İçeriğe Yönlendir

Yeni Kia Cerato (Çakma Focus 3)

Guest Mert Boran

Recommended Posts

Guest Mert Boran
(düzenlendi)

Arka tasarımı sanki focus 3 gibi.

576040_10151075816308308_128992818_n.jpg

001.jpg

Kaynak : Otomobil Dünyam

tarihinde Mert Boran tarafından düzenlendi
  • Beğen 2
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

evet arkadan focus..ön taraf çok şık duruyo ama .bu iki fotoğrafta jantlar neden farklı ?

2. foto daki jantlar çok yakışmış

geçenlerde ceed gördüm park halinde şöyle bir baktım içine dışına çok güzel bence ,konsolu falan çok hoşuma gitti

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

evet arkadan focus..ön taraf çok şık duruyo ama .bu iki fotoğrafta jantlar neden farklı ?

2. foto daki jantlar çok yakışmış

geçenlerde ceed gördüm park halinde şöyle bir baktım içine dışına çok güzel bence ,konsolu falan çok hoşuma gitti

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-kia-yeni-kasa-cee-d-1-6-crdi-128-ps-concept-plus-cam-tavan-17-jant-94700468/detay

Yorum bağlantısı
İsmail Avcı

Focus 3 alacağıma bunu alırım,eminim daha sessiz ve konforludur.

:s naptın hocam yaa :yildizlar:

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Süleyman Can Şahin
(düzenlendi)

Bir tanıdığımda 2005 modeli vardı sport bişeydi ama doğan slx bile ondan kat kat iyiydi :) fordu focusu pek sevmem ama hakkınıda yemeyelim bu araçtan çok çok iyidir :)

tarihinde Süleyman Can Şahin tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Focus 3 alacağıma bunu alırım,eminim daha sessiz ve konforludur.

Hiç focus 3 kullandınız veya bindiniz mi ? Ses yalıtımı konusunda oldukça başarılı. :)

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

focus 3 gibi rezalet ötesi bir tasarıma bineceğime buna binerim daha iyi. Bu daha tok duruyor.

• Beğen 2
Yorum bağlantısı
Guest Mert Boran

Valla Mert focustan kat kat guzel tasarımı var bence :)

Bencede abi Focus 3 bir oka benzemiyor. :)

Ama kia'ya karşı bir önyargı var türkiye'de o yüzden 2. eli zor. :)

Yorum bağlantısı
Cüneyt Işıkkent

ön tarafta focus ki zaten gündüz led'li farlar yapısı aynı

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım

amerikalilarda ne cok seviyo dogu otomabillerini. Yakıttanmi acaba

Oradakiler bildiğimiz doğu otomobilleri değil tabiki :)

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

amerikalilarda ne cok seviyo dogu otomabillerini. Yakıttanmi acaba

Doğu onların batısında kalıyor.

Yorum bağlantısı
Şehit Mustafa Yaman

sen ona mi takildin mustafa

dogu otomobilleri turkiye icin bir kavram bu yorumu usa yapiyor olsaydim bati derdim

:p şunu koymayı unutmuşum. :)

Yorum bağlantısı

Ya iyi hoşta arkadaşlar ben naylona 50-55 milyar para verilir mi diyorum. Kia'mı asla yemişim tasarımını teknolojisini 50 li rakamlar telaffuz ediliyorsa almanı tercih ederim. Ford ya da vw olur alacağım araç gerisi hikaye hiç bir kore japon menşeili araçlara güvenmiyorum. Bu kadar para da asla vermem. Kıyasa gelirsek sessiz olabilirler ama ne performans ne sürüş dinamiği yok. Ruh olmayan araçla ne işim olur. Sonuçta güvenerek binmeli insan. Bilmiyorum bu markalara antipatim var.

Yorum bağlantısı
Mehmet Kaya

250 km yol yapana kadar ben de F3 hakkında olumsuz düşünüyordum. Ama sonrasında fikirlerim değişti.

Hiç de mındara bağlanacak bir araba değil. Hele ki kia karşısında elenecek bir araba hiç değil.

Fiyatı çok çok abartılı orası ayrı.

Ahmet F3 bagaj küçük ve aracın içi dar geldi. Özellikle ön taraf. Belki biz MK3 alışıtığımızdanmıdır bilmiyorum. Yoksa iç tasarım çok güzel.

Şu bir gerçek F3 fiyatına neredeyse C-Max alınır.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Kia mı Ford mu dersem, fanatik Fordçu lakabıma rağmen, bende artık Kia demek üzreyim, f3 bana göre hayal kırıklığı, onu alacağıma S60 volvo alırım mesela (fiyatı karıştırmayın) Ford' un daha öncede dediğim gibi adam gibi 2 modeli kaldı, C-max ve Mondeo (buda eskididi, full mondi alacağıma Optima düşüne bilirdim, tabi faklı motor seçenekleri gelince), gerisi tırt, ben bile üzgünüm artık, adam gibi iş çıkarmazlarsa Ford sevdasından vazgeçeceğim bu gidişle :angry:

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
Akan Belen

Şu an araç alacak olsam f3 inceleme listeme bile giremiyor şu durumda.Ama kia listeme girer.Muhtemelen kısa süre içinde ford bu tasarımdan vazgeçecektir.

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu
(düzenlendi)

Optima fena gerçekten, değişik versiyonları bir gelsin hele, Fordöver likten Kiaövere transferler olacağı kesin gibi :D

Edremit bayisine gidip ultra bir inceleme farz oldu artık :)

tarihinde Ali Cihangiroğlu tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sercan Eskin

Japon araçlarının çok sağlam olduğunu düşünüyorum.. (Kullandığımız için birinci kişiden tecrübeliyiz)

Ama bana kalırsa Ford'un eline su dökemez.. Yada benim Ford sevdamdan bana öyle geliyor..

F3 herkesin ortak görüşü olarak kimseyi tatmin etmemiş belli.. Ford kullanıcılarının yavaş yavaş diğer markalara kaymasını Ford elbet görüp buna bir önlem alacaktır gibime geliyor.. Yada ben çok iyimser bakıyorum olaya...

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Hele şu yeni mondi çıksın, durum kesinleşecek, tamam iyi arab vs. ama baymaya başladı, tek düze olduğu an vw gibi olur, o zaman bana bye bye.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...