İçeriğe Yönlendir

İnanılması Güç Olan Şeyleri Başaranlar.

Hikmet Demirtaş

Recommended Posts

Barış Kalkan

süper ötesi bende yaz sonuna yada önümüzdeki yaza bir BMX tarzı bisiklet alıcam çok pis kafama koydum kolum bacağım kırılması pahasına girşicem BMX e :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Barış Kalkan

Muratım sigara yok bir kaç yıl öncesine kadar düzenli spor alkol çok nadir oda tadında kalacak şekilde :)

ee azda genlerde gençlik var tabi :D

Yorum bağlantısı
Serdal Soysal

Gerçekten süper video, dağların arasından paraşütle uçanlar ve karlı yamaçlardan kayarak inenlerle dağa ipsiz tırmananlar ilgimi çekti.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Gençlik yıllarım aklıma geldi..Bak inanmıyorlar yaa..

yani geçen sene ki halin mi?

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

yani geçen sene ki halin mi?

Biraz daha eskilere gidelim, vadileri karıştırmayalım olaya ..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Bu hareketler sana göre değil... Ha desen ki, kulağımla ampul yaktım, 20 bin voltu burnumla tuttum... inanırım :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

:D

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

ikisi bıyıklı, kesişen kümede de iki gözlüklü 3 şahsın, siyah pencereli mondeo camını aralayarak, söz konusu vadiye nasıl gidildiğini, kaldırımda bekleyen adama sorduğu gün gibi mi :ninja:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

ikisi bıyıklı, kesişen kümede de iki gözlüklü 3 şahsın, siyah pencereli mondeo camını aralayarak, söz konusu vadiye nasıl gidildiğini, kaldırımda bekleyen adama sorduğu gün gibi mi :ninja:

herifin üç adım geri kaçtığı zaman diliminden bahsediyorum

Bu hareketler sana göre değil... Ha desen ki, kulağımla ampul yaktım, 20 bin voltu burnumla tuttum... inanırım :D

Brisaspor, 87-91 yılları çok fenaydı. Türkiye'de ilk kros yarışları yapılan ve ödülleri olan yıllardı :fiuw:

Ha ampül olayına gelince, hiç güç harcamadan 3 metre arkaya nasıl uçulur iyi bilirim :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İbrahim Şafak

Dün haberlerde izledim.TÜrkiyede bir görme engelli vatandaşımız televizyon tamircisi.Eliyle leihmlerin giriş çıkışlarını buluyor sesli ölçü aletiyle ölçerek bu işi yapıyor ve oldukça başarılı.Biz görenlerde gözümüzün kıymetini bilmiyoruz..

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...