İçeriğe Yönlendir

Operatörler Arası Numara Taşıma

Mustafa Tüfekçi

Recommended Posts

Rıfat Çakar

Estağfurullah kardeşim, "dal" diyelim. ;)

O da olur abi. :)

Totali karıştırma şimdi ; çok masum kalırsın yanımda :D

Şu forumda varya en masumlardan biri benim zaten aslında ama , anlatamıyorum işte. :D

cok ödeyen kerizmi olcak abi:S 50 tl lik tarifideyim (vodafon+sabit hat sınırsız diğer yönler 750 dk) +9 tl sms paketi +80 tl cihaz kampanyam var aylık 140-150 arası geliyor

Benim tarife de 50 küsür lira , mesaj paketi de alıyorum oluyor 60-70 TL. Benim zoruma giden , binlerce dakikalık konuşma hakkımın bana yetmemesi. :D

Yorum bağlantısı
Rıfat Çakar

Yuhhhh... Binlerce dakika ne konuşuyorsun? :)

Ne biliyim abi yaa , bi tarifeye bakıyorum , bi kendime bakıyorum... O kadar saat ne konuşuyorum ben de bilmiyorum. :D

Yorum bağlantısı
Mustafa Tüfekçi

dün aveadan aradılar bi indirim teklif ettiler faturamız fazla geldiği için bize daha uygun hizmet vermek için bu ay 85 lira geln faturamız yüzünden bizi 65 liralık bi tarifeye geçireceklermiş yok dedik. bugün tekrar aradılar aveadan. anlattı anlattı en son vadafona geçecez dedik. 12 ay tahaddütle şuanki 27 liralık paketimizin faturasını 13 liraya indirceklermiş. bu ay aveanın sisteminiden dolayı gelen kabarık faturanın da yarısını inceklermiş. Dedim hata zaten sizin mesaj servisinizden. ona başka arkadaş bakıyor. dedi. o zaman ilgilenmiyoruz dedik kapattık.

Yorum bağlantısı
  • 4 ay sonra...
Uğur Gül
(düzenlendi)

geçen cuma vodafone a numaramı taşıdım.Hat dün gece açıldı bugun kontür yükledim fakat :D

Taşıma esnasında cebine göre tarifesine geçirdiler.İlk ay 1 GB internet hediye sonra iptal edin yoksa otomatik tekrarlanır dediler ama hala hediyem gelmedi.

Şuan Kendim 1gb internet paketi alsam mı acaba ? yoksa yarına kadar bekliyimmi şimdi alırız bide onlar verir boşuna TL harcamıyim :D

hat açılalı 18 saat oldu

tarihinde Uğur Gül tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Benim zoruma giden , binlerce dakikalık konuşma hakkımın bana yetmemesi. :D

Aşık olmanın yan etkilerinden birisi de budur... Dakikaların nereye gittiğini anlayamazsın... :)

Bizim zamanımızda da dosya kağıdı çabuk biterdi :D

• Beğen 5
Yorum bağlantısı
Zafer Ayvacı

Ben de geçen ay Turkcell'e taşındım Vodafone'dan. Dünya varmış be :D İnternet uçak, ses kalitesi su gibi. Vodafone'dan kurtulduğuma çok sevindim.

600 dk her yöne + 1 GB sınırsız (fiyat sabit, 1 gb sonrası hız düşüyor) 45 Lira. Kamuymuş.

Aşık olmanın yan etkilerinden birisi de budur... Dakikaların nereye gittiğini anlayamazsın... :)

Bizim zamanımızda da dosya kağıdı çabuk biterdi :D

397 TL telefon faturası ödemiştim Avea'ya. 2008 yazıydı galiba. Evlat acısı nedir o gün öğrenmiştim :crazy:

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Ben sırayla şunları yaptım

turkcell->avea ucuz diye geçtim ama iş yerinde 60 yaşındaki bir amca ilk konuşmamızda ses kalitesinden anında anladı, o gün pişman oldum.

avea->vodafone ucuz ama kaliteli diye geçtim

vodafone->turkcell turkcell ucuz bir kampanya başlattı diye geçtim

turkcell->avea eşimle tanışınca geçtim ama ses kalitesinden, çekiminden şikayetçiyim. eşim annesiyle ve 5 kız kardeşiyle konuşuyor ve avea çok ucuz. ben kendime göre her yöne bir tarife bulursam yine turkcell'e geçmeyi düşünüyorum.

Geçme işi çok kolay. Kimlik fotokopisi yetiyor. Size yeni hattı veriyorlar. 2-3 gün sonra eski operatörden mesaj geliyor ve saat kaçta hattınızın taşınacağı söyleniyor. O saatten sonra eski hattı çıkarıp yenisini takıyorsunuz. Hepsi bu.

Yorum bağlantısı

Ben sırayla şunları yaptım

turkcell->avea ucuz diye geçtim ama iş yerinde 60 yaşındaki bir amca ilk konuşmamızda ses kalitesinden anında anladı, o gün pişman oldum.

avea->vodafone ucuz ama kaliteli diye geçtim

vodafone->turkcell turkcell ucuz bir kampanya başlattı diye geçtim

turkcell->avea eşimle tanışınca geçtim ama ses kalitesinden, çekiminden şikayetçiyim. eşim annesiyle ve 5 kız kardeşiyle konuşuyor ve avea çok ucuz. ben kendime göre her yöne bir tarife bulursam yine turkcell'e geçmeyi düşünüyorum.

Geçme işi çok kolay. Kimlik fotokopisi yetiyor. Size yeni hattı veriyorlar. 2-3 gün sonra eski operatörden mesaj geliyor ve saat kaçta hattınızın taşınacağı söyleniyor. O saatten sonra eski hattı çıkarıp yenisini takıyorsunuz. Hepsi bu.

29 tl ye heryöne 500 dakika var türkcell de. Kullanımını bilemiyorum tabi ama yeterli gibi. 1 yıl taahhüt istiyor sanırım sadece.

Yorum bağlantısı
Ersen Tapan

30 Liraya heryöne 300 dakika ; 300 mesaj ; 300 mb internet var turkcellde 1 yıl taahhütü ;)

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

29 tl ye heryöne 500 dakika var türkcell de. Kullanımını bilemiyorum tabi ama yeterli gibi. 1 yıl taahhüt istiyor sanırım sadece.

500 dakika her yöne mi yoksa 250 her yöne + 250 sadece turkcell'e mi? bakayım.

Yorum bağlantısı

500 dakika her yöne mi yoksa 250 her yöne + 250 sadece turkcell'e mi? bakayım.

Bana heryöne dedi hatta önceki tarifem 29 tl 150 türksel 350 diğer di 70 tl gelince aradılar bundan yapalım diye.

Yorum bağlantısı
Mahmut Yıldız

Bana heryöne dedi hatta önceki tarifem 29 tl 150 türksel 350 diğer di 70 tl gelince aradılar bundan yapalım diye.

Bu yeniymiş ama benim aveada taahhütüm vardı galiba, bi kontrol edeyim

Yorum bağlantısı
Mahmut Sayar

2011 Aralık ayında 24 ay taahhütlü 4 GB paketli 4S aldım Avea'dan. İstanbul'da iyi hoştu 3G ile maç dahi izliyordum, tayin olduk Koyulhisar'da 3G yokmuş, 6 aydır müşteri hizmetleri, şikayetvar.com, web sitesi vs. her yerden 3G altyapısı istiyorum hep aynı cevap; "bu sene için böyle bir çalışmamız yok". Edge hızında internete bağlanıp 107 lira telefona 30 lira kamu 300 plus tarifesine bayılıyorum. Taahhüt yüzünden geçiş blöfü de yapamıyorum böyle salakça bir durum. :)

Artık çevredeki tüm Avea'lılara 3G için talep mailleri attırır oldum belki belli bir sayıya ulaşırsa 3G gelir. Boş zamanı olup Avea'ya gıcık olan varsa (hayrına) Sivas-Koyulhisar'da 3G yok mağduruz deyi mail atabilir :)

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...