İçeriğe Yönlendir

Focus 2007 Ghia -Sony Tape

Lemi Sam

Recommended Posts

Merhabalar arkadaşlar

Aracımda aşağıdaki resimde görüldüğü türden sony cd çalar radyo var.

Ekranda TP, NEWS CD, TR-D gibi harfler cıkıyor bunların ne anlama geldiğini öğrenmek istiyorum.

Maximum kac kanal radyo kaydedilebiliyor. üzerinde *, # gibi işaretler var bunlar ne işe yarar.

Yeşil remkli ve kırmızı remkli telefon tuşu var, bunları nasıl kullanırım. TA tuşu ne işe yarar?

Bunun gibi konularda yardımcı bir klavuz var mı acaba?

Şimdiden teşekkürler

bdctg.jpg

Yorum bağlantısı
  • 3 yıl sonra...
Lemi Sam

Arkadaslar merhaba,

resimdeki gibi sony marka teybimde yeşil telefon ve kırmızı telefon simgesi var.

Akıllı telefonlarla bluetooth uzerinden iletisim kurup tayp üzerinden ses alabilir miyim, deneyen var mı acaba?

ben eşleştirme yapamadım, cihaz kabul etmedi uyarısı almıstım en sonki denememde.

nasıl yapıldıgı hakkında yardımda bulunursanız cok sevinirim.

Yorum bağlantısı
Mehmet Ozyurek

Mondeodaki sony'nin kılavuzu var bende... işime yarar derseniz mail adresinizi verin göndereyim size.. 

Yorum bağlantısı
H.Cenk Bayrakçı

Arkadaslar merhaba,

resimdeki gibi sony marka teybimde yeşil telefon ve kırmızı telefon simgesi var.

Akıllı telefonlarla bluetooth uzerinden iletisim kurup tayp üzerinden ses alabilir miyim, deneyen var mı acaba?

ben eşleştirme yapamadım, cihaz kabul etmedi uyarısı almıstım en sonki denememde.

nasıl yapıldıgı hakkında yardımda bulunursanız cok sevinirim.

arabanızda BT modülü olduğuna emin misiniz? Benim eski aracımda aynı teypten vardı. BT modülü ve eşleşmesi yoktu. Ben parrot kit taktırmıştım.
Yorum bağlantısı

arabanızda BT modülü olduğuna emin misiniz? Benim eski aracımda aynı teypten vardı. BT modülü ve eşleşmesi yoktu. Ben parrot kit taktırmıştım.

BT... gibi bisey buluyor telefonum.. fakat izin verilmedi gibi bir hata cıkıyor.

Mondeodaki sony'nin kılavuzu var bende... işime yarar derseniz mail adresinizi verin göndereyim size.. 

Çok sevinirim..Forum kurallarına ters olur endişesiyle özel mesaj attım mail adresimi yazdım.

İlginize çok tesekkur ederim.

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...