İçeriğe Yönlendir

Kapi Stickeri

Uğur Akkoç

Recommended Posts

Hadi Küçükoğlu

reklam baskı, araç giydirme yapan firmalara görseli verebilirseniz 150-200 TL gibi bir rakama (belki daha az) yaptırabilirsiniz. İzmir'de olsanız tanıdığım var yaptırabilirdik. Eğer uygulamayı kendim yapabilirim derseniz kargo yoluyla çözebilirsiniz.

Yorum bağlantısı
Uğur Akkoç

reklam baskı, araç giydirme yapan firmalara görseli verebilirseniz 150-200 TL gibi bir rakama (belki daha az) yaptırabilirsiniz. İzmir'de olsanız tanıdığım var yaptırabilirdik. Eğer uygulamayı kendim yapabilirim derseniz kargo yoluyla çözebilirsiniz.

görsel vermek derken ben sadece linki gösterebilirim bire bir yapabileceklerinin garantisi verilirse bana neden olmasın illa ki baskıyı yapabilecek bir yer buluruz diye tahmin ediyorum..

Yorum bağlantısı
Uğur Çınar

görsel olarak güzelde polis konusu denk geldinmi sıkıntı kılın birine denk gelirseniz işiniz va r :D

Yorum bağlantısı
Uğur Akkoç

Polis konusu sorun olmaz da acaba muayenede hafif kusur mu o daha onemli benim icin

Yorum bağlantısı
Mert Dinçol

Eli yüzü düzgün bir reklam firması yapabilir sanırım. Güzel olmuş

Yorum bağlantısı
  • 1 ay sonra...
Mustafa Atik

hakan bey maşallah çok güzel görünüyor :nazar: bu uygulama ne kadara mal oldu size?

Yorum bağlantısı
Hakan Çay

hakan bey maşallah çok güzel görünüyor :nazar: bu uygulama ne kadara mal oldu size?

200 TL yan bantlar dahil zaten en zor yan bantlar çünkü kalından inceye uzanıyor bu sebeple de 2 saati aşan bir çalışma...

Yorum bağlantısı
Fatih Öztürk27

İyi bir reklamcı biraz uğraşarak yapabilir.

Yorum bağlantısı
Hakan Çay

2 ruhsatta değişecek, ruhsat bedeli kaç liraysa artık bilemiyorum...

Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...