İçeriğe Yönlendir

2005 Model Astra 2,0 T Gtc

Murat Ersel Çevik

Recommended Posts

Güvenç Terzierol

Abi mantıksız bir şey mi söylüyorum? Aynı fiyata dizel ve sıfır Aveo alır, dünyanın en güvenli çocuk otomobiline bindirmiş olur ailesini. Dizel dizel ekonomik ekonomik biner, durumu halledince de rahat elden çıkarır.

Özellikle yandan çarpışmalara dikkat.

Bu fabrika cıkışlı bir aveo mu yoksa sonradan güüçlendirilmiş aveo mu :)) gerçekten yandan çarpmalar çok başarılı..

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

En baz donanım 1.2 versiyon. En baz donanımda bile tüm ama tüm güvenlik özellikleri standart. Fiesta gibi güvenlik testine 7 airbaglisini sokup Titanium'u bile 2 airbagle satmıyorlar :p

vesile ile, Ncap gibi kurgu bir çarpma testindeki yıldızlar ile, gerçek yaşamdaki , kurgusu belirsiz çarpma arasında fark oluyor.

Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Vesile dedik, astraya baktık demedik :friends: zaten Ncap in suyu kaynadı, değişmesi yakındır bence

Yorum bağlantısı
Servet Aydın

Vesile dedik, astraya baktık demedik :friends: zaten Ncap in suyu kaynadı, değişmesi yakındır bence

ADAC verelim.

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Abi iki çarpışmaya bak bir, Astra'nın tavan dağılıyor Aveo'nun tavan sapasağlam kalıyor yandan çarpışmalarda :) Bilim bu, daha güvenli otomobiller yapmak için var...

tavan testi demişken :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Güvenç Terzierol

buda eylemsizlik kuralından geliyor zaten..

aynı mesafede 1000 kglik aracı durdurmak için gerekli olan ''-'' ivmeyle 1500 - 2000kg'lik aracı durdurmak için uygulanacak ''-'' yönlü ivme aynı değildir.

çarpmaylada araçların kilosu birbirlerine geçme konusunda (kuvveti emme durumu absorbe de denebilir)hafif olan araç büyük dezavantajda...

Yorum bağlantısı
Anil Berke Kavraal

Abi 2.0 TDI'ın ortalamaya baktım 13 litre... Seninkini aratmıyor dizel olsa da :D

Nereye hafif Aveo 1300 kilo. SUV, Pickup gibi araçlar nedense zor yıldız alıyor. Ford Ranger 5 yıldız alan ilk pickup mesela Navara falan hepsi çok kötü.

Ben daha az yakiyorum :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...