İçeriğe Yönlendir

Ka - Maf Sensör Temizliği

Cihan KILIÇ

Recommended Posts

Sani Gerşon
33 dakika önce, Musa Değerli yazdı:

Benim maf ı ve rölanti sensörünü benzin döküp fırçayla yıkadı adam .Hoop napıyorsun dedim cigarasını silkeledi çok biliyorsan kendin yap dedi . Karışma işime dedi sustum . Ha oldumu sorun çıkartmadı daha :) 

Maf'ın içi fırça ile temizlendiyse geçmiş olsun. Yeni maf bakının derim :)

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Şimdi, Sani Gerşon yazdı:

Maf'ın içi fırça ile temizlendiyse geçmiş olsun. Yeni maf bakının derim :)

1 senedir birşey olmadı :) Cafır cafır yıkadı adam :) 

Yorum bağlantısı
Ozan Dural
1 saat önce, Musa Değerli yazdı:

1 senedir birşey olmadı :) Cafır cafır yıkadı adam :) 

Cafır cafır :D

Yorum bağlantısı
Musa Değerli
Şimdi, Ozan Dural yazdı:

Cafır cafır :D

Ona benzer sesler çıktı şlop ştıksss gibi :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Burak Kara

Mafın kendisi sökmek istedim bugün ama bir vidasının üzerine plastik gibi bir şey dökmüşler. Konunun ilk mesajında atılan fotoğraftaki de öyleymiş. Kazımaya çalıştım çıkmıyor bıraktım şimdilik öyle. Boruyla birlikte sökmekten başka yol yok gibi.

Yorum bağlantısı
Şahin Kutun

ilk mesajdaki resimler bende gözükmüyor

resim çekip paylaşabilirmisiniz? detaylı görebiliriz 

Yorum bağlantısı
Ozan Dural
2 saat önce, Şahin Kutun yazdı:

ilk mesajdaki resimler bende gözükmüyor

resim çekip paylaşabilirmisiniz? detaylı görebiliriz 

bende merak ettim, dün balata spreyi temin ettim,, yakın dönemde bende temizlik yapıcam hız sensörü ile birlikte 

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Mustafa Kumru

Arkadaslar maf senseru kablolari kopuktu yeni soket aldim baglatiyi yaptim ancak senseru cikarsamda taksamda rolanti yuksek calisiyor sensor baglati fotografi varmi yada aracin uzerinden senser kablo ve soketini fotograf cekip atabilicek biri varmi ona gore kablo baglatisi dogrumu diye bakacam tesekkur ederim

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek
Mustafa Kumru yazdı:

Arkadaslar maf senseru kablolari kopuktu yeni soket aldim baglatiyi yaptim ancak senseru cikarsamda taksamda rolanti yuksek calisiyor sensor baglati fotografi varmi yada aracin uzerinden senser kablo ve soketini fotograf cekip atabilicek biri varmi ona gore kablo baglatisi dogrumu diye bakacam tesekkur ederim

Rölantiyi pek etkilemez o.. 

Rolanti valfine ve gaz kelebeğine bakın.. 

Yorum bağlantısı
Mustafa Kumru

Map senseru kablo baglatilari yanlis olursa duzensiz calisir fazla yakit yakar diye biliyorum o yuzden map sensor baglantisini kablolar fotografini cekip yukleyebilen biri varsa diye kontrol ederdim ilgiliniz icin tesekkur ederim

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...