İçeriğe Yönlendir

İkinci Elde Tutulan Araçlar ?

Süleyman Can Şahin

Recommended Posts

Sedat Oral
(düzenlendi)

D sınıfı avensisle accord modellerimi

evet avensis accord vectra vs..

değer artışı son 2 yılda her arabada oldu. focusa özel bir durum değil

tarihinde Ahmet Kıyak tarafından düzenlendi
İ>I lütfen Türkçe karakterleri kullanın!
Yorum bağlantısı
Anıl Akpınar

D sınıfı araçların ikinci elde çok zor satıldığını düşünüyorum, bir önceki aracım Insignia idi, 8 ay satmak için çaba sarfettim, Focustan takas teklifi gelince hiç düşünmeden kabul ettim.

Ancak her aracın illaki bir müşterisi olduğu taraftarıyım, 2008 model Subaru Impreza yı internete ilan verdiğim 3. günü satabilmiştim, Subaruyu aldığımda ise çevremdekiler son sahibi olursun satma şansın yok demişlerdi.

Yorum bağlantısı
Mehmet Atak

Daha önce; Bora,golf 5 ,astra G ve vectra A araçlarımı hiç zorlanmadan çok kolay satmıştım.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

2001 model vw golf 1.6 comfortline 160binde araç temiz ne kadar eder.

Yorum bağlantısı
Mehmet Atak

2001 model vw golf 1.6 comfortline 160binde araç temiz ne kadar eder.

20-21 bin etmesi lazım.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

20-21 bin etmesi lazım.

çok değilmi abi 21bin 2001 model araba

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Nette 19-26 nin arasında fiyatları var.

Doğru abi ama net fiyatları güvenilir değil benim aracın aynısına 43bin yazan bile var :)

Yorum bağlantısı
Mehmet Atak

Akrabam 2001 golf comfortline Digital klimalı olan,full tesisatlı,lpg li 22.000 liraya aldı.

2001 modellerin ikinci yarısında çıkanlarda digital klima,kararan ayna,yağmur sensörü,krom çerçeveler vs var.

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Akrabam 2001 golf comfortline Digital klimalı olan,full tesisatlı,lpg li 22.000 liraya aldı.

2001 modellerin ikinci yarısında çıkanlarda digital klima,kararan ayna,yağmur sensörü,krom çerçeveler vs var.

benim alacağım arabada sizin söylediğinizin aynısı brc tüpte var üstünde km biraz fazla 160bin

Yorum bağlantısı
Mehmet Atak

benim alacağım arabada sizin söylediğinizin aynısı brc tüpte var üstünde km biraz fazla 160bin

Fiyat ne istiyor,arabanın durumu nedir?

Boya,değişen,yürüyeni vs. masrafı var mı?

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Bütçen ne kadar.?

18bin

Fiyat ne istiyor,arabanın durumu nedir?

Boya,değişen,yürüyeni vs. masrafı var mı?

Fiyat konuşmadık daha ama arabayı 2003ten beri biliyoruz temiz araba

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Şimdi 2 çeşit comfortline var biri dijital klimalı vs olan biri analog klimalı olan vs. Dijital klimalı olanlar 2001 2002 temizleri Ankara piyasasına göre söylüyorum 22'den başlar belki 21'e denk gelir. Ordu'da nasıldır bilmem bizde de var satılık 2002 model 24bin diyoruz.

Bu dijital klimalı 2001 model kararan dikiz aynası filan var.. Ben bir kaç galerici tanıdık var onlara sordum 17-18 eder dediler.. araba 34 plaka

Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin
(düzenlendi)

Tamam işte dediğim benim de bu araçlar. Demek ki piyasa çok farklı mesela örnek olarak şunu yollayım ben size.

http://www.sahibinde...92720717/detay/

Kardeş ne olursa olsun o paralar çok fazla bak ben 2010model arabayı bide dizel 37bine satamıyorum :) Ki bu golflerin sıfırını 36bine veriyorlar

tarihinde Süleyman Can Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin

Ya illaki her aracın bir bedeli vardır, şehir faktörüde çok önemlidir. Bu arkadaşımın aracı 24.500 diyor 23.500ü de gördü vermiyor bilmiyorum bakalım ne yapacak.

Ben teklifimi yapacağım anlaşabilirsek alacam aracı 18bin düşünüyorum.. Hayırlısı artık

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...