İçeriğe Yönlendir

Fiesta Cosworth:P

Ilker Ucar

Recommended Posts

Ilker Ucar

Maaşallah böyle daha güzel olmuş. :good1: Şeritleri Bulgar da ruhsata işletmek filan şartı var mı? Yoksa araç üzerinde kafanıza göre renk oynaması yapılıyor mu?

Bulgaristan değil Kosova burası. Çok önemsemiyorlar ancak normalde sistem bizdeki gibi, ruhsata işli olması lazım.

Şeritleri sökünce araba çıplak gibi olmuş sanki.Bence de şeritli daha güzeldi. :)

Genel yorum aynen bu yönde; Çıplak gibi  :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • 2 ay sonra...
Ilker Ucar

şeritler geri geldi.... :good1: saç jantlar da bonusu...

f%C4%B1esta.jpg

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Güzel, jantları hazır sökmüşken bana yolluyorsun yada gelirken 1 takım daha getiriyorsun, yoksa ülkeye giriş yassahh kardeşim :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ilker Ucar

Güzel, jantları hazır sökmüşken bana yolluyorsun yada gelirken 1 takım daha getiriyorsun, yoksa ülkeye giriş yassahh kardeşim :)

jantlarda yüzeysel çizikler oluştu o yüzden getiremem, utanırım, ayıp olur  :D

bu arada; şerit genişliğini 25 cm yaptım, eskiden 20 cm idi...

Yorum bağlantısı
  • 3 ay sonra...
Ali Erhan Güven

arkadaşların ledlerini kıskandım bende yaptım :)

DSC_0162.jpg

Hocam konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bu resimde dikkatimi çeken birşey oldu. O Farların altındaki ince beyaz parlaklık angel gibi birşeymi yoksa parkların yansımasımı oluyor merak ettim doğrusu.

Birde taktığınız park ledlerini hangi marka veya nerrden aldığınızı öğrenebilirmiyim?

Yorum bağlantısı
Ilker Ucar

Hocam konuyu hortlatmak gibi olmasın ama bu resimde dikkatimi çeken birşey oldu. O Farların altındaki ince beyaz parlaklık angel gibi birşeymi yoksa parkların yansımasımı oluyor merak ettim doğrusu.

Birde taktığınız park ledlerini hangi marka veya nerrden aldığınızı öğrenebilirmiyim?

Farların altındaki şerit led, ancak ledler yukarı yani camlara doğru bakıyor. Bu sebepten angel gibi duruyor.

Parklardaki ledler Photon marka, yanılmıyorsam 24 ledli olması gerekiyor herhangi bir aksesuarcıdan alabilirsiniz. 

Yorum bağlantısı
Ali Erhan Güven

Farların altındaki şerit led, ancak ledler yukarı yani camlara doğru bakıyor. Bu sebepten angel gibi duruyor.

Parklardaki ledler Photon marka, yanılmıyorsam 24 ledli olması gerekiyor herhangi bir aksesuarcıdan alabilirsiniz.

Ilker hocam şerit led camın dışında yani doğrumu anladım?

Bu arada teşekkür ederim bilgilendirme için.

Yorum bağlantısı
Ilker Ucar

Şeritler 25 cm fosforlu olarak değiştirildi....

DSC_0224.jpg

Ilker hocam şerit led camın dışında yani doğrumu anladım?

Bu arada teşekkür ederim bilgilendirme için.

DSC_0158.jpg

farın alttan görünüşü bu şekilde

Yorum bağlantısı
Ali Erhan Güven

Şeritler 25 cm fosforlu olarak değiştirildi....

Gönderilen Resim

Gönderilen Resim

farın alttan görünüşü bu şekilde

Yani camın alt kısmında dışında duruyor. Aşağıdan camın kenarına vuruyor. Yanlış anlamadım umarım. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Ilker Ucar

Yani camın alt kısmında dışında duruyor. Aşağıdan camın kenarına vuruyor. Yanlış anlamadım umarım. Teşekkürler.

Aynen öyle arkadaşım. Camın altıda ledler yukarı bakar konumda. Sıcak silikonla yapıştırmıştım. Sıkılınca söktüm. Aynı işlemi stoplara da yapabilirsin güzel duruyor...

Yorum bağlantısı
Ali Erhan Güven

Aynen öyle arkadaşım. Camın altıda ledler yukarı bakar konumda. Sıcak silikonla yapıştırmıştım. Sıkılınca söktüm. Aynı işlemi stoplara da yapabilirsin güzel duruyor...

Çok teşekkür ederim ilker hocam bilgilendirme için. En kısa zamanda bende uygulayacağım çok hoşuma gitti. İyi akşamlar.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ilker Ucar

Çok teşekkür ederim ilker hocam bilgilendirme için. En kısa zamanda bende uygulayacağım çok hoşuma gitti. İyi akşamlar.

Estağfurullah arkadaşım, yardımcı olabildiysem ne mutlu. Kolay gelsin.

Aydınlatmaya meraklı isen Hüseyin Sönmez arkadaşımızın arabasını incelemende yarar var...Linki aşağıya ekliyorum...

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/235531-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-arabam%C4%B1z/

Yorum bağlantısı
Ali Erhan Güven

Estağfurullah arkadaşım, yardımcı olabildiysem ne mutlu. Kolay gelsin.

Aydınlatmaya meraklı isen Hüseyin Sönmez arkadaşımızın arabasını incelemende yarar var...Linki aşağıya ekliyorum...

http://www.otoclubturkiye.com/forum/topic/235531-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1-arabam%C4%B1z/

Konuyu baştan sona okudum. Ayna sinyaller haricinde pek cezbeden birşey olmadı açıkçası. Teşekkür ederim ilginiz için iyi akşamlar.

Yorum bağlantısı
Ilker Ucar

Konuyu baştan sona okudum. Ayna sinyaller haricinde pek cezbeden birşey olmadı açıkçası. Teşekkür ederim ilginiz için iyi akşamlar.

ben teşekkür ederim, hayırlı akşamlar..

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...