İçeriğe Yönlendir

Ukrayna'Dan Selamlar

Onur Yeşil

Recommended Posts

Hüseyin Sönmez

2007 de kalmıştım 10gün iyi ki mısır çarşısından vakumlu peynir salam sucuk götürmüşüz,yoksa açlıktan kırılacakmışız.Normal su içen çok az herkes mineralli su içiyor eksi yanları bu diğer taraflarını anlatmak yetmez gerçekten.1 Ağustostan sonra pasaportu olan her Türk vatandaşı vizesiz gidebiliyor bu arada.

Hocam ekmek su yeter 10 gün et yemezsek ne olur ki?

:)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mert Can Üzger

İş gezisi için gitmek lazım . Samsundan direk geçerim gemi ile yada yüzerek :D

Beni de götürür müsün? :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Murat Ersel Çevik

Hööyytt otur oturduğun yerde. :bambam::bambam2::jedi:

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

3. dünya ülkesi işte :)

o zaman 3. dünya ülkesi olmak kötü birşey değil. :unsure2:

Yorum bağlantısı
Ali Gürsoy

Ayıpsın kardeşim , tabiki :D

Hööyytt otur oturduğun yerde. :bambam::bambam2::jedi:

Şafağımı kalmış abi , adamın :)

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Gitmeye gidelim de hatunlara ne diyeceğiz, hangi kadın yer bu ukrayna iş gezisini, ne iş olabilirki ukrayna ile.

Yorum bağlantısı
Adnan Çakır

o yurt içinde idi yurt dışında +1 ,

emmi min neyi eksik ,

Cümle yanlış olmuş Emmi'nin neyi fazla olacaktı ;):D

Yorum bağlantısı
Onur Yeşil
(düzenlendi)

Ukranyaya gidecek arkadaşlar önce yanlarında bir tanker su götürsün sonrada erzak deposu yapıp öğle gitsin yoksa aç v susuz kalırsınız. 3. dünya ülkesi ama trafik 10 numara yayalar birkere öğle karşıdan karşıya istediği yerden geçemiyorlar, araçla sehir halindeyken hiç unmadığığınız bir anda trafik polisi sizi dururup ceza yazabiliyor. Ama şu varki artıları eskileri kökünden kazıyor :)

Abartmayalım,orda Türk lokantası da var, McDonald's da var.Biraz seçici olduktan sonra gayet normal karın doyurabilirsiniz.O derce ki;geçen Cuma iftarı dışarda yaptım.Menü: (bildiğimiz) su,mercimek çorbası,ramazan pidesi,çoban kavurma ve baklava... E daha nolsun? :biggrin: Ayrıca trafikte de bi çok kavgaya şahit oldum.Konu,yol verme davası... Bir çok magada da var.Bildiğimiz Ruslar.Ayıkken buz gibiler,kafaları güzelken 40 yıllık tanışık gibi. :nea:

ben olsam etrafı da tanıtıcı birkaç resim koyardım buraya , ama iftardan sonraya ...

Öhömm... Niyeti bozmayalım. :tongue:

Resimler yetmez, esas resimlenmesi gerekenler yok, olmuyor böyle :D

Konu amacını aşıyor. :biggrin: Ya da bakış açısına göre esas amaca da kayıyor olabilir :unsure2::D

tarihinde Onur Yeşil tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Onur Yeşil

Porfif yokmu oralada bozuk. Yurt dışı servisimiz vardır :)

Büssürü cins şey gördüm ama forklift görmedim. :biggrin:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı

Porfif yokmu oralada bozuk. Yurt dışı servisimiz vardır :)

Servet abi ben oradan forklift alayım bozayım senide servise çağırayım en mantıklısı bu olsa gerek ! :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...