İçeriğe Yönlendir

Ford Un En Sevmediğim Yeri

Uğur Gül

Recommended Posts

Uğur Gül

2006 focus ghia tdci araç.sıkıntım park ederken ortaya çıkıyor.Dışardaki aynalar uzak içerdeki ayna yakın gösteriyorr park ederken acemi hissediyorum kendimi.

Önceki araç fiat doblo bir park ederdim arka tampon 1 cm den az kalırdı :D

Binanın önüne 4 araç zor sığıyor park ederken aşağı inip bakıyorum mecburen :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Uğur Gül
:D sensör lede 1-2 alıştırma yapmak lazım hangi bipde tıklatıcaz öğrenmek lazım
Yorum bağlantısı
Uğur Gül

Doğuştan fordcuları bilmemde sonradan ford alanlar %90 yaşamıştır bu sorunu park sensör olmayanlar

Biraz önce bip sesleri arasında duvara çarptım bazaen bip te işe yaramıyor.

Geçmiş olsun :)

Yorum bağlantısı
Uğur Gül

Takk sesini duymak da çok kötü bir şey hemen aracı ileri al aşağı inip hiç bişey olmamış gibi devam et içinden yar biri gördüyse rezil olduk :D

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hislerinizi kullanın, benim gibi, 10 cm. kadar 6 his, her hava şartında full etkili :D

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Sensör olmazsa daha iyi hele öndede varsa ve yer dar ise vay halimize.

Önden arkadan sağdan soldan her yerden bip.

Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Bu sorunu hepimiz yaşıyoruz.

Yan aynalardaki ölü nokta ayıracı sebebi ile dış kısımları bombeli gördüğümüz için çok yakına girmiş gibi oluyoruz ve park etmek sıkıntı hale geliyor.

Bende kamera var düz arkaya yanaşmak kolayda yanları ayarlamak zor oluyor.

Yorum bağlantısı
Uğur Gül

Evet yanlardada sorun oluyo kaldırıma sıfır giriyim diyosun aşağı inince 10 cm dışarda araç :D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

Bibip yetmiyorsa bendeki gibi çelik tampon olsun :) Bir keresinde benzinliğin araç yıkama bölümünün çatısını yıkıyordum :rofl: Tüm benzinlik kaçışmıştı :hahahoho:

• Beğen 4
Yorum bağlantısı
Cüneyt Işıkkent

Biraz önce bip sesleri arasında duvara çarptım bazaen bip te işe yaramıyor.

:D :D

Yorum bağlantısı
Ali Eren

Park sensörü taktırdım ben de geçenlerde. Ancak bip sesleri ve mesafe bilgisinin sağlıklı olması için gayet yavaş bir şekilde yaklaşmak lazım.

Yorum bağlantısı
Metin Çilo

Arkadaşlar mesafe göstergeli sensörler var hangi gözde ne kadar mesafe var gösteriyor . park ederken geriye bile dönmüyorsunuz tecrübe ile sabit.

Yorum bağlantısı
Hüseyin Matur

bip bip bip bibip bibibipp bibippppppppppppppppppppp ahhh gitti tampon :p

Yanlış olmuş.

bip bip bip bibip bibibipp bibiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiip ahhh gitti tampon, olacak :)

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

Geçen hafta sonu Eniştemin Florasan'ı kullandım, dar bir alana girmem ve sıfır yanaşmam gerekiyordu, Focus'tan ebatları büyük olmasına rağmen o kadar net ve kolay yanaştım ki, duvar ile aramda sadece 5cm.vardı...

9. ayda Focus ile 3.yılımı dolduracağım hala geri geri yanaşamıyorum, hala acemi gibi davranıyorum, biryere yanaşmak ızdırap geliyor :)

Yorum bağlantısı
Serkan Toker

55k km. Citroen C15 kapalı kasa kamyonet ardından 25k civarı reno express kullanınca aynalar 37 ekran televizyon gibi geliyor..Park problemi falan tanımam sensör falan da taktırmam..:p:D

Yorum bağlantısı
İ.Göksel Yaman

55k km. Citroen C15 kapalı kasa kamyonet ardından 25k civarı reno express kullanınca aynalar 37 ekran televizyon gibi geliyor..Park problemi falan tanımam sensör falan da taktırmam.. :p:D

Yemin Et...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...