuk kalabiliyor onun dışında 1-2 saat normal soğukluğunu korumaya çalışıyor ama içeceklerinizi sıcak tutmak isterseniz çok işe yarıyor :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Halis Parlak

Torpido soğutması yetmiyor mu :)

Valla yetmiyor küçük kalıyor.Çocuklar 2 tane ve küçük olunca bu dolap da yetmeyecek gibi duruyor :)

Arkadaşlar değerli bilgileriniz için teşekkür ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 10 ay sonra...
Mehmet Gürcüoglu

bu termos tipi çantalar donmuş bir yiyeceği kaç saat aynı şekilde muhafaza edebilir? tavsiyeleri alayım :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

1000 lira civarına satılan kompresörlü olanlar iyi. onun dışında çok iyi markalar biraz iyi gibi ama yapısı gereği ortam sıcaklığının 25 derece altına soğutuyor felan. termocouple enerji verimi düşük ve soğutma performansı klasik kullanıldığında ( tek kademe ) sınırlı.

bol miktarda buz aküsü ve izoleli çanta tavsiye ederim.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...