İçeriğe Yönlendir

Mersin'Den Led Çalışmaları...

Serhan Gürbüzol

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Başına bi iş geldimi onu söyle hemen :shok:

Sen adres vermezsen müşterisi çok :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süha Demirtaş

Cümleten emeğinize sağlık. Bari iftar sonrası benim için emin usta da bir künefe yiyin :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Sen adres vermezsen müşterisi çok :D

Adres varda siparişlerim de var, yarın arayacağım seni ;)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya
(düzenlendi)

Adres varda siparişlerim de var, yarın arayacağım seni ;)

Bekliyorum abi. :)

Ben gideyim buzlu ayranımı yapayım.İftara 35 dakika kaldı :)

tarihinde Mehmet Kaya tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Ali Eren kardeşimize vermiş olduğumuz bir '' led çalışmaları '' sözümüz vardı, şükür bugün benim site'ye Sadık'la beraber geldiler ve Ali'nin arabasına bagaj, arka ayak aydınlatması, plaka aydınlatması ve far'lardaki park lambalarını led ile değiştirdik. Sadık'ın arabasınada bagaj aydınlatması yaptık.( Daha doğrusu Sadık ustam söyledi ben bağladım işçi olarak ) Diğer rresimler arkadaşlarda birazdan gelirler inşallah. Arkadaşlarıma teşekkür ediyorum güzel bir gün geçirmeme sebep oldular, sağolsunlar.

Arpaçbahşiş'deki Doğa sitesi'ne benziyor orası?

Yorum bağlantısı
Celalettin Süğürtin

Bu seneki Ramazan'ı küstürmeden uğurlayabilirsem inşallah ben de bu led işine dalacağım. Çok güzel olmuş, ellerinize sağlık.

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Bu seneki Ramazan'ı küstürmeden uğurlayabilirsem inşallah ben de bu led işine dalacağım. Çok güzel olmuş, ellerinize sağlık.

Mezitli SOLİ civarı, müsait olursanız beklerim Celalettin bey, hayırlı ramazanlar diliyorum.

Yorum bağlantısı
  • 1 yıl sonra...
Misafir

Ellerinize sağlık üstadlar...yani şu ortam için bir mersin yapacağım varya   :bravo:

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ellerinize sağlık üstadlar...yani şu ortam için bir mersin yapacağım varya   :bravo:

Gel gel, sahilde nargile tüttürelim beraber.  :fiuw:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...