İçeriğe Yönlendir

Fiat Pratico Kullanan Var Mı ?Yorumlarını Bekliyorum

Umeyr Sadık Turan

Recommended Posts

Umeyr Sadık Turan

Hayırlı akşamlar herkese fiat pratico kullanan var mı yada araç hakkında bilgisi olan, bilgisi derken internetteki teknik donanım özelliği değil yani aracın dayanıklılığı ve masrafları dahada kısası alınsa ekonomik olur mu ? Arkadaşlar bildiğiniz üzere ekmek işiyle uğraşıyoruz ve bu işte en sağlam araç isuzu kamyonetler nkr low yada eski modelleri şirketin bütün arabaları isuzu fakat yakıttan dolayı artık daha ekonomik araçlara bakmak gerekiyor isuzular şehir içi 11 lt civarı yakıt tüketimine sahip eğer pratico alırsak kârlı olur muyuz aracın dayanıklılığı nasıldır yorumlarınızı bekliyorum saygılarımla . . .

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

10 gün önce 1.3 90 hp boş olanı için pazarlık yapmıştık fiatla. 32.000 tl ye bırakmıştı. yanlış hatırlamıyosam 6 lt/100 km ş.içi yakıt tüketimi vardı. Eskişehirde bi ekmekçi kullanıyo. benimde kullanma fırsatım oldu biraz. biraz büyük bir kasa ile işinizi rahat rahat görür. 2. eli neredeyse yok. yeni araba olmaması normal ancak, hiç satılık yok. (sahibinden)

Yorum bağlantısı
Umeyr Sadık Turan

Transporter kamyonetler var ondan al :D

başka bir meslektaşımız kullandı her servise gittiğinde ağlaya ağlaya geri dönüyordu sanki sıfır araba almaya gittim diye :biggrin: transporter ticari amaçla kullanılamaz bence ancak kendin binip sürmen gerekiyor anlatabilmişimdir inşallah :)

10 gün önce 1.3 90 hp boş olanı için pazarlık yapmıştık fiatla. 32.000 tl ye bırakmıştı. yanlış hatırlamıyosam 6 lt/100 km ş.içi yakıt tüketimi vardı. Eskişehirde bi ekmekçi kullanıyo. benimde kullanma fırsatım oldu biraz. biraz büyük bir kasa ile işinizi rahat rahat görür. 2. eli neredeyse yok. yeni araba olmaması normal ancak, hiç satılık yok. (sahibinden)

yakıt tüketimi evet Uşak ta da iki fırın kullanıyor yakıtta 2010 100 ps transitlere göre yarı yarıya fark var dedi fakat bize araç ne kadar dayanır 2 sene 3 sene günlük ortalama ş.içi 150 km yol yapıyor araçlar ? Kasa problem değil dediğiniz gibi az büyük yaptırırsın olur biter biraz yakıtı etkiler ama iş sonuçta

Yorum bağlantısı
Mustafa Çayır

aracın dayanımı size bağlı. bende ş.içi en az 80 km yapıyorum. ki multijet motorlar sağlam diye biliyorum. 520 bine gelmiş daha tık dememiş 1.3 multijetler gördüm ;) 2007 doblo taxi. 1.3 multijet albea taxi.

Yorum bağlantısı
Umeyr Sadık Turan

aracın dayanımı size bağlı. bende ş.içi en az 80 km yapıyorum. ki multijet motorlar sağlam diye biliyorum. 520 bine gelmiş daha tık dememiş 1.3 multijetler gördüm ;) 2007 doblo taxi. 1.3 multijet albea taxi.

multijet dediğiniz üzere kendini kanıtlamış bir motor benim tek korkum bizde transitler vardı her sene ön takım triger kayışı yakıt çokluğu derken hepsini sattık isuzuya geri dönmüştük şimdi isuzudan da yakıttan dolayı artık elveda demek istiyoruz demek istediğim transit gibi her sene ön takım yada yürüyen aksamda masraf yaparsak oda aynı hesaba gelir diye düşünüyorum sonuçta sırayla hepsi değişti mi toplamda 6 yada 7 adet pratico olacak

Yorum bağlantısı
Hüseyin Sönmez

Senin yeni avatarı görünce İbrahim Üzülmez'i gördüm sanıyorum. :)

O kimdir?

googleden baktım futbolcuymuş, ben çok benzetemedim.

ben daha bir baby face tarzıyım, :p

Bayanlara yönelik bir tipim var. :D

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Umeyr Sadık Turan

tutturdu multijeti durmak yok yola devam deyip gidiyor :biggrin:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...