İçeriğe Yönlendir

Mersin'Den Led Çalışmaları...

Serhan Gürbüzol

Recommended Posts

Mehmet Kaya

Teşekkürler Mahmut abi, sizlere de hayırlı ramazanlar.

Ben gülmekten anlatabildim mi peki :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

http://www.hepsibura...24643#Gorseller Bu ürün ayak aydınlatma plakalıklar ve tavan aydınlatmadaki sarı ampüllerr yerine kullanılabilirmi..

Ön ayak aydınlatma yerlerinde rahatlıkla kullanılabilir dik vaziyette olacağı için, plaka aydınlatmada da kullanılabilir fakat yan bir şekilde takılacağı için ışık şiddeti yeterince olmayabilir diye düşünüyorum ama denemek lazım. Kolay gelsin.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Ellerinize sağlık güzel olmuş.

Ayak aydınlatmasında bunlar kullanılır. Tavanda sofit denilen, tüp şeklindeki ampullerden vardır. Plaka aydınlatması nasıldır bilemiyorum. Mondeodaki gibi ise onlar da sofit ampul.

Ayrıca bunların aydınlatması çok yeterli değil. SMD ledli olanları tavsiye ederim.

abi tavandaki aydınlatma lambasıda ayak aydınlatması gibi tüp şeklinde olanlardan değil . Pllaka aydınlatması nasıl bilmiyorum bende :)

Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Yav resimleri görünce orada olasım geldi valla.. :)

Şimdiden özledim sizleri abi..

Valla kardeş, kaptırsan sahura yetişirsin evelallah bekleriz yani memnuniyetle... :fiuw:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Eren

Ben gülmekten anlatabildim mi peki :D

Vallahi sen de zorlandın anlatırken Mehmet Hocam. İnsanın kendine gülebilmesi çok güzel bir şey. Allah yüzünden gülümsemeleri eksik etmesin. :)

:nazar: :nazar:

Teşekkürler Cüneyt.

Ellerinize sağlık güzel olmuş.

Eyvallah Ahmet abim, özledim seninle muhabbet etmeyi, görüşelim abi en kısa zamanda.

Yav resimleri görünce orada olasım geldi valla.. :)

Şimdiden özledim sizleri abi..

Eyvallah kardeş, her zaman bekleriz. Geldiğinde burada olamadığım için hala üzülüyorum. :(

Valla kardeş, kaptırsan sahura yetişirsin evelallah bekleriz yani memnuniyetle... :fiuw:

+1923

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Vallahi sen de zorlandın anlatırken Mehmet Hocam. İnsanın kendine gülebilmesi çok güzel bir şey. Allah yüzünden gülümsemeleri eksik etmesin. :)

Eyvallah. Cümlemize. Kardeş varya pazar gününden çarşamba gününe kadar olanlardan sonra bu olay beni çok güldürdü şükür stres attırdı. Gülmemek eldemi :D Senin başına gelse sende gülmekten kırılırsın :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Mehmet Hocam, yangın tüpü deyince aklına bir şey geliyor mu? :D :D :D

Ali, açsana hele şu mevzuyu, sahura kadar gidelim :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Dün garajda bir pejo 508 in göğüsünü silip duruyorlardı..

Geriden baktım, koku bunun aynısıydı.. maun kaplamayı asit dökmüş gibi eritmişti...

ArcNkl.jpg

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Face yazmışım oradan okusana :D

Anahtar olayına hiç girmeyelim.

Pazar günü yaylada başıma gelenleri o bile bilmiyor. Emmide onları biliyor :)

Yorum bağlantısı
Ali Eren
(düzenlendi)

usta çırak el ele verdik, Serhan'ın püfür püfür esen evinin altında güzel bir çalışma çıkarttık. Ellerine sağlık Serhan Ustam, akşam baktım da bagaj aydınlatması çok güzel olmuş. :good1:

yok Adnan, fotoğrafta gördüğün şey Cevşen :)

Demek tehlike ha? Çok üzüyorsunuz beni. :( :( :D

Şaka bir yana da Sadık abi bugünkü esprilerle çok güldürdün beni.

Servet abi, arkadaşın yangın tüpünün pimi kırılmış, kolileri yangın tüpünün üstüne koymuş da. Bagaj rezil durumda tabi...

Aşağıdaki kısım malum şahsın facesinden alıntı. :D :D :D

Neymiş Bagajda yangın tüpü varken kolileri düzgün koyacakmışız. Şayet koliyi yangın tüpününün üzerine koyarsan pim kırılır yangın tüpü boşalırmış :)

Dün garajda bir pejo 508 in göğüsünü silip duruyorlardı..

Geriden baktım, koku bunun aynısıydı.. maun kaplamayı asit dökmüş gibi eritmişti...

Yok emmi bendeki bendeki leke falan yapmadı. Bi de biteli çok oldu zaten. Ara sıra içine parfüm sıkıp kullanıyorum.

tarihinde Ali Eren tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Servet abi, arkadaşın yangın tüpünün pimi kırılmış, kolileri yangın tüpünün üstüne koymuş da. Bagaj rezil durumda tabi...

Aşağıdaki kısım malum şahsın facesinden alıntı. :D :D :D

Neymiş Bagajda yangın tüpü varken kolileri düzgün koyacakmışız. Şayet koliyi yangın tüpününün üzerine koyarsan pim kırılır yangın tüpü boşalırmış :)

Beğenmedinmi :D İdare et Türkçe öğretmeni değiliz :D

Şükür bagajda havuz olarak naylon kullanmanın avantajını gördüm. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

usta çırak el ele verdik, Serhan'ın püfür püfür esen evinin altında güzel bir çalışma çıkarttık. Ellerine sağlık Serhan Ustam, akşam baktım da bagaj aydınlatması çok güzel olmuş. :good1:

Estağfurullah Sadık'cım, seninde ellerine sağlık. Güle güle güzel günlerde kullanın. :nazar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

Tehlike nerken sayın modum? :angry::)

Hocam akarsa oradaki plastiğin yapısını bozuyor.

Evet akarsa tehlikeli olabiliyor hatta buharı zamanla direksiyon ve torpidoda boya soyulmalarına da sebep oluyor :good1:

• Beğen 3
Yorum bağlantısı
Mustafa Ülgen

Ellerinize sağlık , ledler araçlara çok yakışmış güle güle kullanın. :nazar:

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol
(düzenlendi)

Bizim arabalarda orijinal de var Erdem bey..

tarihinde Serhan Gürbüzol tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ali Eren
(düzenlendi)

Evet akarsatehlikeli olabiliyor hatta buharı zamanla direksiyon ve torpidoda boya soyulmalarına da sebep oluyor :good1:

Pardon Adnan abi şimdi anladım ben olayı. Mehmet Hoca Fenerbahçe'den bahsedince ben senin demek istediğini anlamamışım. Şimdi anladım abi, ne zamandır boş o zaten şimdiye kadar leke yapmadı ama dediğin gibi yapması muhtemel en ykısa zamanda çıkartırım ben onu yerinden.

bagajda ki tüpü tutan bant arabanın orjinalinde mi oluyor yoksa sonradan mı takılıyor ? bende yokta merak ettim

Orjinalinde var orası biz de.

Ellerinize sağlık , ledler araçlara çok yakışmış güle güle kullanın. :nazar:

Teşekkürler.

Beğenmedinmi :D İdare et Türkçe öğretmeni değiliz :D

Şükür bagajda havuz olarak naylon kullanmanın avantajını gördüm. :)

Bagajdaki naylon işine çözüm buldum daha doğrusu yeni fırsat buldum bagajla ilgilenmeye. Sadık abinin bagajdakinden yaptıracağım oraya.

tarihinde Ali Eren tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Serhan Gürbüzol

Şu delikanlı3 kişi, benim hunday'a da dalsa ne güzel olur. Epey iş var. :)

:nazar: :nazar:

Buyur gel hocam, benim site'de havuz da mevcut, deniz'ede sıfır terleyince Ürgüp'deki gibi atlarız suya Led işimizide yaparız. Yeter ki gönüller bir olsun. :good1:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Face yazmışım oradan okusana :D

Anahtar olayına hiç girmeyelim.

Pazar günü yaylada başıma gelenleri o bile bilmiyor. Emmide onları biliyor :)

Banane faceden, buraya malzeme lazım :D

Anahtar ? içerde unuttum deme, sandalyeden düşerim :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

Banane faceden, buraya malzeme lazım :D

Anahtar ? içerde unuttum deme, sandalyeden düşerim :D

Yok yok ona benzer bir durumu abilerimiz yapıyor :D

Anahtar iskenderunda kayboldu. iki gün aradım bulamadım. Neyseki ben nereye gidersem gideyim herzaman eşime söylerim yedek anahtar çantanda olacak. Şükür çantasındaydı :)

Neyse ben anahtardan ümidimi kestim maraşa arabanın yedek anahtarıyla geldik. Orada tüm bavullar döküldü. Çamaşırlar arandı bulunamadı. Evde eşim çamaşırları yıkamak için hepsini bir yere topladı. Oradan renk renk ayırdı sonra geri topladı sonra tekrar döktü ve tekrar toplarken anahtar çamaşırların döküldüğü yerde bulundu. Olan bu abi.

Pazar günü aracın radyatör üst hortumunu yaylada delindi. Onunla uğraşırken bir sensör kırıldı bu parçaları beklerken anahtar kayboldu :) Sonra yola çıktık iskenderunda bavulları bagaja koydum kolinin bir tanesi (Sen anladın ne kolisi Ahmet Kiriş'in merak ettiği) bavulların üzerine koydum bu arada yangın tüpünün üzerine denk gelmiş. İşin garip tarafı bavulu yerleştirirken pim nasıl olmuşsa çıkmış bende koliyi üzerine koyunca sonuç bu :)

Yetermi abi :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...