İçeriğe Yönlendir

Türkiye'De Özel Sektör Gerçeği

Misafir

Recommended Posts

Zafer Ayvacı

Onun yüzünden Türk Turizmi benim gibi değerli bir elemanı kaybetti. :p

Çok emeğim geçti turizme çook. :tongue2:

Mesela? Anlat sen. :bi:

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Kirli tabakları topladım masalardan, hesap kesimlerini yaptım falan filan işte. :fiuw:

Hep böyle sıkıcı, monoton şeylerdi. :seytan:

Neyse oltamı geri çekiyorum o zaman :p Bu akşam bir şey çekemeyeceğiz anlaşılan :D

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar
(düzenlendi)

Sabah 8:30 da işe gidiyorum. Akşam çıkış saati kısmet , iş ne zaman biterse. Sıkıntı yoksa 20:00 civarı çıkıyorum. Cumartesi 16:00 ya kadar çalışıyorum. Şirket arabam var bir tane , Renault Kangoo , eve gidip gelebiliyorum. GPS takip sistemi ile , ev dışında 10 mt. bir yere gitsen maaştan keserler. Ama mesai ücreti gibi terimler şirket lugatımızda bulunmaz. Şirket aracı bende kaldığı için akşamları bir de servis işi yapıyorum. Yine o araç bende kaldığı için , akşamları halledilecek bir şey varsa , Rıfat halleder.

Muhasebeci olarak girmiştim aslında buraya. Lakin satış , sevkiyat , muhasebe , planlama vs. ne varsa üstümde. İş yoğunluğundan hiç şikayet etmem aslında. Canımı sıkma , canımı çıkart gibi bir politikam var. :)

Ama patronlarımdan biri psikopat , diğeri ise bir melek. Bu iki şahıs eşler. Benim bulunduğum ofiste Melek diye tabir ettiğim kadın var. Diğeri ile karşılaşmamak için yolumu değiştiririm genelde. :)

Yapı market tedarikçiliği sektöründe olan firmamızın , Türkiye'deki tüm marketlerde bulunan elemanlarıyla ve bu marketlerin müdürlerinden reyon elemanlarına kadar tüm şahıslarla , kısaca herkesi memnun etmekle uğraşmak ayrı bir dert.

Bu kadar yazdım , şimdi sorsanız ; Necisin sen kardeşim diye , vallahi cevap veremem. :)

tarihinde Rıfat Çakar tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Muhasebeci olarak girmiştim aslında buraya. Lakin satış , sevkiyat , muhasebe , planlama vs. ne varsa üstümde. İş yoğunluğundan hiç şikayet etmem aslında. Canımı sıkma , canımı çıkart gibi bir politikam var. :)

En güzeli. Ben de bunu felsefem haline getirdim. İş mi? Sorun yok. Yaparız. Yeter ki canımı sıkma.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Hadi Küçükoğlu

Mesai ücreti ne ki, aylık AGİ'mi alamıyorum. ;)

Yol, yemek, ssk, mesai, AGİ, zırt, pırt, herşey dahil, anahtar teslimdir benim maaşım, asla değişmez.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...