İçeriğe Yönlendir

Yeni Grand Cherokee Slalom Testini Geçemedi

Oğuzhan Deniz

Recommended Posts

Tahir İlter

Bu böyleyse sorento nasıldır düşünemiyorum :unsure2: :unsure2:

İlk çıkanların tekerleri yerde gitmesi mucizeydi hatta mühendisleri bile şaşırmıştır :D Sonra düzelttiler mi bilmiyorum ama.

Yorum bağlantısı
Sedat Oral

focusun adı çok geçiyor bu testlerde ama moose test videosu bulamadım hep f1 in reklamı çıkıyor aratınca.. linki bilen var mı?

Yorum bağlantısı
Akan Belen
:shok: Almayız bizde olur biter.Bizim ülkemizde satışı etkileyeceğini sanmıyorum.Bu araçları alanların çoğu pahalı ve adına bakarak alıyor sonuçta :fiuw:
Yorum bağlantısı
Fatih Keskin
(düzenlendi)

x1 i sık sık kullanıyorum.

İç aksam ve kalite olarak vasat ancak gidiş yol tutuş fren performansı çok iyi.Hatta bu seneki karda yazlık lastiklerle her yere çıkıp girmiştim.

Bence + yanında - ler gözardı edilebilir.

tarihinde Fatih Keskin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sani Gerşon

x1 i sık sık kullanıyorum.

İç aksam ve kalite olarak vasat ancak gidiş yol tutuş fern performansı çok iyi.Hatta bu seneki karda yazlık lastiklerle her yere çıkıp girmiştim.

Bence + yanında - ler gözardı edilebilir.

-'ler güvenlikten ödün verdirmiyorsa neden olmasın ;)

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt
(düzenlendi)
Prestij arabası alan çok olur.Bu sınıf bir araba alacak olsam http://www.toyota.co...CFVQ8fAodEgkkkw bundan şaşmam sanırım.

Araplarda vazgeçmiyor. Çöl performansı nedeniyle...

Amerikalıların konfora dönük yaylanan araç tercih etmeleri bu durumu yaratıyor olabilir.

tarihinde Hasan Aksüt tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

Süspansiyon problemi diye tahmin ediyorum. Açılma ve kapanma sönümlemeleri yetersiz. Süspansiyonlar patlakmış gibi araba zıplıyor. İşin içinde manevra olunca devrilme eğilimi artıyor. Ama bu basit bir problem, kaçıracaklarını sanmam, yada ben yanlış tahmin ediyorum.

Yorum bağlantısı
Abdurrahman Bedir

şoför ilk sola manevra yaptıktan sonra sağa sert bir şekilde manevra yapıyor..bu ani ve sert manevra dolayısıyla araç yalpalıyor ve iki tekerlek kalkıyor..bana göre diğer araçlarda aynı sert manevra yapılmıyor..bilemiyorum belki test şirketi para istedi ama şirket parayı vermedi,olamaz mı?

Yorum bağlantısı
Ayhan Şentürk

şoför ilk sola manevra yaptıktan sonra sağa sert bir şekilde manevra yapıyor..bu ani ve sert manevra dolayısıyla araç yalpalıyor ve iki tekerlek kalkıyor..bana göre diğer araçlarda aynı sert manevra yapılmıyor..bilemiyorum belki test şirketi para istedi ama şirket parayı vermedi,olamaz mı?

İlk manevrada da ön tekerleğin biri yerden kesiliyor.

Yorum bağlantısı
Necat Ertan

İlk manevrada da ön tekerleğin biri yerden kesiliyor.

Vw ve Volvo daha ilk sola olan manevrada müdahalede de bulunduğu içinde ikinci manevra olan sağa manevra jeep e oranla daha yumuşak gözüküyor.

Yorum bağlantısı
Hasan Aksüt

Sanmıyorum. Sonuçta takip etmesi gereken iz aynı.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Ben hiç şaşırmadım, jeep zaten bu konuda süper tırttır, siz yeni duyuyorsunuz sadece :)

Yorum bağlantısı
  • 2 hafta sonra...
Anil Berke Kavraal
(düzenlendi)

Sonuçlar çok ilginç ... Hiç beklemezdim böyle olacağını ...

!

ama genede esp hayat kurtarıyor ...

tarihinde Anil Berke Kavraal tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

evet ilginç ..geçenlerde konuşulmuştu bu test.adamlar ne güzel test yapıryolar zevkle izlemiştim

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal
(düzenlendi)

Anıl, çok geç kaldın be :) konuyu açıp mangala bile bağlamıştık en son :biggrin:

o zaman silelim abi ya :D ... kaçırmışım demekki kusura bakmayın şaşkınlıkla pek düşünmeden ekledim ..

tarihinde Anil Berke Kavraal tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

videonun sonuna doğru patlayan şey lastik mi ? lastikse nasıl patladı :) bizlere özgü güzel bi noktalama işareti kullanacaktım, son anda farkettim, forumdayız .... :) :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...