İçeriğe Yönlendir

Maalesef Samsun'Da Yine Sel : Atakum'Da

Ruhan Sorgun

Recommended Posts

(düzenlendi)

Abicim Çok geçmiş olsun, ALLAH sabır versin.

tarihinde Tolgahan Saglam tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Mustafa Karaaslan

çok geçmiş olsun hocam gördüğüm kadarıyla ömürevleri tarafı çok hasar görmüş zabıta tarafında durumlar nasıl bilginiz var mı ?

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun
çok geçmiş olsun hocam gördüğüm kadarıyla ömürevleri tarafı çok hasar görmüş zabıta tarafında durumlar nasıl bilginiz var mı ?
oralarda bir şey yok. hasar bizim orda.
Yorum bağlantısı
Hasan Basri Bayraktar
(düzenlendi)

Sabah 7 de balkonda bayağı bi oturdum...serin serin ...Ama yağmur bir Anda o kadar şiddetlendi ki anlatamam...Evin hemen önünden tramvay hattı geçiyor...bir kaç dakika içinde suyla doldu...Ben yaklaşık 30 yıldır Atakum da oturuyorum ...Şimdiye kadar hiç böyle olaylar yaşanmazdı...Canikte ki gibi işi bilmeyen göz boyayıcı siyasiler bu yaşananların tek sorumlusudur...

tarihinde Hasan Basri Bayraktar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

biraz önce bir arka sokağımızda su tahliye eden itfaiye eri arkadaşımla konuştum. aynı sokakta bir vatandaş aracını kurtarmak isterken boğulmuş.

biraz önce bir arka sokağımızda su tahliye eden itfaiye eri arkadaşımla konuştum. aynı sokakta bir vatandaş aracını kurtarmak isterken boğulmuş.

hep aynı tantana, yapacaz edecez, şuraya şu yapılmalı, buraya bu yapılmalı, yok sel kapanı, yok daha büyük kanalizasyon...eee aradan geçiyor bilmem kaç yıl, ne yaptınız kardeşim, koskoca bir hiç...her gelen kendisinden önce gelene b....k atmaktan başka bir şey yapmıyor. ama kendiside bir b...k yapmadan defolup gidiyor, olan yine vatandaşa...

Yorum bağlantısı
Fatih Keskin

Geçmiş olsun biraz önce Mert Can la görüştüm onlarda etkilenmiş.Heryer çamur deryası dedi.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

maalesef şiddetli yağmur yeniden başladı şu an, Allah hepimizi korusun. hasbünallah ve nimel vekil...

• Beğen 1
Yorum bağlantısı
Mustafa Ülgen

Çok geçmiş olsun. Allah böyle doğal afetleri bir daha yaşatmaz inşallah.

Yorum bağlantısı
Ruhan Sorgun

mesajlarıyla destek veren, iyi dilek temennilerini sunan arkadaşlarıma çok teşekkür ediyorum. inanın gecenin bir yarısı o moral bozucu ve korkutucu yağmur sesinde çok yatıştırıcı etki yaptı, sağolun... :bye:

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...