İçeriğe Yönlendir

Avşa

Misafir

Recommended Posts

Bu akşam itibari ile tatile çıkıyorum,bir hafta yokum.İstikamet Avşa adası,ilk defa gidecem daha önce giden gören önerisi olan arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim.Allaha emanet olun

Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

Arap plajına mutlaka gidin. İmkan var ise Marmara Adası'nı da görün.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Mümkünse liman tarafındaki plajlara gitmeyin, yada gidin katil olun.

Pansiyonda kalacaksanız ve aracınız ile gidecekseniz tencere tavanızı ve tabak çatalınızı yanınızda götürün, anti bakteriel sabun alın.

Yorum bağlantısı

Deniz otobüsü ile yaklaşık 3 saat sürüyor,normal gemi ile de 6 saati buluyor.Bütçemi zorlamadan orta halli bir tatil yapayım dersen en ideal yerlerden birisidir.deniz'i pırıl pırıldır :yuzucu: ,gerek pansiyonlar gerekse yeme içme fiyatları uygundur.akşamları sahil'de nargile içmek eşsiz keyifldir. :nargile:

Şimdiden iyi tatiller barış :flowers:

Yorum bağlantısı

Mümkünse liman tarafındaki plajlara gitmeyin, yada gidin katil olun.

Pansiyonda kalacaksanız ve aracınız ile gidecekseniz tencere tavanızı ve tabak çatalınızı yanınızda götürün, anti bakteriel sabun alın.

Araçla gitmiyorum.bostancıdan deniz otobüsü ile gidecem teşekkürler

Deniz otobüsü ile yaklaşık 3 saat sürüyor,normal gemi ile de 6 saati buluyor.Bütçemi zorlamadan orta halli bir tatil yapayım dersen en ideal yerlerden birisidir.deniz'i pırıl pırıldır :yuzucu: ,gerek pansiyonlar gerekse yeme içme fiyatları uygundur.akşamları sahil'de nargile içmek eşsiz keyifldir. :nargile:

Şimdiden iyi tatiller barış :flowers:

sağol hakan hayırlısı bakalım beğenmezsem fazla kalmam beğenirsem uzatırım.

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

2 sene önce tatilimi geçirmek maksadıyla gitmiştim, çok kalabalık olduğundan dolayı birdaha gitmeme kararı almıştım, Adanın arka tarafındaki deniz çok iyi ve berrak.. Gce yaşamı için Tanz Disco Forever, ben gittiğimde İspanya Güzeli gelip dans etmişti güzel geceydi :)

Yorum bağlantısı

sağol hakan hayırlısı bakalım beğenmezsem fazla kalmam beğenirsem uzatırım.

Baktın beğenmedin ordan tekneler kalkıyor erdeğe geçebilirsin. ;)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Resim isteriz...

Abi kopeen olsun. :)

vdbXS.jpg

Lji3Y.jpg

GgwQF.jpg

Pansiyonda kalınca araba ile gitmek en iyisi, mutfak eşyasını kendimiz götürüyoruz.

kHbah.jpg

RiWKH.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Marmara-Avşa adası sıkça gittiğim yerlerdi, ama o zaman araba bile yoktu, bence Candır, güzel yerler.

Gelirken gerçek adaçayından poşet poşet alın, tüm kış için, inanılmaz faydalı

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Marmara-Avşa adası sıkça gittiğim yerlerdi, ama o zaman araba bile yoktu, bence Candır, güzel yerler.

Gelirken gerçek adaçayından poşet poşet alın, tüm kış için, inanılmaz faydalı

Nelere faydası var?

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...