İçeriğe Yönlendir

2011 Fiesta' Ya Gündüz Ledleri Taktım... Yorumunuz Lütfen

İlker Kireçcioğlu

Recommended Posts

İlker Kireçcioğlu

Selam arkadaşlar,

İş yoğunluğumdan pek fazla aktif olamıyorum ama uygulamalarınız bana güzel fikirler veriyor. Daha önce Connect gösterge ve medya gurubunu mavi ledler ile modifiye etmiştim. Şimdi de eşime ait olan Fiesta' ya gündüz led grubu imal edip taktım. Yorumlarınız benim için önemli olduğundan, şimdiden zahmetiniz için teşekkürlerimi sunarım.

Maliyet : sağ sol toplam 35 TL

Elektrik bağlantısı : Fan sigortasından , kontak açıldığı anda daimi yanma ve kontak kapandıktan sonra 20 saniye follow me home özelliği ( bu biraz istem dışı oldu çünkü mevcut sistem elektriği bu şekilde kesiyor :) :) :) )

Saygılarımla,

İlker Kireçcioğlu

Yorum bağlantısı

Emeğinize sağlık güzel olmuş,yukardan aşağı değilde sağdan sola gitseydi ledler dahamı güzel dururdu acaba ?

Yorum bağlantısı
Emre Köksal

Emeğinize sağlık güzel olmuş,yukardan aşağı değilde sağdan sola gitseydi ledler dahamı güzel dururdu acaba ?

trend fiestalarda tampon şekli böyle o sebepten böyle kalmak durumunda olmuş :)

Yorum bağlantısı
Murat Şahiner

Gayet güzel olmuş lakin trafiğe denk gelme. Bende 2006 fiestaya takmıştm polis saolsun yok arabanın donanımında gündüz farı yok bilmem ne diye valla kilitliyordu. Sis cezasıyla kurtuldum. Haberin olsun.

Yorum bağlantısı

trend fiestalarda tampon şekli böyle o sebepten böyle kalmak durumunda olmuş :)

Derinlikten bahsediyorsunuz sanırım,olabilir o zaman. :good1:

Yorum bağlantısı
İlker Kireçcioğlu

Güzel olmuş, ledleri imal ettirdim derken?

Ankarada elektronik malzeme satan meşhur Konya sokak elektronikçilerinden 6 adet power LED aldım. Bunlara uygun 6 adet de 25 derece lens ve koruyucu aldım. montaj tablası kendinden alüminyum soğutuculu 6 soketli bir tablaydı. Ortadan ikiye kestim ve diğer komponentleri monte ederek araca taktım.

Gayet güzel olmuş lakin trafiğe denk gelme. Bende 2006 fiestaya takmıştm polis saolsun yok arabanın donanımında gündüz farı yok bilmem ne diye valla kilitliyordu. Sis cezasıyla kurtuldum. Haberin olsun.

Teşekkürler bilgi için ama bana garip gelen bir durum var . Polislerde araçların orjinal aydınlatma donanımlarını gösterir bir teknik döküman veya sirküler mi var ki bu devlet görevlileri yetkilerini bu şekilde ! ! kullanma hakkını buluyorlar ? ? Bir çok Avrupa ülkesinde yasal düzenleme ile kullanımı ve mevcudiyeti zorunlu kılınan bu donanım için zaten ancak canım TÜRKİYEM bunu cezalandırma cihetine gider.

Saygılarımla,

İlker Kireçcioğlu

Yorum bağlantısı
Göksel Öztürk

Gayet başarılı ve güzel bi çalışma olmuş, yakışmış.

Yorum bağlantısı
Murat Şahiner

Ankarada elektronik malzeme satan meşhur Konya sokak elektronikçilerinden 6 adet power LED aldım. Bunlara uygun 6 adet de 25 derece lens ve koruyucu aldım. montaj tablası kendinden alüminyum soğutuculu 6 soketli bir tablaydı. Ortadan ikiye kestim ve diğer komponentleri monte ederek araca taktım.

Teşekkürler bilgi için ama bana garip gelen bir durum var . Polislerde araçların orjinal aydınlatma donanımlarını gösterir bir teknik döküman veya sirküler mi var ki bu devlet görevlileri yetkilerini bu şekilde ! ! kullanma hakkını buluyorlar ? ? Bir çok Avrupa ülkesinde yasal düzenleme ile kullanımı ve mevcudiyeti zorunlu kılınan bu donanım için zaten ancak canım TÜRKİYEM bunu cezalandırma cihetine gider.

Saygılarımla,

İlker Kireçcioğlu

Bende anlamadım adam aracın orjinalinde yok diyip yazıyordu. Hatta önümüzden bir adet Mercedes geçti onun var bak dedi bana. Burası TÜRKİYE küçücük fiestayı bile kapalı kasa kamyonet yazıyorlar.

Yorum bağlantısı
  • 5 hafta sonra...
Mert Dinçol

Çok güzel olmuş gerçekten emeğinize elinize sağlık ,hep yapılsa nasıl olur diye merak ediyordum yakışmış :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...