İçeriğe Yönlendir

Sabiha Gökçen'İn Otoparki ...

Yalçın Yurdakul

Recommended Posts

Yalçın Yurdakul

Aracımı 15 günlüğüne Sabiha Gökçen'in otoparkına bırakıp yurtdışına gideceğim. 15 gün için otopark ücreti 165 tl. Mantıklı başka bir tercih var mı, sizlere sormak istedim. "Soran dağları aşmış ... " derler.

Yorum bağlantısı
Engin Özarı

Bana pahalı geldi. Rayiç bedeli odur . Ama pahalı olarak görüyorum.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Aracımı 15 günlüğüne Sabiha Gökçen'in otoparkına bırakıp yurtdışına gideceğim. 15 gün için otopark ücreti 165 tl. Mantıklı başka bir tercih var mı, sizlere sormak istedim. "Soran dağları aşmış ... " derler.

Ben yarısına evin otoparkında muhafaza ederim. :D

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Furkan Avcı

Pegasus Yurt dışı seyahatlerinde 10 gün, yurtiçi seyahatlerde ise 3 gün ücretsiz sunuyordu ekoparkını. Elazığa 3 günlüğüne düğüne giderken babamın mondeoyu ücretsiz bırakmıştık.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş
(düzenlendi)

eğer bu cumartesiye kadar gidecekseniz bizim sitenin otoparkına bırakabilirsiniz aracını. hiç bir problem olmaz. evimiz sabiha gökçene 10 dk mesafede.

tarihinde Serdar Göktaş tarafından düzenlendi
  • Beğen 3
Yorum bağlantısı
Yalçın Yurdakul

Yolculuk perşembeye inşallah! Sabaha doğru Afyon'dan geleceğim. Afyon'da katlı otopark aylık abonelik 60 tl ... Havaalanında 15 günlük 165 ... O bölgeyi bilmediğim için uygun bir otopark varsa bilen söyler diye düşündüm. Ara sokaklar, en ucuzu da boynuz umarken kulaktan olmak da var.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Yolculuk perşembeye inşallah! Sabaha doğru Afyon'dan geleceğim. Afyon'da katlı otopark aylık abonelik 60 tl ... Havaalanında 15 günlük 165 ... O bölgeyi bilmediğim için uygun bir otopark varsa bilen söyler diye düşündüm. Ara sokaklar, en ucuzu da boynuz umarken kulaktan olmak da var.

burda olsaydım bırakmazdım sizi hocam, bende bu cumartesi yola çıkıyorum. size tavsiyem ispark sabiha gökçene otopark açtı. çalışmalarını gördüm ama faliyete geçti mi bilmiyorum. birde orayı araştırın isterseniz.

günlüğü 7 lira imiş ispark'ın. havalimanına 5 dakika mesafede, her 15 dk da ring kalkıyormuş.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Yalçın Yurdakul

Evet, halloldu! Serdar Hocam, teşekkür ederim! İspark'ın Sabiha Gökçen'de otopark'ı varmış. Günlük 7 tl ve Sun Exsp. Havayollarının servisini ücretsiz kullanabiliyormuşuz.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk

Bu arada geçen hafta 5 gün atatürk e bıraktım normalde 174 lira tutarken 87 lira ödedim iş bankası maximum kart ile.

Yorum bağlantısı
Serdar Göktaş

Evet, halloldu! Serdar Hocam, teşekkür ederim! İspark'ın Sabiha Gökçen'de otopark'ı varmış. Günlük 7 tl ve Sun Exsp. Havayollarının servisini ücretsiz kullanabiliyormuşuz.

burda olsam hiç onlara gerek kalmazdı hocam, hayırlı yolculuklar.

Yorum bağlantısı
Ömür Özgün Yıldırım

bi tanıdıgınıza bıraksanız daha mantıklı olur diye dusundum...

Yorum bağlantısı
Mehmet Kazancıoğlu

yalçın bey hemen hava alanı kavşağında atlantis avm var alt katı kapalı otopark oraya bırakabilirsiniz, 3 km uzakta viaport avm var gene onun otoparkına bırakıp aracı taksi ile hava alanına geçebilirsiniz konuyu geç gördüm keşke daha önce görmüş olsaydım

Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

kapalı avm otoparkında 15 gün ? hmmm.. döndüünde aracı bulamaz :)

Bu arada 4 katlık (teras dahil) sabiha gökçen otoparkının sadece 1.5 katı aktif kullanılıyor. yazıkları olsun. "ileniyorum."

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Göktürk
(düzenlendi)

Gir çık 9 lira o nedir yahu. Bütün millet yol kenarında. Utanmadan bir de her yere durulmaz konisi koyup zincir germişler. HAvaalanının önündeki 2 yolcu bırakma kanalının birini kapatıp diğerini de vale parkingle kesmişler.

Nazi kampı olmuş.

Buna birinin dur demesi lazım. Gir çık 2 lira olsa hem otopark kazanır hem vatandaş rahat eder. ayrıca içerdeki kafelere de çok müşteri girer. Şimdi otopark pahalı diye birçok ailede "sen git arabaya boşuna para verme" oluyor. Oysa 2 lira olsa (2 saat için). O vatandaş içeri girecek ve belki bir kahve içecek.

Washington DULLES havaalanında 30 dakika bedava olan bir açık otopark vardır. Hemen terminalin önünde.

tarihinde Mehmet G&#246ktürk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Samsun'a gittiğimde Sabiha Gökçen Parkı'na bıraktım arabayı 3 gün için 70 tl civarı bir para ödedim . Açıkcası pişman oldum .

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Vay be, memleketin çivisi çıkmış. Kendi haline duran araba, yırtına yırtına giden uçaktan daha pahalı :D

20 milyon insanı birtane küçük yüzölçümlü şehre tıkarsan sokakta durmaya bile para alırlar.

Yorum bağlantısı
Doğan Özkan

Benim de Ağustos ayında 25 günlüğüne bırakmam gerekiyordu, düşündüm-taşındım baktım olmuyor, Ankara-istanbul da uçak bileti aldım.

Masraf arttı ama kafam rahat ve çocuklar yorulmayacak....

O taraflarda oturan bir forumdaş varsa hemen ticari zekasını devreye sokabilir....

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...