İçeriğe Yönlendir

Sony Xperia Go

Tamer Topaç

Recommended Posts

Guest Hakan Tarım

defy mini kullanıyorum bunların aynısını karşılıyor. Ki daha dün şakır şukur yağmurda bile bile yıkanmasını seyrettim.

Yorum bağlantısı
Ali Cihangiroğlu

Bunlar tırt azizim, kalite anlayışınız acaip sizin, kalite dedinmi pencere camından olacak-düştümü arkası önü kırılacak-kasası çizilecek ağlayacaksınız bu tarz alet alınca züper kalite oluyor, sanırım malum markayı tanıdınız :D

defy mini kullanıyorum bunların aynısını karşılıyor. Ki daha dün şakır şukur yağmurda bile bile yıkanmasını seyrettim.

Normal defy yada defy+ modelleri ne oldu, ben ondan istiyorum :)

Sağlammış. Ne dersiniz, henüz Türkiye' ye gelmedi.

Aaaaa ayfon mu bu ne :D

Yorum bağlantısı
Guest Hakan Tarım
(düzenlendi)

Normal defy bir ara hepsiorada da vardı ama, şimdi ne olduysa yok oldu.

Anlık değişimler abi :) Defy+ bulsaydım ondan alacaktım olmayınca bir de küçük olunca defy mini aldım ben. 3 kez gazoz 1 kez kola döküldü. 1 kez paldır küldür düştü. Bilmedğim görmediğim zamanlarda benim kız da oynaşmıştır kesin :p Dün bilerek sağnak yağmurun altına tuttum :p Çizik çüzük kaçık kuçuk yok şükür :)

ELmamız çürük değil ya ondandır herhalde bunların hepsi :D

tarihinde Hakan Tarım tarafından düzenlendi
  • Beğen 1
Yorum bağlantısı
  • 5 ay sonra...
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

Hort...

Hızlıal'da kampanyaya girmiş 689 Lira... Çok sağlam olduğunu söylüyorlar, gerçekten sinir etmeyecek kadar yavaş olmayan bir telefon mu acaba?

http://www.hizlial.c...-xperia-go-8-gb

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar

Hemen hemen 2 yıldır xperia mini pro kullanıyorum ve farklı uygulamalarda biraz yavaş çalışması dışında memnunum diyebilirim, özensiz ve hor kullanan bir telefon kullanıcısı olduğum söylenebilir, çok düştü darbe aldı ama ekranında ki çatlak dışında halen banamısın demedi... :) özellikle mail excel pdf dosyalarında biraz ekranı genişletmek için bu xperia go ilgimi çekti de bilemedim ekran genişliği için cihazı büyütmeye değer mi...

jg0p0.jpg

jg0u9.jpg

Yorum bağlantısı
Mustafa Özcan

Çocuklar için gayet başarılı bir telefon diye düşünüyorum... :D :D :D İstediğin yer at....

Yorum bağlantısı
Abdussamed Acar
(düzenlendi)

Çocuklar için gayet başarılı bir telefon diye düşünüyorum... :D :D :D İstediğin yer at....

Videoya bakılırsa cidden öyle :) hatta abartmışlar bile...

tarihinde Abdussamed Acar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...