İçeriğe Yönlendir

Yaşasın Batmayan Mayo

Hakan İldeş

Recommended Posts

Hakan İldeş

evet arkadaşlar bugün itibariyle yüzme konusunda büyük aşama kaydettim batmayan mayo sayesinde su üstünde sırt üstü ve yüzüstü rahatlıkla durabiliyorum dünya varmış be şiddetle tavsiye olunur

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
Kilolu insan su üzerinde daha iyi durur, hatta istese de zor batar :)

Babam battı da ben zor kurtardım 2 hafta önce :D

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Babam battı da ben zor kurtardım 2 hafta önce :D

Baban, Ahmet Kiriş. Hangisi kilolu kavramında :D

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Batmamak için göbek bırakın biz öyle yapıyoruz, yoksa göbeğin altı safi sırf kas. :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Hakan İldeş

Link verecektim.Ersen bey hızlı davranmış.

Kesinlikle bende alacağım bundan,su üstünde duramıyorum.Sanırım öz kütlem fazla benim....

kesinlikle tavsiye ederim parasını kuruşu kuruşuna hak ediyo

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Çok tehlikeli, yüzme bilmeyeni, boyundan daha derin suda yüzmeye teşvik etmenin SUÇ sayılması lazım.....

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

bu konu sana göre değil galiba :bye:

İlk kez bir konudan kovuldum iyi mi? :D

Yorum bağlantısı
Hakan İldeş

Çok tehlikeli, yüzme bilmeyeni, boyundan daha derin suda yüzmeye teşvik etmenin SUÇ sayılması lazım.....

yanlış anlaşıldım galiba boyumu aşan yere ben de girmiyorum zaten sadece su üstünde sırtüstü ve yüzüstü düz bir şekilde durmamı sağlıyor dedim

Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

yanlış anlaşıldım galiba boyumu aşan yere ben de girmiyorum zaten sadece su üstünde sırtüstü ve yüzüstü düz bir şekilde durmamı sağlıyor dedim

hakan ildeş bey, üye isminiz "Hakan İldeş" olarak değiştirilecektir. Foruma bir sonraki girişinizde üyelik isminizi Hakan İldeş olarak yazın. Değişikliğin ardından foruma giriş yapamamanız halinde Kullanıcı adı kısmına "e-posta" adresinizi girerek de giriş yapabilirsiniz.

Lütfen mesajı okuduğunuzu teyit edin ki değişiklik yapılabilsin.

Yorum bağlantısı
İsmail Yanık

Keyif almak için iyi ama alışırsanız yüzmeyi öğrenemezsiniz.

Güle güle kullanın.

Yorum bağlantısı
Cem Işık

Ben bu teknolojiyi senelerdir kullanıyorum,batmayan göbek :)

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Şahin Topaloğlu

İyide bende kilo var, boyda var......E niye batıyorum yav :unsure2: .... Sabit durmaya çalışınca batıyorum.Havuzu dibinden yürüyerek merdivene ulaşmak oldukça zor oluyor....Kızım bile soruyor baba bunu nasıl beceriyorsun diye.... :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serkan Toker

Aynı şekilde dalıp ta yüzemeyenlerdenim...Suyun üstünde durma işini yapamıyorum ve hoop doğru dibe...:D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
İyide bende kilo var, boyda var......E niye batıyorum yav :unsure2: .... Sabit durmaya çalışınca batıyorum.Havuzu dibinden yürüyerek merdivene ulaşmak oldukça zor oluyor....Kızım bile soruyor baba bunu nasıl beceriyorsun diye.... :fiuw:
Aynı şekilde dalıp ta yüzemeyenlerdenim...Suyun üstünde durma işini yapamıyorum ve hoop doğru dibe...:D

Demekki bu hayatta yalnız değilmişim :hahahoho:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...