İçeriğe Yönlendir

Sağ Arka Cam Otomatiği

Fahri Taşkıran

Recommended Posts

Fahri Taşkıran

Sağ arka cam otomatiği bazen çalışıyor bazen çalışmıyor. Şöyle anlatayım; bu sorun hem sürücü tarafındaki düğmede hem de sağ arka kapıdaki düğmede de tekrarlıyor. Bazen de benim kapımdaki düğmeye basdığımda çalışmazsa arka kapıdaki düğmeden açılabiliyor. Yani tamamen kendi kafasına göre taklılyor.

Arka camı açmya korkar oldum,park ettiğim bir gün asla kapanmayacak.Kalacak öyle.

Bir de menüden ekran-kısma-gündüz farı dediğim takdirde dörtlü flaşör düğmesinin ışığı yanmıyor. Ama ekran-kısma-otomatik dediğim takdirde dörtlü flaşörün düğmesinin ışığı yanıyor.

Elektrik veya sigortalarla ilgili bir sıkıntım mı var acaba?

Son olarak da aracımla dar virajları dönerken aarkadan luk luk luk diye ses geliyor..Süspansiyonlarda bir sıkıntım olduğunu sanmıyorum. Servise sorduğumda ise süspansiyonun muhafazalarına çarpması sonucu çıktığını öenmli bir şey olmadığını söyledi.

Aracım 2010 fiesta titanium x

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut

konu kirliliği olmaması açısından burdan devam etmek istiyorum, şöför kapısının camı bazen yukarı kaldırdığımda kafasına göre belirli bir yere gerileyip orada kalıyor, neden acaba ?

Yorum bağlantısı
Önder Özcan

konu kirliliği olmaması açısından burdan devam etmek istiyorum, şöför kapısının camı bazen yukarı kaldırdığımda kafasına göre belirli bir yere gerileyip orada kalıyor, neden acaba ?

camlarda engelle karşılaşınca geri açılma özelliği varya,sebebi o.bazen benim ön yolcu kapısı camı da kapanırken yarıya kadar iniyor.kısaca cam şaşırıyor herhalde.bir engele geldim sanıp geri açılıyor.

belki cam fitillerimiz sıkıdır,camda hafif zorlanma oluyordur,ondan olabilir.ben önemsemiyorum

Yorum bağlantısı
Mustafa Karabulut
(düzenlendi)

garantiye girer mi abi ?

tarihinde Mustafa Karabulut tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Çağlar Bayur

Bu konuda asm olması lazım, garanti sürei değil şase nolar ile işlem yapılır yıl geçse de, zaten basit bir işçilik ile tamirat, parça değişmiyor

Yorum bağlantısı
Doğukan İlkar
(düzenlendi)

aynı sorun bendede var , bazen açılıyor bazen açılmıyor sağ arka cam

sanayiye oto elektriğe götürdüm ordaki ustada bana şöyle söyledi , 1 kişi daha gelmişti bu sorundan dolayı diye.

Acaba fiestaların genel sorunlarından birisimi bu ?

bendeki araç 2009 - o sorundan dolayı ustaya gelen arkadaşın aracı ise 2010

tarihinde Doğukan İlkar tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
  • Konuyu Görüntüleyenler   0 kullanıcı

Sayfayı görüntüleyen kayıtlı kullanıcı bulunmuyor.

• Yeni Oluştur...